Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Stade de Reims

2:0

konec (2:0)

10.11.2018, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 13. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.86 3.64 4.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

Ještě v závěru nastavení přišla obrovská šance domácích. Cabella placírkou orazítkoval břevno, s dorážkou si pak nedokázal poradit úplně volný Monnet-Paquet.

87

Poslední střídání dnes patřilo AS Saint-Étienne: Romain Hamouma má odpracováno, na jeho místo nastupuje Yannis Salibur.

81

Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Suk Hjun-Čun.

80

Žlutou kartu dostává Gabriel Silva (AS Saint-Étienne).

80

Konečně přišlo z rohového kopu zakončení. Rémy Cabella parádně trefuje volej z pokutového oblouku, míč letí metr vedle pravé tyče skákajícího Mendyho.

73

Monnet-Paquet okamžitě připravil vyloženou šanci Hamoumovi, který jeho perfektní přízemní centr nezužitkoval a zblízka přestřeluje.

72

Oba trenéři současně střídají: v mužstvu AS Saint-Étienne ze hřiště odchází Loïs Diony a nastupuje Kévin Monnet-Paquet.
Stade Remeš stahuje ze hry Tristana Dingomého, místo něj vbíhá na placBoulaye Dia.

67

Žlutou kartu dostává Loïs Diony (AS Saint-Étienne) za úder loktem do obličeje Björna Engelse.

63

Střídající Ojo se brzy ukázal v akci. Z velkého vápna vypálil levačkou přes obránce, tvrdou i umístěnou střelu Ruffier s námahou vyráží.

60

Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Oluwaseyi Ojo.

46

O přestávce vystřídalo AS Saint-Étienne: v kabině zůstal zřejmě lehce zraněný kapitán Loïc Perrin, místo něj nastupuje do hry Gabriel Silva.

45+3

Saint-Étienne mohlo přidat do šatny třetí gól. Skvělou hlavičku Nevena Subotiće však vyškrábl fantastickým zákrokem na roh Edouard Mendy.

40

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Hrubka hostujícího Mbemby nabídla domácím šanci, kterou nepohrdli. Ole Selnæs zachytil za velkým vápnem jeho nepřesnou přihrávku, hezky prostrčil míč do uličky, kam si naběhl VAHBÍ CHAZRÍ a trefuje se po zemi na zadní tyč.

26

Žlutou kartu dostává Romain Hamouma (AS Saint-Étienne). Stáhl za dres unikajícího Konana a hosté získávají standardku metr od kratší strany velkého vápna.

18

Žlutou kartu dostává Xavier Chavalerin (Stade Remeš) za šlapák na Debuchyho, který musí být ošetřen přímo na trávníku.

1

Na světě je jeden z nejrychlejších gólů sezóny. Ve 12. vteřině hosté faulovali, ve 29. domácí rozehrál Chazrí přímý kop a MATTHIEU DEBUCHY hlavičkou na zadní tyči překonal bezmocného Mendyho.

2:0

konec (2:0)

Branky: 1. Debuchy (Chazrí), 40. Chazrí (Selnaes)

Karty:   26. Hamouma (SET), 67. Diony (SET), 80. Gabriel Silva (SET) – 18. Chavalerin (REI)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:21.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Perrin (C) (46. Gabriel Silva), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Hamouma (87. Salibur), Cabella, Diony (72. Monnet-Paquet) – Chazrí.
Náhradníci: Moulin – Gabriel Silva, Salibur, Berić, Dioussé, Monnet-Paquet, Nordin.

Stade de Reims: Mendy – Foket, Engels, Abdelhamid, Konan – Dingomé (72. Dia), Chavalerin – Oudin (60. Ojo), Cafaro (81. Suk Hjun-Čun), Mbemba – Chavarría (C).
Náhradníci: J. Carrasso – Fontaine, Ndom, Doumbia, Suk Hjun-Čun, Ojo, Dia.

Rozhodčí: Batta – Pignatelli, Pages