4:0

konec (1:0)

20.11.2018, 20:45 • Stadiumi Fadil Vokrri - Pristina • Skupina 3 • Jan Prošek

Tipsport: 1.84 3.39 4.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kosovo vyhrává tento zápas 4:0 a jakožto vítěz skupiny Liga D postupuje do Ligy C. Zeneli dnes vstřelil hattrick. (22:40:23)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:13.

90+3

90+3

Poblíž stadionu začínají oslavy, ohňostroj byl právě odpálen.

90+2

Ázerbájdžán vybojoval rohový kop. Nazarov centroval před branku, obrana si poradila.

90+1

Domácí Kryeziu nemohl pro postavení mimo hru pokračovat v akci.

90+1

Tři minuty se budou nastavovat.

90

Nuhiu byl nachytaný v postavení mimo hru.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Nazarov rozehrával volný kop svého celku. Jeho akci nedokázal nikdo ze spoluhráčů přetavit v branku.

87

V poklidném tempu se duel dohrává, zde v Kosovu to vypadá na hodně dlouhý večer.

85

Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Beriša, přichází Halimi.

85

Rozehrávat bude od své branky domácí gólman, nejprve ale střídání.

83

Pátou branku svého celku mohl přidat Kololli. Tentokrát však sám před brankou minul branku.

81

Po dlouhé době se nyní ke slovanu dostal hostující tým, Abbasov minul branku.

80

Deset minut před koncem to zkoušel z dobré pozice domácí hráč. Kololli pálil ze střední vzdálenosti. Jeho projektil postrádal přesnost.

79

Kryeziu rozehrává volný kop po faulu soupeře. Nazarov byl tím, kdo fauloval.

76

76. Arber ZENELI - 4:0

76

Kosovo právě vstřelilo branku!
Tohle není sen, nýbrž realita. Domácí celek přidává další branku a fanoušci jsou v sedmém nebi. Míč získal ARBER ZENELI. Propracoval se do střelecké pozice, a pak poslal balon mimo dosah brankáře. Těžké chvíle pro hostující družstvo. Asistence: Hekuran Kryeziu.

4:0

konec (1:0)

Branky: 2. Zeneli (Kololli), 50. Zeneli (Muriqi), 61. Rrahmani (Kololli), 76. Zeneli (Kryeziu)

Karty:   59. Aliti (KSV) – 11. Nazarov (AZE), 44. Abdullajev (AZE), 60. Khalilzade (AZE)

Kosovo: Muric – Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Kololli – Šala, Kryeziu – Rašica (74. Žegrova), Beriša (C) (85. Halimi), Zeneli – Muriqi (69. Nuhiu)
Náhradníci: Ujkani, Bekaj – Yhemajli, Voca, Halima, Demhasaj, Avdijaj, Paqarada, Kryeziu, Nuhiu Žegrova, Kastrati

Ázerbájdžán: Agajev – Pašajev, Medvedev (C), Hüsejnov, Khililzade – Garajev, Richard Almeida – Madatov (63. Abbasov), Nazarov, Abdullajev (71. Gurbanov), Dadasov (46. Ismajilov)
Náhradníci: Magomedalijev, Balajev – Abbasov, Machudov, Abbasov, Gurbanov, Šejdajev, Amirgulijev, Imamverdijev, Alijev, Mammadov, Ismajilov

Rozhodčí: Millot – Rahmouni, Jouannaud