konec (2:1)

10.11.2018, 14:00 • 15. kolo • Filip Krůza

Tipsport: 1.22 5.6 6.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to dnes již vše. Užijte si zbytek dne a u dalšího textového přenosu opět na shledanou. (15:55:02)
Utkání končí. Domácí celek potvrdil roli favorita a připsal si povinné tři body. V druhé půli se za Vyškov prosadili Ondřej Vintr a Marek Vintr.

90+1

90

Skvělý zákrok domácího brankáře po hlavičce k tyči!

88

Vintr posílal skvělý centr na spoluhráče, k zakončení se však domácí nedostali.

86

Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Ryšánek.

86

Arsičova první střela zblízka byla zablokována, poté to zkusil nůžkami, jenže přestřelil.

84

Furmánek se rozhodl vypálit z dálky. Bránu Sovy však minul.

83

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Marek Vintr, přichází Arsič.

82

Zápas už se víceméně dohrává, nic důležitého k vidění není.

78

Další zákrok Michuta, tentokrát po tvrdé ráně přesně do jeho rukavic.

77

Výmola našel skvělou přihrávkou Šichora, který okamžitě posílal míč před bránu. Tam se nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel.

75

Aktivní Ondřej Vintr se opět dostal do zakončení, jenže tentokrát levačkou výrazně minul.

73

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Vychodil, přichází Ng'Anzi.

72

Faul Ondřeje Vintra na Michálka na útočné polovině Vyškova.

71

Souhru dvojčat Ondřeje a Martina Vintrů zastavil až přesným zákrokem Milan Michut.

69

Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Pop, přichází Kundrát.

68

Jednomu obránci nasadil Ondřej Vintr efektně jesličky, druhý jej však i za cenu rohového kopu zastavil.

67

Tadeáš Sova měl problémy s tečovanou střelou zpoza vápna, nakonec ale situaci zvládl.

65

65. Ondřej VINTR - 4:1

65

MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Po velké chybě hostujícího obránce se k zakončení dostal ONDŘEJ VINTR, který to měl už jednoduché a poslal míč po zemi k tyči. Obránce neodkopl míč a trestuhodně jej před bránou ztratil.

63

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Přerovský, přichází Matocha.

62

62. Marek VINTR - 3:1

62

Domácí navyšují své vedení na dvě branky, MAREK VINTR se dostal do úniku a i přes dotírajícího obránce dokázal přesně zakončit.

61

Šance přišla na druhé straně, avšak míč po přízemní střele končí mimo bránu hostů.

59

Hostující celek opět vhazuje, tentokrát byl však na dlouhý aut příliš daleko od brány.

57

Hosté se v posledních minutách snaží vymyslet něco v útoku, nedaří se jim to.

54

Po pěkné souhře Vyškova Ondřej Vintr usměrnil míč do břevna!

53

Bartozelovi odskočil míč od kopaček, vhazovat budou domácí hráči.

51

Střela Výmoly z větší vzdálenosti nenadělala domácímu brankáři větší problémy, protože letěla doprostřed brány.

50

Hráč v ofsajdu i na druhé straně.

49

Furmánek upadl na hranici vápna v souboji s Tijanim, jenže faul odpískán nebyl.

48

Ondřej Vintr se dostal k zakončení z pravé strany, jenže z úhlu bránu minul.

47

Bartozel centroval z volného přímého kopu z pravé strany, jenže k ohrožení domácí brány nedošlo.

46

Ofsajd domácího týmu.

46

První půle utkání mezi Vyškovem a Valašským Meziříčím je za námi. Domácí celek se ujal vedení v 19. minutě, když Ondřej Vintr poslal míč přesně do levého dolního rohu. Hosté však poté začali hrát aktivněji a ve 32. minutě stav utkání Martin Výmola. Vyrovnaný stav však netrval dlouho, vedení totiž domácím vrátil o tři minuty později Lukáš Vychodil.

45+2

45+2

Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Matyáš, přichází Sovák.

45+1

Dlouhý nákop domácího celku končí až v zámezí. Michut bude opět odkopávat.

44

Mezitím bude Michut odkopávat od své brány.

43

Matyáš zůstává ležet na zemi po souboji s Tijanim a rozhodčí přivolává lékařskou pomoc.

42

Hosté opět zkoušeli dlouhé vhazování, jenže tentokrát si ho domácí obránci pohlídali.

40

Látal našel centrem Davida Němečka, jenže jeho hlavička ze země postrádala přesnost i razanci.

39

Domácí dosáhli třetí vstřelené branky po rohovém kopu, jenže hráč, který usměrnil hlavou míč do brány, se nacházel v ofsajdovém postavení.

37

Vrána předvedl skvělé individuální sólu, když obešel několik protihráčů a nakonec přihrávkou vyzval Furmánka. Ten se rozhodl téměř okamžitě vypálit, jenže mu hodně selhala mířidla.

35

35. VYCHODIL - 2:1

35

A odpověděli nejlepším možným způsobem! LUKÁŠ VYCHODIL vypálil ještě před pokutovým územím a míč zapadl přesně k tyči brány Valašského Meziříčí.

33

Domácí v posledních minutách polevili, hosté se začali postupně dostávat k vyškovské bráně a nakonec za svou snahu byli odměněni. Uvidíme, jak domácí odpoví.

32

32. VÝMOLA - 1:1

32

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Nakonec ale hostům jeden z dlouhých autů přeci jen vyšel. Míč doletěl až na vzdálenější tyč ke MARTINU VÝMOLOVI, který jej uklidil do domácí brány.

30

Hosté se pokusili ohrozit branku po dalším dlouhém vhazování, ani tentokrát však útočná hlavička nepřišla.

29

Nedovolený zákrok na Látala na polovině hřiště, když byl přidržen za dres.

27

Následný dlouhý aut hostů šanci neznamenal, o chvíli později Výmola v ofsajdu.

26

Milan Michut pomohl svému celku s rozehrávkou dlouhým nákopem.

24

Němečkova přihrávka do vápna byla zastavena obráncem.

22

Tutovka Daniela Přerovského, jehož našel po skvělém centru zpětnou přihrávkou David Němeček, jenže Přerovský míč poslal nad odkrytou hostující bránu.

21

Nedovolený zákrok domácího hráče nedaleko poloviny hřiště. Michálkův centr ze standardní situace domácí odvrátili.

19

19. Ondřej VINTR - 1:0

19

Domácí se ujímají vedení. ONDŘEJ VINTR napřáhl na padající míč a zpoza pokutového území jej poslal do levého dolního rohu Michutovy brány.

18

Žádné velké ohrožení branky Sovy z něj však nepřišlo.

17

Furmánek svou snahou vybojoval pro Valašské Meziříčí rohový kop.

16

Hosté se nedohodli na tom, kdo převezme míč a jejich útočné snažení tak rychle skončilo.

15

Po centru Vychodila z pravé strany přišla střela Davida Němečka, kterou však pohotově vyrazil Milan Michut.

14

Michut si vyběhl pro nepřesnou přihrávku a jednoduše lapil míč.

12

Chvíli po rohu se ke střele dostal jeden z bratří Vintrů, jenže jeho pokus skončil nad bránou hostů.

12

Vychodil z pravé strany posílal do vápna přízemní centr. Míč byl sražen na rohový kop.

10

Přihrávka po levém křídle byla na domácího křídelníka byla příliš dlouhá. Rozehrává brankář Michut.

9

Útočný faul Valašského Meziříčí. Tijani okamžitě rozehrál na spoluhráče.

8

Domácí předvedli rychlou narážečku, k zakončení se však nedostali. Střela Vychodila z dálky pak přišla až po hvizdu rozhodčího.

6

5

Domácí již nějakou dobu kombinují na vlastní půli a snaží se překonat obranu soupeře, zatím neúspěšně.

2

Domácí přímý kop asi ze 20 metrů od brány rozehrávali signálem, který se jim však vůbec nepovedl a svou šanci zazdili.

1

Čeká nás standardní situace ze slibné pozice pro domácí hráče.

1

MFK Vyškov: Sova – Jeřábek, Krejčí, Lahodný, Látal, Němeček, Přerovský, Tijani (C), Vintr M., Vintr O., Vychodil
Náhradníci: Arsič, Dovhanyuk, Kunický, Matocha, Ng'Anzi, Sečkář, Zavadil

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Bartozel, Dekleva (C), Furmánek, Matyáš, Michalek, Pop, Šichor, Vrána, Výmola, Žilinský
Náhradníci: Fröhlich, Gajdoš, Gold, Kundrát, Pobořil, Ryšánek, Sovák.
TJ Valašské Meziříčí

Hostující tým zažívá opravdu mizernou podzimní část sezony. Ze čtrnácti zápasů si Valašské Meziříčí odneslo pouze čtyři body za čtyři remízy. Na kontě tedy jeho hráči nemají jediné vítězství. Skóre celku z východu Moravy je též hrozivé, konkrétně 10:41. Nejvíce gólů si připsal Martin Výmola, konkrétně čtyři. Uvidíme, zda se hosté dnes dočkají svého prvního vítězství.
MFK Vyškov

Dnešní domácí celek se po čtrnácti odehraných zápasech drží přesně v polovině ligové tabulky, tedy na osmém místě. Na kontě mají vyškovští 20 získaných bodů za pět výher, stejný počet remíz a čtyři porážky. Skóre Vyškova je 23:20. Nejlepším střelcem týmů je hostující hráč ze Zbrojovky Ondřej Vintr se sedmi přesnými zásahy.
Zdravím vás u 15. kola Moravskoslezské fotbalové ligy. Společně se zaměříme na souboj týmů MFK Vyškov a TJ Valašské Meziříčí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.