2:0

konec (0:0)

10.11.2018, 14:00 • 14. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb), Jakub Houžvička

Tipsport: 1.4 4.3 4.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Favorizované Velvary nakonec zvládly duel 16. kola proti Karlovým Varům. Slavia se držela do 59. minuty, následovaly však dvě rychlé trefy domácích, které rozhodly o osudu utkání.

Slovan se posunul na deváté místo tabulky, Karlovy Vary jsou až šestnácté. (17:32:47)
Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

90+3

90

Utkání se dohrává v poklidu, o výsledku je již rozhodnuto.

89

Odkop od branky domácích.

88

Žlutou kartu dostává Vopat (TJ Slovan Velvary).

85

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Krlička, přichází Suchý.

85

Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Pavlíček, přichází Kovařík.

83

Rohový kop Varů končí hlavičkou do náruče brankáře.

82

Volný přímý kop hostů ze vzdálenosti zhruba 25 metrů.

82

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Geňo, přichází Kalina.

79

Žlutou kartu dostává Krlička (FC Slavia Karlovy Vary).

78

Akce hostů končí pokaženou přihrávkou.

77

Odkop od domácí branky.

75

Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Budějský, přichází Polák.

74

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Němec, přichází Hudec.

74

Volný přímý kop pro Velvary.

72

Očekávaný tlak hostů se zatím nekoná.

70

Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

67

Rohový kop pro Karlovy Vary šancí neskončil.

65

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Maňák, přichází Vyleta.

65

Žlutou kartu dostává Obrtlík(TJ Slovan Velvary).

61

61. MÜLLER - 2:0

61

Velvary právě vstřelily branku!

Po centru z pravé strany se domácí ujímají vedení 2:0! Střelcem branky je MIROSLAV MÜLLER.

60

Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Havel, přichází Kalaš.

59

59. PAVLÍČEK - 2:0

59

Po další standardní situaci se domácí ujímají vedení! VÍT PAVLÍČEK se prosazuje z dorážky.

58

Nepřesně rozehraná standardní situace šanci zmařila.

57

Faul hostujících hráčů znamená šanci ohrozit branku pro domácí.

56

Akce hostů končí tečovanou střelou mimo branku, Karlovy Vary budou zahrávat rohový kop.

54

Oba týmy vyčkávají na chybu soupeře.

52

Střela v podání Karlových Varů nebyla pro gólmana nebezpečím.

46

Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Kafka, přichází Müller.

46

V první půli jsme se branky nedočkali, Karlovy Vary zatím drží ve Velvarech cennou remízu. Uvidíme, co přinese druhá pětačtyřicetiminutovka.

45

31

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Tůma, přichází Staněk.

1

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Tenkl, Vopat, Kafka, Ludvík, Šalda, Pavlíček, Nosek, Budějský, Havel.
Náhradníci: Polák, Řepa, Kalaš, Kovařík, Müller, Mucha.

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Němec, Samek, Pěkný, Krlička, Vokáč, Mandula, Maňák, Tůma, Mestl, Geňo (C).
Náhradníci: Kalina, Vyleta, Suchý, Staněk, Hudec, Novotný, Šampalík.

Rozhodčí: Jansa – Dujsík, Čechlovský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.