Portugalská Primeira Liga

CF OS Belenenses – Boavista FC

0:0

konec (0:0)

10.11.2018, 16:30 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • 10. kolo • Jan Prošek

V tomto zápase, ve kterém byl střelecky aktivnější hostující celek, jsme branku neviděli. Týmy si tak dělí body po nepříliš divácky atraktivním zápase. (18:41:16)
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 23:26.

90+3

90+3

Rochinha fauloval domácího hráče, volný kop rpo Belenenses.

90+3

Volný kop pro hostující celek, následná rána Mateuse končí vysoko nad brankou.

90+1

Tři minuty se budou nastavovat nad rámec druhého poločasu. Po centru před branku má míč gólman Helton Leite.

90+1

Žlutou kartu dostává Vincent Sasso (CF OS Belenenses).

89

Žlutou kartu dostává Nwankwo Obiora (Boavista FC).

88

Dostáváme se do závěrečné fáze zápasu, Matija Ljujić to zkoušel individuálně, přes obránce se do šance nedostal.

86

Do rozehrávky Belenenses se zapojil také gólman Muriel. Ten vyslal do šance spoluhráče, který však nezakončil.

84

Rohový kop pro domácí celek. Vincent Sasso centroval před branku, ale obrana Boavisty si dokázala poradit.

82

82. Žlutá karta

82

Žlutou kartu dostává Gonçalo Silva (CF OS Belenenses).

81

Matija Ljujić hraje na polovině hrací plochy, po delší době se dostal domácí celek na útočnou polovinu.

80

Žlutou kartu dostává Rafael Costa (Boavista FC).

80

Mateus pálil po centru před branku z první. Jeho tvrdá rána byla zblokovaná.

79

Obrázek hry je stále stejný, hostující klub má převahu, jenže se nemůže prosadit.

77

Míč končí po nepřesné hostující akci u domácího brankáře, který rychle rozehrává.

76

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Andre Santos, přichází Gonçalo Silva.

75

Muriel nyní podržel své spoluhráče. Výborně zasáhl proti střele soupeře.

73

Hosté rozehrávají na své polovině, Gonçalo Cardoso hledal spoluhráče před brankou, dlouhý nepřesný výkop má brankář.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu. Boavista hraje výrazně lépe, Reinildo překazil akci soupeře, Carraça vhazuje.

68

Žlutou kartu dostává Boukary Dramé (CF OS Belenenses).

68

Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Fábio Espinho, přichází Rafael Costa.

67

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Eduardo Henrique, přichází Matija Ljujić.

64

Mateus pálil z velké dálky, jeho projektil končí nad brankou. Rozehrávat bude Muriel.

62

Dramatický obrázek hry rozhodně nesledujeme, hostující celek má momentálně převahu, ale gólman Belenenses podává zodpovědný výkon.

60

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Fredy, přichází Boukary Dramé.

58

Rafael Lopes to zkoušel individuálně, jeho akci však na poslední chvíli zastavila obrana.

57

Domácí celek se nyní dostal na útočnou polovinu, jenže se nemůže propracovat ke střele.

56

Mateus to vzal na sebe. Jeho rána z dobré pozice byla tečovaná mimo branku. Následoval rohový kop, a pak přišlo zakončení, které výborně vytáhl Muriel.

55

Žlutou kartu dostává Rafael Lopes (Boavista FC).

55

Sledujeme hodně klidnou pasáž hry. Domácí znovu kombinují na své polovině, hostující fotbalisté dobře brání.

52

David Simão vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Nakrátko rozehrané, ale finální přihrávka byla nepřesná.

51

Andre Santos prodloužil na svého spoluhráče, ten však o míč rychle přišel.

50

Padesát minut hry je pryč, domácí rozehrávají od své branky. Nikam se neženou.

48

Hraje se na polovině hrací plochy. Mnoho šancí k vidění není.

47

Žlutou kartu dostává Mateus (Boavista FC).

46

Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází André Claro, přichází Mateus.

46

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1

Rafael Lopes měl největší šanci svého celku. Vyskočil si na centr, jeho hlavička končí mimo branku.

45+1

Jedna minuta se bude nastavovat.

45

Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

42

Hraje se na polovině hrací plochy, hostující celek hraje aktivněji. Míč vybojoval po centru před branku brankář.

41

Žlutou kartu dostává Eduardo Henrique (CF OS Belenenses).

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločasu. Hosté měli k dispozici rohový kop. Centr se snesl před branku, Muriel vybojoval míč a následně rozehrál.

37

Hostující celek se zabydlel na útočné polovině, ke střele na branku se však FC nedostalo.

35

Rochinha pálil z první, jeho rána končí zblokovaná. Obrana Belenenses byla pozorná.

33

Nwankwo Obiora centroval před branku, jeho projektil zastavila obrana. Směr hry se tedy otáčí.

30

Gonçalo Cardoso fauloval Licáa, sudí hráče důrazně upozornil na to,že takto zákeřnou hru nebude příště tolerovat.

27

Vincent Sasso hlavičkoval, jeho ránu zachytil brankář Boavisty, který rychle rozehrál.

24

Muriel vykopává od své branky, rozhodl se pro výkop až na útočnou polovinu.

22

Diogo Viana rozehrával autové vhazování na své polovině. Následně si Carraça pomohl faulem.

20

Rochinha to zkoušel individuálně, jeho akci zastavila obrana soupeře.

17

Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

16

Rafael Lopes zakončoval rychlou akci svého celku, jeho rána končí vedle.

14

Helton Leite rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.

12

Hostující celek hraje hodně defenzivně, André Claro zkoušel založit rychlou akci, jeho přihrávka postrádala přesnost.

11

Žlutou kartu dostává Helton Leite (Boavista FC).

10

Mnoho šancí v tomto zápase zatím k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

9

Andre Santos byl faulovaný, provinil se André Claro. Míč pro domácí tým.

7

Vincent Sasso vyslal Licaa do šance. Alhassane Keita hlavičkoval, jeho rána končí mimo branku.

5

Volný kop pro domácí celek. Rána byla vyslaná přímo na branku, gólman jej vyrazil.

3

Nwankwo Obiora hledal na útočné polovině spoluhráče, přihrávka však postrádala přesnost.
Domácí kombinují na polovině hrací plochy, Vincent Sasso rozehrává od své branky.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

CF OS Belenenses: Muriel – Viana, Coelho, Sasso, Reinildo – Henrique, Santos, Lucca, Fredy – Keita, Licá.
Náhradníci: Mika – Dálcio, Ljujić, Bergdich, G. Silva, Dramé, A. Varela.

Boavista FC: Leite – Carraça, Neris, Cardoso, Talocha – Espinho, Obiora, Simão, Rochinha – Claro, R. Lopes.
Náhradníci: Bracalli – R. Silva, Mateus, E. Machado, Ra. Costa, Matheus Indio, Mandiang..
Zdravím všechny fanynky a fanoušky portugalské Primeira Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupíCF OS Belenenses a Boavista FC.

CF OS Belenenses je po devíti kolech na desáté pozici v tabulce. Má bilanci 2-5-2 a získal 11 bodů, skóre má 7:8. Z posledních pěti zápasů bodoval ve čtyřech. Poradil si s Benficou 2:0, remizoval s Maritimem 0:0, Feirense 0:0 a Portimonense 1:1.

Boavista FC odehrála devět zápasů a je na patnácté pozici. Z posledních pěti zápasů bodovala ve dvou. Porazila Aves 1:0 a remizovala s Guimaraesem 0:0.Nestačila na Chaves 1:2, Rio Ave 1:2 a Sporting 0:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.