Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – Mountfield HK

3:1

konec (1:1, 1:0, 1:0)

20.11.2018, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400 diváků) • 18. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.93 4.35 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. Na shledanou! (19:26:55)
Nejlepší hráči utkání

Šimon Hrubec – Jaroslav Pavelka.
Dohrávka osmnáctého kola je u konce, z vítězství 3:1 se radují domácí Oceláři! Hráči s drakem na prsou si ve druhé třetině vypracovali jednobrankový náskok, který udrželi až do posledních chvil. Trefou do prázdné branky pak vítězství domácích pečetil Martin Adamský.

59:27

59:27 Martin ADAMSKÝ - 3:1

59:27

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři skórují do prázdné branky a pečetí svou výhru! Šimon Hrubec rozehrál kotouč na Tomáše Marcinka, jenž mohl s MARTINEM ADAMSKÝM jít do přečíslení dvou proti jednomu, Marcinko za útočnou modrou předložil těžký puk pro MARTINA ADAMSKÉHO, který s notnou dávkou štěstí dokázal dopravit kotouč do hradecké branky! Asistence: Tomáš Marcinko, Šimon Hrubec.

59:05

Oceláři získali kotouč a poslali jej do soupeřova pásma. Puk na icing nedoklouzal, hosté tak musí začít z vlastní třetiny.

58:48

Pavelka zůstává na střídačce, hosté to zkusí s prázdnou brankou a šesti bruslaři v poli!

58:48

Oddechový čas pro hosty.

58:48

Oceláři jsou kompletní. Hradečtí ještě zůstali v útočném pásmu, tvrdá střela Tomáše Vincoura ale zamířila jen do Hrubcovy lapačky.

58:19

Hrubec chtěl rychle odehrát puk po Paulovičově nahození, třinecký brankář ale trefil jen napadajícího Cingela, který ale nabídnutou příležitost nevyužil.

58:00

Rosandič posílal dlouhý pas na útočnou modrou, nikdo z Hradeckých ale kotouč nezastavil, ten tak doputoval na zakázané uvolnění.

57:44

Hrňa bojoval o kotouč u hrazení ve vlastním pásmu, Hradečtí se nakonec sami špatnou přihrávkou vykázali do střední třetiny.

57:11

Mountfieldu se nepovedl návrat do útočné třetiny, Doudera opět odpálil kotouč za Pavelkovu klec.

56:55

Krajíček zachytil nahození Radovana Pavlíka, třinecký kapitán pak uklidil kotouč do hradecké třetiny.

56:43

Hosté začínají početní výhodu tvrdou střelou Zámorského od modré, kterou Hrubec bez obtíží zastavil.

56:31

Hradečtí získali kotouč a pokusili se o rychlý přechod do útočné třetiny. Ten ale skončil na modré čáře, kde David Musil dost nevybíravým způsobem k ledu poslal jednoho z hostujících hráčů. Přesilovka pro Mountfield.

55:51

Růžička ve vlastním pásmu zachytil hostující rozehrávku a se svými spoluhráči se vydal do protiakce. Růžičkův pas na Marcinka ale byl sražen do rohu kluziště.

55:25

Adamský u modré čáry zvedl hůl rozehrávajícímu Lessiovi a poslal kotouč do střední třetiny.

3:1

Branky a nahrávky: 2. M. Doudera (Werek), 27. O. Kovařčík (Cienciala), 60. Adamský (Marcinko, Hrubec) – 6. Dragoun (Rákos)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kváča) – Krajíček (C), Gernát, Galvinš, D. Musil, M. Doudera, Roth, Adámek – Hrňa, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Svačina – Dravecký, Werek, Roberts Bukarts – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski.

Mountfield HK: J. Pavelka (Maxwell) – Linhart (A), Zámorský, Graňák (C), Piché, Rosandić, F. Pavlík, Nedomlel – Rákos (A), Koukal, Smoleňák – R. Pavlík, Cingel, Vincour – Lessio, Bičevskis, Paulovič – M. Chalupa, Dragoun, Vopelka.

Rozhodčí: Hodek, Pražák – Gerat, Hynek

01:45 TRI 1:0 M. Doudera (Werek)
04:49 HKM 2 M. Chalupa, nesportovní chování
05:49 HKM 1:1 Dragoun (Rákos)
13:34 HKM 2 Rosandić, držení
16:23 TRI 2 Krajíček, podrážení