07.12.2018, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.59 4.44 4.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:
Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 12:44
Jan Rutta (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:05
David Kämpf (CHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 13:07
Ve velmi dramatickém zápase vyhrává domácí Vegas 4:3 a podobně jako proti Capitals i dnes proti Chicagu rozhodlo o své výhře ve třetí třetině. Rozhodující branku vstřelil v čase 48:07 Alex Tuch.

59:45

Domácí celek se musí bránit.

59:10

Jeden z domácích zkoušel trefit prázdnou branku, trefil štangli.

58:53

Cody Eakin nedokázal odehrát kotouč z obranného pásma.

58:32

Ránu od modré čáry, kterou vyslal Saad vytěsnil domácí brankář nad.

58:18

Vhazovat se bude před brankou Vegas. Hostující celek vyhrál kotouč.

57:05

Kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

56:07

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek zde v T-Mobile Areně vede o jednu branku.

55:35

Komerční přestávka.

55:02

Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:02

Reilly Smith mohl domácím dopřát dvoubrankové vedení, jenže jeho rána byla nepřesná. Možná ještě zasáhl Corey Crawford.

53:33

Pierre-Édouard Bellemare se svými spoluhráči kombinuje v útočném pásmu.

52:18

Jonathan Marchessault to zkoušel individuálně, soupeře sice přebruslil, ale pálil nepřesně.

51:51

Max Pacioretty se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, jenže se do střelecké pozice nepropracoval.

51:22

Brandon Manning se výborně vrátil a nenechal soupeře zakončit.

50:40

Hostující celek rozehrává od své branky. Nick Holden získal puk, jenže špatně rozehrál, a tak se píská icing.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Chicago se pokouší vyrovnat. Nyní musí brankář Vegas pomoci i obrana.

49:30

Patrick Kane to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

49:00

Sledujeme dramatický zápas, ostatně i poslední zápas Vegas proti Capitals byl podobně zamotaný a dramatický.

48:41

Patrick Kane měl na hokejce vyrovnání, ale výborně zasáhl a své spoluhráče podržel Marc-Andre Fleury.

48:07

48:07 Alex TUCH - 4:3

48:07

Golden Knights právě vstřelili branku!
T-Mobile Arena se třese v základech. Domácí jdou do vedení. Zkušený Brent Seabrook namazal soupeři. Na konci rychlé kombinace stál volný ALEX TUCH. Platnost jeho branky potvrdilo video. Asistence: Max Pacioretty.

47:55

47:55 Jonathan MARCHESSAULT - 3:3

47:55

Bleskově je vyrovnáno. Rychlé přenesení hry a tvrdá rána na bližší tyč. JONATHAN MARCHESSAULT srovnává povedenou střelou. Asistence: Reilly Smith a Shea Theodore.

47:46

47:14

47:14 Arťom ANISIMOV - 2:3

47:14

Chicago právě vstřelilo branku!
Poprvé v zápase se dostává Chicago do vedení. Nick Holden namazal soupeři. Do útočného pásma se vřítil ARŤOM ANISIMOV, jehož bekhendový blafák byl jen těžko chytatelný.

47:00

Sedm minut hry je ze třetí třetiny pryč. Stále platí plichta.

46:04

Dylan Strome bojoval ve svém obranném pásmu o kotouč, vybojoval ho. Následná akce Chicaga nebyla zakončená střelou.

45:11

Špatná rozehrávka Golden Knights znamená icing, a tak se bude vhazovat před brankou Vegas.

44:12

Brent Seabrook vede rychlou protiakci, ale do střelecké pozice se nepropracoval.

43:25

Vegas rozehrává od své branky, následně se domácí dostali do útočného pásma. Cody Eakin hledal spoluhráče před bránou, přihrávka byla nepřesná.

42:43

Sledujeme rychlý hokej, domácí celek se dostal do útočného pásma. Ránu od modré čáry kryje hostující brankář.

42:13

Na výraznější šanci v této třetině zatím čekáme.

41:14

Stejné provinění, jen na druhé straně. Corey Crawford musí být tedy pozorný.

40:22

Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před brankou Vegas. Domácí celek souboje o kotouč zvládl.

40:01

Ve druhé třetině se dvakrát prosadil hostující celek, a tak je vyrovnáno. Jonathan Toews a Dylan Strome se trefili, využili špatného postavení domácího brankáře, a tak platí zde ve Vegas po dvou třetinách stav 2:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:00

Oznámena poslední minuta hry v této třetině.

38:32

Duncan Keith pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář.

38:19

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vega.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:45

Sudí řekl, že puk přešel brankovou čáru dříve než byla posunutá. Diváci ve Vegas začali slavit gól. Jakmile vřava utichla, sudí sdělil, že došlo ze strany Noska k nedovolenému brankáři. Následná výzva nepomohla, branka neplatí, Vegas nemá oddechový čas.

37:45

Domácí dostali kotouč do branky, ale ta byla posunutá, neboť Nosek v souboji před bránou ztratil rovnováhu. Situaci zkoumá video.

37:21

Puk dostali do útočného pásma, takže mohou vystřídat.

37:10

Hostující celek hraje aktivně, domácí se musí bránit tlaku soupeře.

36:15

36:15 Dylan STROME - 2:2

36:15

Kaneovu střelu dokázal domácí brankář vyrazit. Následně se však nestihl dostatečně rychle dostat zpět k tyčce, a tak inkasoval z hole DYLANA STROMEA. Asistence: Patrick Kane.

35:54

Shea Theodore to zkoušel od modré čáry, s jeho ránou neměl brankář Chicaga výraznější problém.

35:36

Sledujeme rychlý hokej, domácí celek stále vede o jednu branku.

35:14

Nate Schmidt musel rychle bruslit zpět do obranného pásma, aby odehrát kotouč před dotírajícím útočníkem soupeře.

34:30

Arťom Anisimov z dobré pozice zakončoval bekhendem. S jeho ránou si dokázal poradit Marc-Andre Fleury. Ten nadvakrát vyrazil, a pak už dobře zapracovali obránci.

34:15

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

34:11

Brent Seabrook pálil od modré čáry, Marc-Andre Fleury kryje kotouč, a tak přerušuje hru. Komerční přestávka.

33:00

Špatná rozehrávka Blackhawks znamená zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude v jeho obranném pásmu.

32:32

Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, kde kombinují. Ke střele na branku se Vegas zatím nedostalo.

32:01

31:37

Sledujeme rychlý hokej, Henri Jokiharju to zkoušel bekhendem, jeho rána však postrádala přesnost.

30:41

Jeden z hráčů Vegas se dostal do brejku, hostujícího brankáře však prostřelit nedokázal. Corey Crawford zastavil i druhý brejk v tomto zápase.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. William Karlsson dělal problémy hostující rozehrávce. Chicago si dokázalo poradit.

29:16

Zatím se domácí celek brání velmi dobře, Vegas drží jednobrankové vedení. Následně vyhazuje přes všechny čáry.

28:47

Brent Seabrook pálil z první, následná dorážka končí mimo.

28:35

Další přesilovka pro hostující celek. Domácí hrají dnes hodně nedisciplinovaně.

28:35

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Tomáš Nosek – 2 min., podrážení).

28:33

Deryk Engelland se pokoušel dostat do šance, ale hra je přerušená.

27:20

Sledujeme hru pět na pět. Cody Eakin velmi dobře zakončoval. Jeho ránu kryje brankář.

26:30

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale výrazněji ohrozit branku nedokázal.

26:05

Komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.

25:55

Jonathan Toews pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje pozorný domácí brankář. Marc-Andre Fleury má na svém kontě další zákrok.

25:25

Sledujeme hru čtyři na čtyři. Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není.

24:45

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., podrážení).

24:31

Třetí přesilovku v tomto zápase mají hostující hráči k dispozici.

24:17

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Shea Theodore – 2 min., podrážení).

24:00

Hostující celek dokázal nyní snížit. David Kämpf vypálil od modré čáry a z nulového úhlu odrazil JONATHAN TOEWS puk od brankáře do brány. Asistence: David Kämpf a Duncan Keith.

23:25

Max Pacioretty přišel o kotouč, ke střele se nedostal, naopak se musí rychle vracet.

23:04

Sledujeme rychlý hokej ve druhé třetině, nyní se domácí dostali do útočného pásma.

21:28

Špatná rozehrávka Vegas znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácích.

20:55

Duncan Keith pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Marc-Andre Fleury zasahovat nemusel.

20:46

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu hostujícího klubu.

20:01

Domácí hokejisté po první třetině vedou díky brankám Maxe Paciorettyho a Deryka Engellanda 2:0. Hosté také měli nějaké šance, ale všech 10 střel dokázal zastavit domácí Marc-Andre Fleury.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:30

V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:27

Dostáváme se do finální fáze první třetiny, William Carrier to zkoušel bekhendovým blafákem, brankáře nepřekonal.

17:47

Jonathan Marchessault znovu zakončoval, tentokrát od modré čáry, hostující brankář viděl puk, a tak zasáhl.

17:31

Jonathan Marchessault se nyní dostal do šance, zakončil, a tak musel Corey Crawford přerušit hru. Vhazovat se bude před jeho brankou.

17:13

16:32

William Karlsson vyhazuje přes všechny čáry.

16:14

Polovina přesilovky je pryč, zatím se domácí hráči brání zodpovědně.

16:00

Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry.

15:13

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., podrážení).

14:40

Vegas přečkalo hru v oslabení, jenže půjde znovu do čtyř.

14:33

14:13

Značná část přesilovky je pryč, na výraznější šanci hostující celek zatím čeká.

13:30

V této sezóně přesilovky Chicagu nejdou, je nejhorší v lize, naopak oslabení se v domácím prostředí daří Vegas znamenitě.

13:13

Tomáš Nosek zblokoval střelu soupeře, a pak kotouč rychle vyhodil přes všechny čáry.

12:42

Chicago hraje svou první přesilovku v zápase, sledujeme hru v útočném pásmu Blackhawks.

12:33

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Colin Miller – 2 min., sekání).

12:07

Hosté hrají momentálně nejlepší pasáž zápasu.

11:30

Obrovskou šanci měl hostující celek, domácí obrana ve spolupráci s brankářem dokázal kotouč od brankové čáry odehrát a dorážející hráč zakončit nemohl.

10:44

Marc-Andre Fleury přerušuje znovu hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

10:01

Dominik Kahun dostal do šance svého spoluhráče. Patrick Kane měl před sebou odkrytou část branky, jenže kotouč se mu zamotal, a tak nedokázal zakončit.

09:20

Chicago se v tomto zápase zatím do výraznější šance nedostalo, domácí hráči hrají zodpovědně a defenzivně velmi dobře.

08:14

08:14 Deryk ENGELLAND - 2:0

08:14

Dobře hrající domácí celek navyšuje své vedení. Ránou od modré čáry se prosazuje DERYK ENGELLAND, který poslala kotouč do horní části branky. Asistence: William Karlsson a Reilly Smith.

07:41

Jonathan Marchessault neměl komu přihrát, a tak se vracel do obrany.

07:25

Zakázané uvolnění se nepíská, domácí tak musí hrát.

06:50

Brandon Manning pálil od modré čáry. Jeho střelecký pokus až k brance neprošel, byl totiž tečovaný.

06:23

Marc-Andre Fleury musel za svou branku, odkud rozehrával na spoluhráče.

05:48

Delší dobu se nepřerušovalo, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit.

05:25

Alex DeBrincat zakončoval, jeho pokus zblokoval na poslední chvíli Nate Schmidt.

05:00

V úvodu zápasu je aktivnější domácí celek, který dokázal proměnit přesilovku, a tak se dostal do vedení.

04:26

Sledujeme rychlý hokej, William Karlsson zkoušel tečovat kotouč před brankou, jeho projektil byl však nepřesný.

03:30

Brent Seabrook pálil od modré čáry, jeho rána končí mimo branku.

03:22

Dominik Kahun se dostal ke střele, se kterou si dokázal poměrně snadno brankář Vegas poradit.

01:28

01:28 Reilly SMITH - 1:0

01:28

Domácí celek bleskově proměnil přesilovku a dostává se do vedení. REILLY SMITH se před brankou dostal k odraženému kotouči, dostal se na druhou stranu, a pak rychle zakončoval do odkryté části brány. Asistence: Max Pacioretty a Jonathan Marchessault.

01:19

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Arťom Anisimov – 2 min., podrážení).

01:01

Domácí mají ponechanou výhodu, budou hrát přesilovku.

00:50

V poklidném tempu zápas začíná, sledujeme klidnější pasáž hry.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Holden, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Eakin, Tuch – Nosek, O. Lindberg, Carpenter – Carrier, Bellemare, Reaves.

Chicago Blackhawks: C. Ward (Crawford) – Keith, Jokiharju, Manning, Seabrook, E. Gustafsson, Forsling – Saad, J. Toews, Perlini – Hayden, Anisimov, P. Kane – Fortin, D. Strome, DeBrincat – Krüger, Kämpf, Kahun..

Vegas Golden Knights vyhrálo z posledních sedmi zápasů hned šest. V posledním dramatickém zápase vyhráli nad Washingtonem Capitals 5:3. Rozhodující branku vstřelil minutu a půl před koncem bek Nate Schmid. Stejný hráč pak ještě ze svého pásma trefil prázdnou branku. Kanadské bodování táhnou Jonathan Marchessault a William Karlsson s 21 body.

Chicago Blackhawks v posledním zápase nestačilo na Anaheim Ducks 2:4. Tento tým prohrál posledních pět zápasy a nyní má možnost tuto sérii zastavit. Kanadské bodování klubu táhne
Patrick Kane s jednatřiceti body.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

4:3

Branky a nahrávky: 2. R. Smith (Pacioretty, Marchessault), 9. Engelland (W. Karlsson, R. Smith), 48. Marchessault (R. Smith, Theodore), 49. Tuch (Pacioretty) – 24. J. Toews (Kämpf, Keith), 37. D. Strome (P. Kane), 48. Anisimov

Chicago Blackhawks: C. Ward (Crawford) – Keith, Jokiharju, Manning, Seabrook, E. Gustafsson, Rutta – Saad, J. Toews, Perlini – Hayden, Anisimov, P. Kane – Martinsen, D. Strome, DeBrincat – Krüger, Kämpf, Kahun.

Rozhodčí: Dwyer, McIsaac – MacPherson, Heyer

Diváci: 18 494

01:19 CHI 2 Anisimov, podrážení
01:28 VEG 1:0 R. Smith (Pacioretty, Marchessault)
08:14 VEG 2:0 Engelland (W. Karlsson, R. Smith)
12:33 VEG 2 C. Miller, sekání
15:13 VEG 2 Marchessault, podrážení