konec (0:0, 3:0, 0:0)

16.11.2018, 17:30 • ZS Luďka Čajky • 19. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.1 4.25 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji Vám příjemný páteční večer. (20:02:31)
Zápas končí celkem neočekávaně, Berani totiž poráží Vítkovice jednoznačně 3:0. Oba brankáři dnes chytali skvěle, Zlín ale měl lepší útok a podle toho zápas skončil. Zlín si tak zaslouženě připisuje tři body, Vítkovice naopak odjíždí domů s prázdnou.
Nejlepší hráči utkání
PSG Berani Zlín: Jakub Sedláček
HC Vítkovice Ridera: Jan Výtisk

59:28

Vítkovice se ještě snaží aspoň jednou skórovat, dnes jim to ale prostě není dovoleno.

58:55

Sedláček si připisuje další dva zákroky, když dvakrát vychytal Baláže. Domácí gólman ale bude muse zůstat pozorný, protože se bude vhazovat před ním.

58:25

Zlín vhazování sice prohrál, velmi rychle ale dostal puk z vlastní třetinu. Vepředu pak ještě vymyslet střelu, tu ale chytal Bartošák.

57:58

Bartošák je zpátky v brance. Uvidíme, jestli se dříve či později na střídačku nevrátí.
Dnešní utkání sleduje 4305 diváků.

57:58

Oddechový čas pro domácí.

57:58

Sedláček chytá další střelu hostů a stále tak drží čisté konto. Bude následovat buly před ním.

57:04

Vítkovice se držely v útoku, Ondráček ale zblokoval kotouč a mohl rozhodnout gólem do prázdné. Ze střední třetiny se ale netrefil.

56:16

Vítkovice přece jen budou hrát přesilovku. Kapitán Zlína Žižka bude potrestán na dvě minuty za podrážení. Vítkovice navíc odvolaly gólmana!

55:26

Přesilovka Vítkovic moc dlouho nevydržela. Stránský bude vyloučen za nedovolené bránění a hra se tak vyrovná.

55:24

Vítkovice si ještě na závěr zápasu zahrají přesilovou hru. Šlahař se při souboji o kotouč neudržel a dal krosček svému protihráči. Bude tak vyloučen na dvě minuty.

54:05

Čtvrtou branku nyní mohl přidat Okál nebo Honejsek, byli totiž sami před Bartošákem. Okál to nakonec vzal na sebe, hostujícího gólmana ale nepřekonal.

53:24

Ridera napadá vším co má, ale ani tak puk nezískala. Zlín puk po chvíli ztratil, Vítkovice ale musí začínat zpoza své branky.

52:31

Vítkovice nyní podnikly velmi nebezpečný útok. Hosté totiž jeli na branku v přečíslení dva na jednoho. Hráč s pukem byl Šidlík, který to nakonec vzal na sebe a trefil Sedláčka do masky.

52:00

Zlín se opět úspěšně ubránil a Gazda poslal své spoluhráče do útoku nahozením. Z útoku vznikla střela, kterou ale bez problémů kryje Bartošák.

3:0

Branky a nahrávky: 23. Žižka (Šlahař), 27. E. Kulda (Honejsek, Freibergs), 31. J. Ondráček (Kubiš, Valenta)

Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Valenta, Nosek (A), Žižka (C), Řezníček, Gazda – Kubiš (A), Lakatoš, J. Ondráček – E. Kulda, Honejsek, Okál – Poletín, P. Sedláček, Šlahař – Václavek, Popelka, Š. Kratochvíl.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Výtisk (C), D. Krenželok, Hrbas, Baranka, Šidlík, Černý – Dej, Lev (A), Schleiss – Szturc (A), O. Roman, Tybor – Kucsera, Š. Stránský, P. Zdráhal – D. Květoň, Pytlík, Baláž – Toman.

Rozhodčí: Šír, Harnebring – Ondráček, Hynek