09.12.2018, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Ondřej Klos

Tipsport: 2.7 3.79 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký nedělní den a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (03:51:39)
Česká stopa v utkání:
Martin Frk: 0+0, 8:59
Střely na bránu: 25-19
Sledovali jsme utkání mezi Detroitem Red Wings a New York Islanders, který končí výhrou hostů 2:3. Domácí začali skvěle, když se v 5.minutě prosadil Abdelkader a v 14.minutě Kronwall, jenže na začátku druhé třetiny snížil v 25.minutě Cizikas. Na něho navázal v 27.minutě Pulock, který se prosadil při přesilové hře pět na tři. Vítěznou branku vstřelil v čase 43:24 Martin po dobré spolupráci s Clutterbuckem. Detroit promrhal slibný náskok a zaslouženě prohrává. Islansders přeskakují svého dnešního soupeře a to mají ještě o dva zápasy k dobru.

59:26

Ofsajd domácího celku, který jen podtrhuje mizérii z druhé a třetí třetiny. Hosté jsou čím dál tím blíž.

59:16

Oddechový čas pro domácí.

58:49

Josh Bailey mohl vstřelit gól do prázdné brány, jenže jeho pokus končí na pravé tyči! Naděje pro domácí nadále existuje!

58:17

Tyler Bertuzzi nic světoborného nevymyslel. Detroit to bude mít hodně těžké, obrana hostů působí hodně pevně.

58:00

Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:58

Domácí to zkoušejí v šesti hráčích v poli!

57:19

Hosté šli do zajímavého přečíslení. Celou akci zakončil Mathew Barzal, jenže jeho pokus z velkého úhlu končí na Bernierovi.

56:39

Ryan Pulock poslal puk na zakázané uvolnění. Detroit se pomalu dostává do závěrečného tlaku.

56:09

Domácím nezbývá moc času. Navíc lehce ztratili útočné pásmo.

56:00

Thomas Greiss připisuje svůj devatenáctý úspěšný zákrok a svou úspěšnost vyšrouboval nad 90%.

55:16

Domácí fanoušci se dožadovali odpískání vyloučení po faulu Cala Clutterbucka na Larkina. Rozhodčí Pochmara zůstává klidný.

54:23

Justin Abdelkader tečoval nahození od pravého mantinelu od Larkina. Jemná teč končí vedle levé tyče.

54:04

Hosté v plném počtu. Islanders ubránili hodně důležité oslabení a jsou o dvě minuty blíž vítězství za dva body.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Abdelkader (D. Larkin, Nyquist), 14. Kronwall (D. Larkin) – 25. Cizikas (Johnston), 27. Pulock (Jo. Bailey, Barzal), 44. M. Martin (Clutterbuck, Leddy)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Green, Kronwall (A), Jensen, Ericsson, Cholowski – Witkowski, Abdelkader (A), D. Larkin – Nyquist, Vanek, Nielsen (A) – Athanasiou, Bertuzzi, Glendening – Rasmussen, Ehn, J. de La Rose – Frk.

New York Islanders: Greiss (Gibson) – Boychuk, Leddy, Pulock, Hickey, Mayfield, Sbisa – Eberle, B. Nelson, Lee (C) – Johnston, Barzal, Beauvillier – Jo. Bailey, Filppula (A), Komarov – Clutterbuck, Cizikas (A), M. Martin.

Rozhodčí: Pochmara B. (Usa) – Charron F. (Can)

04:59 DET 1:0 Abdelkader (D. Larkin, Nyquist)
09:51 DET 2 Kronwall, držení
13:53 DET 2:0 Kronwall (D. Larkin)
18:39 DET 5 D. Larkin, bitka