Reprezentace do 19 let

Finsko – Česko

3:2

konec (1:2, 1:0, 1:0)

11.11.2018, 12:00 • Vierumäki Sports Institute • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.5 5.0 4.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (14:07:39)
Střely na branku v dnešním utkání: 41 – 33.
Nejlepší hráči dnešního utkání:

Ondřej Buchtela (Česko)
Ville Petman (Finsko)
Je konec! Český tým prohrál třetí vystoupení v hale Vierumäki nešťastně 3:2, když inkasoval rozhodující branku pět minut před koncem v oslabení. Naši borci se však vůbec nemají za co stydět, ve třech dnech byli v každém ze třech utkání vyrovnaným soupeřem.První utkání českým tým dokonce vyhrál 2:0, druhý a třetí zápas prohrál shodně o jednu branku, včera 2:1 a dnes po boji 3:2!

59:56

Ondřej Buchtela zpracoval kotouč ve středním pásmu a je z toho ofsajd.

59:50

Petr Erret nedostal kotouč na finskou branku přes brusle obránce.

59:28

Finové vyhráli buly a snažili se trefit odkrytou branku, to se jim nepodařilo a je z toho další icing.

59:20

Český tým si bere po zakázaném uvolnění Finska timeout. Radek Haas zůstává na střídačce a bude se vhazovat v naší útočné třetině!

58:52

Český tým zkouší minutu a osm vteřin před koncem power play a bojuje o puk v útočné třetině.

58:26

Finsko mohlo rozhodnout, nimcéně Janne Jokinen sám před Haasem zkoušel zakončit mezi nohami!

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25

Přece jen přišla ještě naše šance! Zdeněk Sedlák přešel individuálně přes obránce, nicméně rána z pravého kruhu minula pravou tyč finské branky!

56:40

Naši to mají teď těžké, čtvrtá formace Seveřanů výborně napadá českou rozehrávku.

55:56

Finové teď dobře zavřeli střední pásmo a český tým musel kotouče pouze nahazovat do své útočné třetiny.

55:00

Český tým jednoznačně nesložil zbraně, ba naopak. Druhá formace si vytvořila dobrý tlak. Rána Ondřeje Buchtely skončila sice vedle branky, ale poté ještě střílel Jan Dluhož a před brankou tečoval do brankáře Huhtamy Zdeněk Sedlák.

54:22

54:22 HAATANEN - 3:2

54:22

Finsko právě vstřelilo branku!
Tři vteřiny před návratem Jana Kaluse na ledovou plochu dokázali Finové prosadit! ALEKS HAATANEN kotouč nahodil z levé strany do brankoviště a kotouč se nešťastně odrazil do české sítě – 3:2! Asistence: Konsta Hirvonen a Bernard Isiguzo

54:09

Teď však dvakrát po sobě střílel švihem Niklas Ylitalo a Radek Haas měl co dělat hlavně s prvním pokus, který byl lehce tečován, i přesto však zasáhl svým betonem přesně.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Killinen (Torikka, Nousiainen), 24. Seppälä (Jokinen, Killinen), 55. Haatanen (Hirvonen, Isiguzo) – 16. Kalus (Šik, Przybyla), 20. Kunst (Sklenář, Bambula)

Finsko: Huhtamaa (Aalto) – Torikka, Isiguzo (C), Seppälä, Nousianinen, Salmela, Laitamäki – Jokinen, Seppälä E., Killinen – Ylitalo, Tanus (A), Nevasaari – Erholtz, Petman, Mäki – Jokinen, Hirvonen, Haatanen.

Česko: Dvořák (Haas) – Dluhoš (C), Buchtela, Dajčar, Štibingr, Kunst, Jenáček, Adámek – Kalus (A), Przybyla, Šik – Eret, Kropáček, Sedlák – Brož, Šír, Bambula – Sklenář, Žemba, Matiaško – Jelínek.

Rozhodčí: Smedberg, Suominen – Isolauri, Jusi