20.11.2018, 20:45 • Hampden Park, Glasgow • Skupina 1 • Michal Raška

Tipsport: 1.76 3.56 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:12.
Tabulka

1. Skotsko 9 bodů, skóre 10:4
2. Izrael 6 bodů, skóre 6:5
3. Albánie 3 body, skóre 1:8
Je konec. Skotsko dnes zvítězilo 3:2 a postupuje tak do Ligy B, zatímco Izrael si zahraje Ligu C také příští sezónu.
Do zápasu vstoupilo Skotsko aktivně, ale v 9. minutě šli do vedení hosté, když parádně vypálil Kayal. Následně to ale byly velké tlaky Skotska a ve 34. minutě srovnal Forrest. Ve 43. minutě si připsal Forrest druhou branku a otočil tak stav utkání.
V 64. minutě zkompletoval Forrest hattrick, když zakončil uvnitř vápna k pravé tyči. V 75. minutě ještě zdramatizoval utkání skvělou ránou k levé tyči Zahavi. Poté už ale branka nepřišla, i když měl v 88. minutě velkou šanci izraelec Hemed.

90+4

Hostující útočník se ocitl v ofsajdovém postavení a je konec!

90+4

Ovšem centr nebyl dobrý a domácím se podařilo odkopnout míč.

90+4

Domácí se provinili faulem na své polovině a tohle je snad poslední šance hostů a dopředu jde také brankář Izraele!

90+3

Po nákopu ale skončil míč jen v zámezí a Izrael tak má autové vhazování na své polovině.

90+3

A další faul ze strany hostů ve středu hrací plochy.

90+3

Ben Harush se dopustil nedovoleného zákroku a tlak Izraele se na chvíli pozastaví.

90+2

Posléze přišel nákop, ale míč opět jen odkopli míč domácí, až k brankáři na druhé straně.

90+2

Následně chtěli hosté sehrát signál, ale ten se nepovedl a Skotové odkopli míč.

90+2

McGregor šel ven z brány a Izrael získal rohový kop z pravé strany.

90+1

Izrael už je natlačen u šestnáctky soupeře a svírá domácího soupeře.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Skotsko se snaží zdržovat a samozřejmě i následující autové vhazování bude chvíli trvat.

3:2

konec (2:1)

Branky: 34. Forrest, 43. Forrest (Christie), 64. Forrest (Fraser) – 9. Kayal (Zahavi), 75. Zahavi (Natcho)

Karty:   40. McGregor C. (SCO), 89. Phillips (SCO) – 52. Taha (ISR), 86. Ben Harush (ISR)

Skotsko: McGregor A. – Paterson, Bates, McKenna, Robertson (C) – McGregor C., Armstrong (76. Phillips) – Forrest, Christie (76. Shinnie), Fraser – Fletcher (87. McTominay)
Náhradníci: Bain, MacDonald – Fleck, Hendry, Mackay-Steven, McBurnie, McTominay, Phillips, Russell, Shinnie

Izrael: Harush – Yeini, Taha (67. Cohen), Ben Harush – Dasa, Tawatha (85. Hemed) – Peretz (73. Saba), Natcho (C), Kayal – Dabbur, Zahavi
Náhradníci: Amos, Haimov – Biton, Cohen, Glazer, Habashi, Hemed, Micha, Saba, Sahar, Solomon, Tzedek

Rozhodčí: Tobias Welz – Rafael Foltyn, Markus Häcker (vš. GER)