Menu

Hokej

ELIOD Extraliga dorostu

HC Kobra Praha – Piráti Chomutov

1:8

konec (0:3, 1:2, 0:3 - N 0:0 - 0:1)

10.01.2019, 16:00 • Nadstavba C • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))

Konec nadstavby. (18:44:11)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.
Autorem vítězné branky je TADEÁŠ SVOBODA.

3. série 0:3

Koblížek proměňuje.

3. série 0:2

Kalajev neproměňuje.

2. série 0:2

Kulich proměňuje.

2. série 0:1

Bartoň neproměňuje.

1. série 0:1

Svoboda proměňuje.

1. série 0:0

Tůma neproměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Konec nadstavby.

60:01

Začala nadstavba.

Konec zápasu.

59:09

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Vostiňák – 2 min., podrážení).

56:43

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Mašek – 2 min., krosček).

56:19

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Mašek – 2 min., sekání).

56:10

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Príhoda – 2 min., vysoká hůl).

48:32

Piráti právě vstřelili branku!
Autorem branky je JAN VOSTIŇÁK. Asistence: Ondřej Príhoda a Jan Kulich.

48:12

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Döring – 2 min., nesportovní chování).

HC Kobra Praha – Piráti Chomutov

1:8

konec (0:3, 1:2, 0:3 - N 0:0 - 0:1)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 34. Sekula (Klobouček, Frydrich) – 6. Vostiňák (Čech, Němec), 10. Štefančík (Němec), 13. Němec, 25. Svoboda (Němec, Štefančík), 36. Svoboda (Spudich, Štefančík), 43. Svoboda (Čech, Štefančík), 48. Svoboda (Čech, Spudich), 49. Vostiňák (Príhoda, Kulich), rozh. náj. Svoboda

Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0   Tůma (KOB)
0:1   Svoboda (CHM)
2. série:
0:1   Bartoň (KOB)
0:2   Kulich (CHM)
3. série:
0:2   Kalajev (KOB)
0:3   Koblížek (CHM)

HC Kobra Praha: Tuček (Černý) – Kalajev, Bucek, Mašek, Šesták, Bartoň, Frydrich, Klobouček – Král, Tichý, Rajilič, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Lederer, Kvasnička, Tůma

Piráti Chomutov: Malant (Perůtka) – Němec, Kovár, Pöschl, Martínek – Spudich, Koblížek, Příhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, Döring, Rindoš

Rozhodčí: Škrobák – Hynek, Štěpán

Průběh zápasu
1. třetina
05:41 CHM 0:1 Vostiňák (Čech, Němec)
08:19 CHM 2 Kalčík, hákování
09:08 CHM 0:2 Štefančík (Němec)
12:57 CHM 0:3 Němec
19:45 CHM 2 Příhoda, faul loktem
Po 1. třetině
2. třetina
23:39 KOB 2 Bucek, podrážení
24:37 CHM 0:4 Svoboda (Němec, Štefančík)
27:17 CHM 2 Němec, nedovolené bránění
27:53 KOB 2 Mašek, podrážení
28:18 CHM 2 Čech, podrážení
33:18 KOB 1:4 Sekula (Klobouček, Frydrich)
35:36 CHM 1:5 Svoboda (Spudich, Štefančík)
Po 2. třetině
3. třetina
42:52 CHM 1:6 Svoboda (Čech, Štefančík)
46:12 CHM 2+2 Döring, napadení+nesportovní chování
46:53 KOB 2 Král, podrážení
47:02 KOB 5+OK Valenta, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku
47:21 CHM 1:7 Svoboda (Čech, Spudich)
48:12 KOB 2 Döring, nesportovní chování
48:32 CHM 2:8 Vostiňák (Príhoda, Kulich)
56:10 CHM 2 Príhoda, vysoká hůl
56:19 KOB 2 Mašek, sekání
56:43 KOB 2 Mašek, krosček
59:09 KOB 2 Vostiňák, podrážení
Po 3. třetině
Prodloužení
před nájezdy
Samostatné nájezdy
65:00 CHM 1:9 Svoboda (rozh. náj.)
po s.n.