11.11.2018, 21:00 • Enterprise Center, St. Louis • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.41 3.87 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

47:43

47:43 Mikael GRANLUND - 2:3

47:43

Minnesota právě vstřelila branku!
Nyní se to už hostům povedlo a strhávají opět vedení na svou stranu. MIKAEL GRANLUND si v prostoru mezi kruhy všiml volného kotouče a okamžitě pak prostřelil Johnsona – 2:3. Bez asistence.

29:37

29:37 Alex PIETRANGELO - 2:2

29:37

St. Louis právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno. Domácí se tak vracejí zpátky do hry. Schwartz poslal puk na ALEXE PIETRANGELA, který se napřáhl na pravém kruhu a prostřelil Dubnyka kolem jeho pravého betonu – 2:2. Asistence: Jaden Schwartz a Ryan O'Reilly.

21:44

21:44 Joel Eriksson Ek - 1:2

21:44

Prakticky hned po vhazování ve středovém kruhu založili hosté další akci, na jejímž konci byl JOEL ERIKSSON EK, který měl jednoduchou úlohu, a sice dopravit puk do prázdné branky – 1:2. Hosté tak strhávají během chvilky vedení na svou stranu. Asistence: Jordan Greenway a Charlie Coyle.

21:19

21:19 Zach PARISE - 1:1

21:19

A je vyrovnáno. Hosté se dostali do rychlé akce a střelu Niederreitera z pravého kruhu tečoval z otočky u pravé tyče Johnsona ZACH PARISE 1:1 a začíná se znovu od začátku. Asistence: Nino Niederreiter a Jonas Brodin.

19:01

19:01 Oskar SUNDQVIST - 1:0

19:01

V poslední minutě první třetiny otevírají účet tohoto zápasu domácí hráči. OSKAR SUNDQVIST sjel do mezikruží a po převzetí kotouče pak trefil částečně odkrytou klec Dubnyka a ten musí poprvé lovit puk ze své sítě – 1:0. Asistence: Ivan Barbašev.

2:3

Branky a nahrávky: 20. Sundqvist (Barbašev), 30. Pietrangelo (Schwartz, R. O'Reilly) – 22. Parise (Niederreiter, Brodin), 22. J. Eriksson Ek (Greenway, Coyle), 48. Mikael Granlund

St. Louis Blues: Ch. Johnson (Allen) – Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Dunn, Schmaltz, Edmundson – Tarasenko, R. O'Reilly, Schwartz – Perron, Thomas, Fabbri – Sošnikov, Bozak, Steen – Sundqvist, Barbašev, Sanford.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Suter, Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler – Niederreiter, M. Koivu, Parise – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Coyle, J. Eriksson Ek, Greenway – J.T. Brown, Fehr, M. Foligno.

Rozhodčí: Hebert, StLaurent – Cormier, Suchánek

Diváci: 16 735

00:44 MNS 2 Spurgeon, sekání
19:01 STL 1:0 Sundqvist (Barbašev)
21:19 MNS 1:1 Parise (Niederreiter, Brodin)
21:44 MNS 1:2 J. Eriksson Ek (Greenway, Coyle)
29:37 STL 2:2 Pietrangelo (Schwartz, R. O'Reilly)