12.11.2018, 17:30 • CSKA Arena • Karel Jedlička

Tipsport: 2.58 4.0 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Július Hudáček (SPM) 27 zákroků, úspěšnost 87,1%
Robin Hanzl (SPM) 0+0, čas na ledě 18:58
Michal Bulíř (MET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:01

JOSEF JANDAČ (MET) 50 let, 0 měsíců, 0 dní, 5. vítězství v řadě. (20:10:49)
Josef Jandač dostává k dnešním padesátinám od svých svěřenců přece jen dárkem dva body, ve které čtvrt minuty před koncem zápasu už asi příliš nedoufal. Hrál se překrásný útočný hokej, oba celky se snažily o hokejová řešení a tak bylo k vidění osm gólů a pouze dvě vyloučení. Hostům vyšla lépe úvodní třetina, v níž nasázel hattrick Nikolaj Kuljomin, zato prostřední část patřila Spartaku, který ze spousty šancí vytěžil dva góly a po další přestávce dokonce skóre otočil. V power-play necelých 13 vteřin před koncem dokázal srovnat Antipin a jediným proměněným nájezdem převážil vítězství na stranu Magnitogorsku Varfolomejev.

Varfolomejev - 4:5sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.

Autorem vítězné branky je PAVEL VARFOLOMEJEV.

5. série 0:1

Ilja ZUBOV také nedotáhl svůj blafák, kotouč uvízl Zagidulinovi pod betonem.

4. série 0:1

Michal BULÍŘ svůj nájezd totálně pokazil, puk mu přeskočil hůl a končí za bránou.

Robin HANZL nedokázal trefit mezi tyče.

3. série 0:1

Sergej MOZJAKIN přestřeluje Hudáčkovu klec.

Kaspars DAUGAVINŠ to překombinoval a puk se mu zamotal pod nohama.

2. série 0:1

Matt ELLISON neprostřelil brankáře.

Maxim GONČAROV neproměňuje.

1. série 0:1

Pavel VARFOLOMEJEV naopak předvedl parádní blafák do forhendu a po ledě snadno zasunul za přesouvajícího se Hudáčka.

1. série 0:0

Alexandr CHOCHLAČOV blafákem netrefuje bránu.

Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: na nájezdy posílá Josef Jandač místo Vasilije Košečkina náhardního brankáře Arťoma Zagidulina.

Samostatné nájezdy začínají.
Nájezdy zahájí mužstvo Spartaku.

Statistiky zápasu:
Střely na bránu 37:31, vhazování 21:32, hity 13:7, čas v útoku 11:10 – 12:30, vyloučení 1:1, bez využití.

65:00

Prodloužení skončilo.

4:5

Branky a nahrávky: 14. Provolněv (Filatov), 30. Provolněv (Daugavinš, Gončarov), 31. Daugavinš (Karsums, Zubov), 50. Zubov (Daugavinš, Dyblenko) – 11. N. Kuljomin (Mozjakin, Ellison), 14. N. Kuljomin (Ellison, Antipin), 16. N. Kuljomin (Mozjakin, Ellison), 60. Antipin (Ellison, N. Shore), rozh. náj. Varfolomejev