Chance liga

HC ZUBR Přerov – Rytíři Kladno

3:2

konec (2:0, 0:1, 1:1)

12.11.2018, 18:00 • MEO Aréna, Přerov. • 22. kolo • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Tipsport: 2.3 4.2 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (21:09:25)
Zápas je u konce. Přerov ve slavnostním utkání pokořil Kladno 3:2. Na rozdíl dvou branek pro domácí celek zvýšil v 51. minutě v přesilovce Ondřej Kopta, Rytíři ale taktéž v početní výhodě duel ještě zdramatizovali – zásluhou Daniela Kružíka. Při závěrečné power-play ovšem vyrovnat nedokázali a z Hané se tak vracejí bez bodu.

59:50

Rána Kubíka z pravé strany šla mimo.

59:32

Buly před Kloučkem.

59:10

Kladno drželo útočné pásmo a jedna ze střel Nashe trefila Kloučka, který vůbec nic neviděl, přesto si připsal zákrok. Následuje další icing Přerova.

58:57

Nashovu střelu od modré čáry tečoval Kubík, ovšem pouze do těla Kloučka.

58:24

Krásný oblouček vyslal z obranné třetiny bekhendem Ferenc, branku ale těsně minul. Icing Přerova.

58:08

Machač se obtočil s pukem na holi na levé straně a střelou na bližší tyč těsně minul.

57:32

Kladno vyváží puk ze svého pásma.

57:22

Kladnu nevyšel rychlý přechod do útoku a provinilo se icingem.

57:12

Utkání sleduje 2 542 diváků.

57:12

Po komerční pauze bude následovat buly po pravici kladenského gólmana.

57:11

Po levé straně se prohnal Doležal a švihem otestoval pozornost Brízgaly. Ten kotouč musel zachytit do své výstroje.

56:40

Zubři zatím dobře brání střední pásmo a nepouštějí soka do velkých příležitostí.

3:2

Branky a nahrávky: 4. T. Doležal (Moučka, T. Sýkora), 18. Pšurný (Sikora, Milan Procházka), 51. Kopta (Š. Kratochvíl) – 34. Kehar (Kružík, Svedlund), 56. Kružík (Svedlund, Vildumetz)

HC ZUBR Přerov: Klouček (Klimeš) – Čáp, Pala (A), Ferenc, Zbořil, R. Černý, Malina, Padrnos – T. Doležal, T. Sýkora (C), Moučka – Milan Procházka (A), Pšurný, Sikora – Kopta, M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl – Zmeškal, Navrátil, Mašín.

Rytíři Kladno: Brízgala (Stahl) – Zajíc, Nash, Zelingr, P. Hořava (C), Veber, Kehar – Zikmund, Kubík, Jelínek – Vildumetz, T. Kaut, Kružík – Š. Bláha, Machač (A), Svedlund – O. Bláha, Filip, Hajný.

Rozhodčí: Dědek, Barek – Lukš, Novák