10.11.2018, 17:00 • ICE ARENA, Praha-Letňany • 16. kolo • Tadeáš Podolka

Tipsport: 4.65 6.5 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:42

Vrchlabí vstřelilo branku!
S góly se v posledních minutách roztrhl pytel! Sedmou branku v pořadí dává PATRIK HIDVEGHY. Asistence: David Chalupa, Štěpán Matějček.

55:15

Horní tyčka zazněla za Soukupem! Hra má teď na 2.ligu neskutečné tempo!

54:11

Šestá branka hostů! Postaral se o ni PAVEL MRŇA. Asistence: Lukáš Kastner, Jan Bendík.

52:56

Letňany právě vstřelily branku!
To byla ale rychlá odpověď! DENIS HELDÁK se vůbec nerozpakoval a poslal kotouč za Soukupa. Asistence: Tomáš Schwamberger, Filip Eliáš.

52:35

ŠTĚPÁN MATĚJČEK dává už na 5:0 pro bílomodré! Asistence: Patrik Hidveghy, David Chalupa.

48:31

Hosté využívají bleskurychle přesilovku! Prosazuje se LUKÁŠ KASTNER. Asistence: Pavel Mrňa.

48:13

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany: Beran, 2 minuty za zdržování hry.

46:41

Velká chyba při rozehrávce mohla stát domácí další branku! Hosté této chyby ale využít nedokázali.

42:03

Hamalčík dvakrát musel zasahovat, první rána mu vypadla, tu druhou chytil do lapačky!

37:09

Vyloučení na obou stranách, Vašíček (Vrchlabí) je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Uhlíř (Letci) za stejný prohřešek.

34:53

A Soukup znovu fantasticky! Lapačkou pokryl samostatný nájezd Letců!

29:29

Vyloučení pro Vrchlabí, Vašíček na dvě minuty za vysokou hůl.

29:22

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany: Denis Heldák na dvě minuty za sekání.

26:18

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí: Aleš Půlpán, dvě minuty za podrážení.

18:58

3:0 pro Vrchlabí! V závaru před Hamalčíkem se nejrychleji zorientoval PAVEL CHALUPA. Asistence: Štěpán Matějček, Jiří Hozák.

16:16

Přečíslení dva na nikoho využívají hosté, ti tak vedou již o dvě branky! Autorem gólu je ALEŠ PŮLPÁN, asistence: Patrik Urban.

13:30

Teď měli domácí štěstí, jeden z útočníků bílých se prodral až před Hamalčíka a jen o kousek minul branku!

10:12

Tyčka teď zazněla za Soukupem!

09:49

A je po početní výhodě. Heldák je vyloučen na dvě minuty.

09:09

13 vteřin přesilovky 5 na 3! Voženílek je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

07:22

Přesilovka pro Letce. Vyloučen je Muška na dvě minuty za nedovolené bránění.

06:07

Fantastický Hamalčík vyrazil puk z bezprostřední blízkosti do ochranné sítě!

03:06

Jan BENDÍK posílá Vrchlabí do vedení, když se ocitl sám před Hamalčíkem. Asistence: Pavel Mrňa, Tomáš Půlpán.

1:7

Branky a nahrávky: 53. Heldák (Schwamberger, Eliáš) – 4. Bendík (Mrňa, Půlpán T.), 17. Půlpán A. (Urban), 19. Chalupa (Matějček, Hozák), 49. Kastner (Mrňa), 53. Matějček (Hidveghy, Chalupa), 55. Mrňa (Kastner, Bendík), 58. Hidveghy (Chalupa, Matějček)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Špirek) – Gebell, Beran (C), Eliáš, Keller – Barbora, Fabiánek, Prchal, Nedorost, Procházka L., Šilhan, Dyrynk, Panna, Uhlíř, Vobořil, Hanuš, Steinocher, Schwamberger, Horák, Heldák

HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Abrahám) – Muška, Vašíček (A), Bendík (A), Moník, Voženílek, Jirků (C), Kynčl, Bučko – Matějček, Půlpán T., Pšurný, Hozák, Půlpán A., Procházka M., Hidveghy, Urban, Mrňa, Kastner, Chalupa, Bláha

Rozhodčí: Jaroš – Gabriel, Zmeškal