Polská Ekstraklasa

Korona Kielce – Wisła Płock

2:2

konec (2:1)

08.12.2018, 18:00 • Suzuki Arena, Kielce • 18. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.0 3.32 3.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z druhého dnešního utkání polské Ekstraklasy je to vše. Děkuji vám za pozornost a pokud máte o nejvyšší polskou soutěž zájem, pak vám doporučujeme shlédnout i textový přenos z utkání mezi Wislou Krakov a Jagiellonií Bialystok. Utkání začíná ve 20:30. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (20:01:17)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 23:15.
Skončil nám duel, který měl zajímavé i nudné pasáže. Trenéry obou celků může těšit, že nikdo z hráčů nebyl vyloučen, protože emoce v dnešním utkání plály.

O dělbě bodů nakonec rozhodly závěrečné minuty a konkrétně střela Merebašviliho z první minuty nastavení, kterou vyrovnal na 2:2. Korona byla blízko dorovnání bodového stavu s třetí Jagiellonií, ale nestane se tak.

90+4

90+4

Varela rozehrál míč na vzdálenější tyč, tam se snažil hlavičkovat Szymański, ale jemným líznutím neusměrnil míč k levé tyči.

90+3

Plock má poslední standardní situaci zápasu. Varela bude kopat přímý kop z pravé strany.

90+3

Kosakiewiczův přímý kop z pravé strany sbírá ze vzduchu brankář Dähne.

90+2

Hlavní rozhodčí dodal k druhému poločasu tři minuty.

90+1

90+1. Giorgi Merebaszwili (PLO) - 2:2

90+1

Tým Wisła P. právě vstřelil branku!
GIORGI MEREBAŠVILI vyrovnává účet zápasu! Gruzínský útočník dostal trochu prostoru v pokutovém území a krásnou střelou ke vzdálenější tyči srovnává na 2:2!

90

Kosakiewicz ostře fauloval Varelu. I on má na svém kontě žlutou kartu, ale přežil.

90

K míči se dostali Plocčané, ale jen na chvíli. To samé ze strany Korony.

89

Pučko získal míč na pravém kraji hřiště. Domácí čeká autové vhazování poblíž rohového praporku.

88

Dvě minuty do konce základní hrací doby, poslední minuty pro Wislu na vyrovnání.

86

Střídání v domácím celku. Eliu Soriana vyměnil na poslední minuty Piotr Malarczyk.

85

Soriano obdržel dlouhý balón na levou stranu, zpětnou přihrávkou dal trochu prostoru Cebulovi, který sáhl ke střele zpoza šestnáctky. Jeho technický pokus lapil brankář Dähne.

82

Střídání na straně Plocku. Ricardinha nahradil Oskar Zawada.

81

Dnešní utkání sleduje 5326 diváků.

80

Soriano fauloval na útočné polovině Stefańczyka. Hosté budou útočit na vyrovnání stavu.