po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)

12.11.2018, 18:00 • 22. kolo • Michal Toman (@michal_toman99)

Tipsport: 2.1 4.2 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:37:10)
V prodloužení vyrovnaného duelu byli nakonec šťastnější hostující hokejisté. Ti v prodloužení nepůjčili soupeři puk a po 46 sekundách rozhodli o svém vítězství. Zasloužil se o to Jakub Matai, který z levého kruhu zamířil přesně pod horní tyč Šorfovy svatyně.

60:46

60:46 Jakub MATAI - 2:3

60:46

Havířov právě vstřelil branku!
Netrvalo to ani minutu a je rozhodnuto! JAKUB MATAI si najel s pukem na vrchol levého kruhu, odkud zápěstím exkluzivně vymetl šibenici Šorfovy klece a získal svému týmu bonusový bod za výhru v prodloužení. Bez asistence.

60:36

Kotala se s pukem nikam nežene a krouží v obranném pásmu.

60:14

Na kotouči jsou jako první hosté, kteří vyhráli buly.

60:01

Pražané dokázali ve třetí třetině za stavu 0:2 zabrat a vyrovnat. Oba týmy měly před koncem dějství šance rozhodnout, ale ani jednomu se to nepovedlo a utkání půjde do prodloužení. To začne po tříminutové pauze.

60:00

59:52

Bořuta pálil od modré čáry a jeho tečovaná rána skončila na boční síti.

59:48

Slavia si bere oddechový čas.

59:48

Domácí si nerozuměli při rozehrávce a píská se zakázané uvolnění.

59:25

Nahození ze středního pásma Lukáše moc nevystrašilo.

58:56

Šagát bojuje o kotouč na polovině hřiště, čas utíká a vypadá to na prodloužení.

58:22

Hosté už se jen brání, slávisté jsou aktivnějším týmem.

57:52

Furch se dostával před branku do zakončení, ale v tísni neusměrnil kotouč dobře.

57:20

Havířov se ubránil a je opět kompletní.

2:3

Branky a nahrávky: 47. Šagát (M. Ondráček, Saňa), 52. J. Veselý (Vlček) – 40. L. Bednář (Kotala), 42. Maruna (L. Bednář, Haas), 61. Matai

HC Slavia Praha: Šorf (Sochůrek) – Hrdinka, J. Novák (C), J. Drtina (A), Steinocher, Barák, Saňa, Hejda – L. Krejčík, Kubica, M. Ondráček – J. Doležal, Vlček, J. Veselý – Heldák, Šagát (A), Tejral – Matějka, Pochobradský, Furch.

AZ Havířov: Lukáš (Bláha) – Chroboček, Matai, Bořuta, Zdeněk, Rutar, Dudek, Mrowiec – R. Veselý, F. Seman (A), Rehuš – Maruna (C), Haas (A), L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kotala – Macuh, Cihlář, O. Procházka.

Rozhodčí: Souček, Zubzanda – Tvrdík, Doležal