3:6
konec (0:3, 1:2, 2:1 - N 0:0 - 1:0)
10.01.2019, 18:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Nadstavba B • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
HC Dynamo Pardubice – AZ Havířov
3:6
konec (0:3, 1:2, 2:1 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 21. Herčík (Formánek), 43. Formánek (Vojtěch, Herčík), 59. Herčík (Kloz, Tvrdík), rozh. náj. Kloz – 1. Pavlačka (Szturc, Moškoř), 4. Becher (Horváth), 15. Kubíček (Kremnický), 24. Horváth (Pavlačka, Becher), 36. Becher (Kubíček, Horváth), 54. Becher (Horváth, Bárta)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Borovička (Kadlc) – Vojtěch, Vašíček, P. Kubíček, Tvrdík, Chabada, Hebek, Hiemer, Paleček, Koudelka, Herčík, J. Kubíček, Formánek, Nekvida, Burda, Matuška, Půlpán, Štetka
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, P. Kubíček, R. Kubíček, Zmarzlák – Svozil, Pavlačka, Moškoř, Kolat, Becher, Urbančík, Vovjkuvka, Belan, Szturc, Bárta, Horváth
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Smitka – Lučan, Pechánek
Diváci:
1. třetina | ||||
00:48 | HAV | 1:1 | Pavlačka (Szturc, Moškoř) | |
03:22 | HAV | 1:0 | Becher (Horváth) | |
14:52 | HAV | 0:3 | Kubíček (Kremnický) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:28 | PCE | 1:3 | Herčík (Formánek) | |
23:17 | HAV | 1:4 | Horváth (Pavlačka, Becher) | |
31:26 | PCE | 2 | Matuška, faul loktem | |
35:56 | HAV | 1:5 | Becher (Kubíček, Horváth) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:17 | PCE | 2:5 | Formánek (Vojtěch, Herčík) | |
43:51 | PCE | 2 | Herčík, hákování | |
45:15 | HAV | 2 | Szturc, hákování | |
49:03 | HAV | 2 | Becher, nedovolené bránění | |
53:45 | HAV | 2:6 | Becher (Horváth, Bárta) | |
57:16 | PCE | 2 | Formánek, hákování | |
58:34 | PCE | 3:6 | Herčík (Kloz, Tvrdík) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | PCE | 3:6 | Kloz (rozh. náj.) | |
Konec |
Kobra – Chomutov 16:00 1:8
Liberec – Slavia • po prodl. 16:00 3:4
PZ Kladno – Sparta 16:10 1:9
Kladno – HC Litvínov • po prodl. 16:10 4:3
Kometa Brno – Vítkovice • po s.n. (0:3) 16:15 3:4
Warriors Brno – Přerov 16:15 5:3
Třinec – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
K. Vary – Třemošná 17:30 1:2
Č. Budějovice – Jihlava 17:30 0:4
Mountfield HK – Plzeň 17:30 3:1
HK MD Šumperk – Olomouc 17:45 2:1
Vsetín – Technika Brno 17:45 6:0
Pardubice – Havířov 18:00 3:6
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 18:00 5:10
Tábor – Mladá Boleslav 18:00 3:6
65:00
Autorem vítězné branky je MATĚJ KLOZ.
6. série 2:1
6. série 1:1
5. série 1:1
5. série 1:1
4. série 1:1
4. série 0:1
3. série 0:1
3. série 0:1
2. série 0:1
2. série 0:1
1. série 0:0
1. série 0:0
60:01