05.12.2018, 21:30 • Camp Nou (Barcelona) • 1/16 finále • Michal Raška

Tipsport: 1.07 11.8 28.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:23:59)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:8.
Je konec. Barcelona potvrdila roli jasného favorita a vyhrála s přehledem 4:1.
Už v 18. minutě se otočil ve vápně El Haddadi a vypálil přesně k pravé tyči. O osm minut později předvedl skvělý gól Denis Suárez, jenž vystřelil přibližně z dvaceti metrů rovněž k pravé tyči. A nakonec uzavřel gólový účet prvního poločasu ve 44. minutě, jenž hlavou zakončil také k pravé tyči. Rakitič měl podíl na všech třech brankách a připsal si tak hattrick asistencí.
Začátek druhé půle ovšem patřil hostům a ti se nakonec dočkali branky v 54. minutě, kterou pohodlně vstřelil do prázdné Sene. Posléze ale už byla Barcelona zpátky ve hře a v 70. minutě se podruhé prosadil Denis Suárez. Posléze už gól nepadl.
Barcelona tak celkově zvítězila 5:1, jelikož v prvním zápase vyhrála na půdě Leonesy 1:0 a může se radovat z postupu.

90+2

90+2

Po centru se sice dostal do zakončení hostující hráč, ale ten jen přestřelil.

90+2

Ovšem posléze přichází další faul z domácí strany a Leonesa tak bude mít ještě jeden volný kop.

90+1

Následná rána skončila zblokována ve zdi a Cultural získal autové vhazování.

90+1

Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90

Následně se ale Sergio Busquets dopustil faulu a Leonesa tak bude mít pravděpodobně poslední přímý kop.

89

Leonesa se zkouší ještě dostat do nějaké šance, ale po pravé straně se nemůže dostat do vápna.

88

A opět Malcom pouze leží na hrací ploše a opět jsou u něj lékaři. V dnešním zápase tak tento domácí hráč nedobrovolně končí, což momentálně oplakává a Barcelona bude dohrávat v deseti. Doufejme, že to pro tohoto talentovaného útočníka nebude nic vážného.

87

Nakonec se El Haddadi dostal, až do zakončení, ale to skončilo na zákroku Palatsiho.

86

Barcelona bezpečně drží balón na polovině soupeře a přihrává si z jedné strany na druhou.

85

Nyní už hra pokračuje a posléze už je zpátky na hrací ploše Malcom.

83

Malcom se v souboji zranil a nyní je hra přerušena, jelikož na trávníku jsou lékaři.

81

Po rozehrávce ale Barcelona přišla o míč a dopředu tak jde po pravé straně Leonesa, která nakonec dostala balón do vápna, ale tam zakončení nepřišlo.

80

Nyní přišel faul z hostující strany ve středu hrací plochy.

79

Střídání v týmu Cultural y Deportiva Leonesa: ze hřiště odchází Sene, přichází Martinez.

4:1

konec (3:0)

Branky: 18. El Haddadi, 26. Suárez, 44. Malcom, 70. Suárez – 54. Sene

Karty:   36. Miranda (BAR)

FC Barcelona: Cillessen – Semedo (62. Lenglet), Brandariz, Vermaelen, Miranda – Rakitič (C) (46. Busquets S.), Busquets O. (57. Puig), Aleňa – Malcom, El Haddadi, Suárez D.
Náhradníci: ter Stegen – Busquets S., Coutinho, Dembélé, Jaime, Puig, Lenglet

Cultural y Deportiva Leonesa: Palatsi – Alonso, Albizua, Bernal, Diaz Suarez (77. Nicho) (C) – Sene (79. Martinez), González Y., Romero V., Mancebo (59. González E.) – Romero R., Mendoza
Náhradníci: Diarra – Nicho, Perez, Garrido, González E., Martinez, Aridane

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco – Roberto Alonso Fernández, Iñigo Prieto López

První zápas: Leonesa - Barcelona 0:1