10.01.2019, 19:00 • 19. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 16.9 10.6 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Daniel Kašovský – 2 min., nadzvedání hokejky).

59:17

59:17 Martin PRAŽAN - 7:7

59:17

Chodov právě vstřelil branku!
Chodov se však dokázal rychle dostat do útoku a je tu opět srovnáno. Autorem branky je MARTIN PRAŽAN. Asistence: Tom Ondrušek.

58:15

58:15 Petr NOVOTNÝ - 7:6

58:15

Česká Lípa právě vstřelila branku!
Obrovská radost propuká na straně České Lípy, která si v rychlém brejku vrací zpět své vedení! Autorem branky je PETR NOVOTNÝ. Asistence: Daniel Štěrba.

54:42

Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Štěpán Slaný – 2 min., Nesportovní chování + 10 min., Nesportovní chování).

54:42

54:42 Tom ONDRUŠEK - 6:6

54:42

Chodovu se daří v přesilovce vyrovnat stav zápasu. Autorem branky je TOM ONDRUŠEK. Asistence: Martin Pražan.

53:18

Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (David Marhan – 2 min., Sekání).

52:46

Chodov je nyní v tlaku a nyní uzavřel svého soupeře před jeho brankou. A to díky tomu, že se Chodov již rozhodl hrát bez brankáře.

50:29

50:29 Mikuláš KRBEC - 6:5

50:29

Snižující branka Chodova znamená jediné: ke konci zápasu nás čeká ještě drama! Autorem branky je MIKULÁŠ KRBEC. Asistence: Ondřej Vošta.

41:28

41:28 Jan SPILKA - 6:4

41:28

Domácí pokračují ve skvělém výkonu i ve třetí třetině! Autorem branky je JAN SPILKA. Asistence: Jiří Vlček.

37:42

37:42 Radek KRAJCIGR - 5:4

37:42

Tažení Lípy ve druhé třetině dokonává obrat a poprvé se ujímá vedení. O tuhle situaci se zasloužil RADEK KRAJCIGR. Asistence: Milan Tichý.

36:43

36:43 Dominik JANSA - 4:4

36:43

To se podívejme! Domácí vyrovnávají své manko a rázem je to 4:4! Chodov i nadále hraje ve druhé třetině druhé housle a přichází o své tří brankové vedení. Autorem branky je DOMINIK JANSA. Asistence: Daniel Kněžour.

33:53

33:53 Jaromír EKL - 3:4

33:53

Hosté jsou ve druhé třetině zcela vyměněným mužstvem a inkasují další branku. JAROMÍR EKL střílí branku a Česká Lípa na favorita ztrácí již jen jednu branku. Asistence: Dominik Jansa.

28:09

Marek Dzierža dostal míček do volného prostoru a střílel na branku. Jeho dobrou střelu dokázal Karel Šantora vyrazit!

24:05

24:05 Tomáš KADLEC - 2:4

24:05

A je tu branka České Lípy! Autorem branky je TOMÁŠ KADLEC. Asistence: Jaromír Ekl.

16:08

16:08 Marek VÁVRA - 1:4

16:08

Chodovští si vrací své tří brankové vedení zpět, když se prosadil MAREK VÁVRA. Asistence: Šimon Doubek.

15:17

15:17 Dominik JANSA - 1:3

15:17

Česká Lípa se po delší době dostala před branku Chodova a nyní to znamená jejich první branku tohoto střetnutí. Autorem branky je DOMINIK JANSA. Asistence: Daniel Kněžour.

06:19

06:19 Jiří KOUTNÝ - 0:3

06:19

Domácí nevstoupili do utkání vůbec dobře a jsou od začátku zápasu pod tlakem. Z toho pramení třetí branka v jejich sítí, kterou z dorážky střílí JIŘÍ KOUTNÝ. Asistence: Mikuláš Krbec.

03:54

03:54 Mikuláš KRBEC - 0:2

03:54

Protiútok Chodova a je tu jejich druhá branka zápasu, kterou dává MIKULÁŠ KRBEC. Asistence: Martin Řezáč.

02:42

02:42 Marek VÁVRA - 0:1

02:42

A máme tu první branku utkání. PO nenápadném útoku Chodova přišla přihrávka před branku a míček do branky doklepl MAREK VÁVRA. Asistence: Tom Ondrušek.

8:7

Branky a nahrávky: 16. Jansa (Kněžour), 25. Kadlec (Ekl), 34. Ekl (Jansa), 37. Jansa (Kněžour), 38. Krajcigr (Tichý), 42. Spilka (Vlček), 59. Novotný (Štěrba) – 3. M. Vávra (Ondrušek), 4. Krbec (Řezáč), 7. Koutný (Krbec), 17. M. Vávra (Doubek), 51. Krbec (Vošta), 55. Ondrušek (Pražan), 60. Pražan (Ondrušek)