11.11.2018, 01:08 • BB&T Center, Sunrise • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.87 4.09 3.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto střetnutí je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:46:07)
1. Aleksander Barkov (FLA) 1+0
2. Mike Hoffman (FLA) 1+0
3. Roberto Luongo (FLA) 29 zák., 93,5%
Ještě na konci druhé třetiny Islanders vedli, ale gólem do šatny zavelel k obratu Hoffman. Florida ve třetí třetině přidala další dvě branky a po bídném startu do sezony se začíná zvedat ze dna ligy.
Florida Panthers pokračuje ve svém herním vzestupu. Na domácím ledě dokázali Panteři porazit New York Islanders 4:2 a připsat si velmi důležité třetí vítězství v řadě, díky kterému se odpoutají z posledního místa Východní konference.

Ve zcela opačné pozici jsou Islanders, kteří naopak potřetí v řadě prohráli a pomalu vyklízejí pozice v horních patrech tabulky.

59:59

59:59 Troy BROUWER - 4:2

59:59

Florida právě vstřelila branku!
V poslední vteřině Huberdeau poslal puk do středního pásma a našel TROYE BROUWERA, který si najel do levého kruhu a vsítil gól do prázdné branky. Asistence: Jonathan Huberdeau.

59:32

Florida dostává puk ze svého pásma. Je velmi blízko výhře.

58:58

Pulock pálil od modré, Luongo znovu vyráží.

58:47

Leddyho střelu vyrazil Luongo jen před sebe a musel čelit hned dvěma dorážkám, ale Lee se přes něho neprosadil!

58:28

Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

58:18

Lehner odešel na střídačku, Islanders budou hrát v šesti.

58:18

Yandle poslal kotouč přes všechny čáry. Vhazovat se bude před Luongem.

57:53

McCann mezi kruhy pálil jen do obránce před sebou.

57:20

Domácí mají puk za brankou a s rozehrávkou příliš nespěchají.

57:00

Islanders se krátí čas, po který mohou s výsledkem něco provést.

55:56

Okamžitě po vhazování čelil Luongo zakončení Barzala. Puk ukryl pod lapačku.

55:54

Luongo drží puk pod lapačkou a přerušuje hru. Komerční pauza.

55:45

Florida se úporně brání, opět dostává puk ze svého pásma, ale jen na chvilku.

4:2

Branky a nahrávky: 7. Malgin (McCann, Bjugstad), 40. Hoffman (Dadonov, Matheson), 45. Barkov (Yandle), 60. Brouwer (Huberdeau) – 8. Barzal (Lee), 29. B. Nelson (Mayfield, Kühnhackl)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Matheson, Petrovic, Yandle (A), Weegar, Kiselevič – Hoffman, Barkov (C), Dadonov – Vatrano, Trocheck (A), Huberdeau – Bjugstad, McCann, Malgin – Sceviour, Lammikko, Brouwer.

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Pulock, Leddy, Mayfield, Hickey, Boychuk, Pelech – Jo. Bailey (A), Barzal, Lee (C) – Eberle, B. Nelson, Kühnhackl – Komarov, Filppula, Ladd – Clutterbuck (A), Cizikas, Beauvillier.

Rozhodčí: Pollock, Hebert – Smith, Gawryletz

06:18 FLA 1:0 Malgin (McCann, Bjugstad)
07:28 NYI 1:1 Barzal (Lee)
07:49 FLA 2 Kiselevič, držení
10:51 FLA 2 Hoffman, podrážení
16:59 NYI 2 Mayfield, držení