konec (0:0)

09.01.2019, 21:05 • Parc des Princes, Paříž • Čtvrtfinále • Jan Prošek

Tipsport: 1.08 12.7 25.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do další fáze poháru jde Guingamp a Paris Saint-Germain končí. (23:07:53)
Absolutně nečekaná záležitost se přihodila v tomto zápase. Hostující celek nejprve neproměnil pokutový kop, Thuram neuspěl. Pak poslal Neymar domácí do vedení, to běžela 63. minuta. Jenže pak to přišlo. 81. minuta, další penalta pro hosty a tentokrát už proměněná byla. NGbakoto uspěl. Už už to vypadalo na pokutové kopy, jenže jeden z domácích hráčů v nastaveném čase fauloval. Penalta číslo tři pro Guingamp a Thuram odčinil své předchozí zaváhání. S obrovskou klikou prostřelil gólmana, a tak mohli hosté slavit. Zklamání na straně Neymara a spol. je obrovské. Mám takový pocit, že dlouhou dobu nebudou moci přijít rozhodčímu Bastienovi na jméno.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 8:1.

90+7

90+6

Žlutou kartu dostává Verratti (Paris Saint-Germain FC).
Žlutou kartu dostává Cavani (Paris Saint-Germain FC).
Žlutou kartu dostává Neymar (Paris Saint-Germain FC).

Všichni dostávají karty za protesty proti výroku rozhodčího.

90+6

Domácí se nyní domáhali pokutového kopu za faul, sudí nechává hru plynout.

90+5

Silva měl obrovskou šanci, obrana si poradila za cenu rohového kopu.

90+4

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Coco, přichází Rodelin.

90+3

90+3. Marcus THURAM - 1:2

90+3

Guingamp právě vstřelil branku!
Hosté vedou 2:1! Domácí brankář sice vystihl směr střely, ale MARCUS THURAM vypálil dost důrazně, a tak se míč i přes zásah brankáře dostal do brány.

90+2

90+2. Penaltový zákrok.

90+2

Zdá se, že hostující celek bude mít k dispozici další pokutový kop.

90+1

Pět minut uvidíme přidaných ke druhému poločasu.

90

Probíhá poslední řádná minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87

Do další střelecké pozice se dostal brazilský fotbalista ve službách PSG, není znovu minul bránu.

87

Neymarova tvrdá rána končí nad brankou, rozehrávat bude Johnsson.

86

Silva a Neymar kombinovali před brankou soupeře, ale nedokázali se dostat do střelecké pozice.

85

Fanoušci domácích neustále fandí a ženou své oblíbence za vyrovnáním. Jenže obrana Guingampu hraje zodpovědně.