3:0

konec (3:0)

18.12.2018, 18:30 • Osmifinále • Jan Prošek

Tipsport: 1.27 5.94 8.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek díky velmi dobrému prvnímu poločasu, který vyhrál 3:0, dokázal v tomto zápase svého soupeře přehrát a získal body do tabulky. Hostující klub vyslal na domácí branku jen dvě střely. (20:24:32)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:19.

90+3

90+2

Zonneveld získal míč na brankové čáře, a pak dlouhým výkopem dostal hru až na druhou polovinu hrací plochy.

90+1

Žlutou kartu dostává Donij Avdijaj (Willem II Tilburg).

90+1

Tři minuty se budou nastavovat, domácí fotbalisté už chtějí v poklidu zápas dohrát.

90

Domácí brankář vykopává od své branky, jeho výkop míří až na polovinu hrací plochy.

89

Střídání v týmu Amsterdamsche FC: ze hřiště odchází Kulhan, přichází van Hezel.

87

Domácí brankář se rozhodl pro dlouhý výkop tak, aby podpořil své spoluhráče.

86

Hoek to zkoušel individuálně, ale jeho kličku vystihl obránce Lewis, který vybojoval míč.

85

Pět minut hry zbývá do konce zápasu, Tilburg vede o tři góly a míří k výhře. Ve druhém poločasu jsme sledovali klidnější fotbal, mnoho velkých šancí k vidění nebylo. Zápas výrazně ovlivnila první část.

83

Ignacio se chtěl dostat do šance, ale sudí mu píská útočný faul. Vykopávat tak bude domácí gólman.

82

Domácí hráči stále vedou o tři branky a mají nakročeno k zisku bodů z tohoto zápasu.

81

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, zde probíhají souboje o míč se střídavými výsledky.

80

Hostující celek rozehrává od své branky a marně se pokouší dostat do výraznější pozice. To už probíhá posledních deset minut zápasu.

78

Ve druhém poločase mnoho šancí k vidění není, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznějších šancí.