David Kämpf (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:00
Tomáš Tatar (MTL) 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:56

Zblokované střely: 9:20
Vyloučení: 4:7
Vyhrané buly: 20:26
Bodyčeky: 35:23
Je konec. Chicago bylo velice blízko k zisku alespoň bodu po šesti bezbodových zápasech, ale nakonec to ani na sedmý pokus nevyšlo, jelikož Montreal zvítězil 3:2.
Už v 7. minutě poslal hosty do vedení Max Domi. O minutu později zvýšil náskok na dvě branky Shea Weber. Ke konci třetiny získalo Chicago už třetí přesilovku a nakonec se mu podařilo ve 20. minutě skórovat, když se prosadil nejproduktivnější hráč domácích Patrick Kane.
Ve 33. minutě dostal Patrick Kane nabito na pravou stranu a ránou z první pod horní tyč srovnal stav na 2:2. Chicago bylo ve druhé periodě lepším týmem, ale utkání ve svůj prospěch neobrátilo.
Ve třetí třetině jsme byli svědky pořádné porce vyloučení a když už se zdálo, že se pomalu schyluje k prodloužení, tak v 59. minutě vyslal Petry tvrdou ránu, kterou tečoval Tatar a ten překonal domácího gólmana a zajistil Canadiens třetí výhru v řadě.

59:52

Carey Price vyrazil střelu od modré čáry.

59:45

Oddechový čas pro domácí.

59:45

Posléze Canadiens opět vyhodili, ale tentokrát už z toho zakázané uvolnění je.

59:29

Hostům se následně povedlo vyhodit tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

Montreal právě vstřelil branku!
Tak to je nečekané, jelikož hosté jdou před koncem základní hrací doby zpátky do vedení! Jeff Petry vypálil od modré rány prudkou střelu, kterou tečoval TOMÁŠ TATAR a Corey Crawford byl bez šance. Asistence: Jeff Petry a Jesperi Kotkaniemi.

57:57

Nyní to v United Center zahučelo, jelikož Carey Price předvedl zákrok holí, ale následně ji ztratil, ovšem toho domácí nevyužili a následnou střelu poslal přímo doprostřed brány, kde byl hostující gólman připraven.

57:12

56:50

Posléze to zase zkoušel Brent Seabrook, ale jeho rána byla zblokována do ochranné sítě.

56:26

Crawford si opět poradil se střelou Kenea z pravé strany.

2:3

Branky a nahrávky: 20. P. Kane (Seabrook, DeBrincat), 33. P. Kane (Kahun, E. Gustafsson) – 7. Domi (Reilly, Drouin), 8. S. Weber (Agostino, Chaput), 59. Tatar (Petry, Kotkaniemi)

Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Jokiharju, Keith (A), Manning, Seabrook (A), C. Murphy, E. Gustafsson – Saad, J. Toews (C), Perlini – P. Kane, Anisimov, Hayden – DeBrincat, D. Strome, Fortin – Krüger, Kämpf, Kahun.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber (C), Kulak, Petry, Schlemko, Jo. Benn, Reilly – A. Shaw, Domi, Drouin – Gallagher (A), Danault, Tatar – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron (A) – Deslauriers, Chaput, Agostino.

Rozhodčí: Garrett Rank, Ghislain Hebert – Mark Shewchyk, Ryan Galloway

03:37 MTL 2 Tatar, hákování
06:05 MTL 0:1 Domi (Reilly, Drouin)
07:36 MTL 0:2 S. Weber (Agostino, Chaput)
12:41 MTL 2 Tatar, podrážení
18:03 MTL 2 S. Weber, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
19:02 CHI 1:2 P. Kane (Seabrook, DeBrincat)
32:55 CHI 2:2 P. Kane (Kahun, E. Gustafsson)