Roman Polák (DAL) do utkání nezasáhl. Byl zdravým náhradníkem.

Vhazování (%): 57 – 44
Hity: 19 – 13
Přesilová hra: 1/3 – 1/5
Trestné minuty: 10 – 6
Predators zaznamenali pátou výhru v řadě za sebou, přičemž si polepšili na 26 bodů. O jejich dnešním úspěchu – výhře 5:4 v prodloužení – rozhodl v čase 62:27 obránce Mattias Ekholm.

Konečný výsledek: Stars vs Predators 4:5 pp

62:27

62:27 Mattias EKHOLM - 4:5

62:27

Nashville právě vstřelil branku!
Predators vítězí! Po Turrisově přihrávce se trefil do levého horního růžku Bishopovy svatyně MATTIAS EKHOLM. Asistence: Kyle Turris, P. K. Subban.

61:46

61:43

Seguin měl opět velkou příležitost rozhodnout dnešní utkání, Saros se ovšem vyznamenal.

61:11

Další pokus od Seguina, tentokrát za Sarosem zvoní branková konstrukce!

61:00

Benn našel křižnou přihrávkou Seguina, Saros ale střelu druhého jmenovaného vyrazil do ochranné sítě.

60:04

Predators vyhráli vhazování, přičemž puk ihned poslali k Bishopovi.

60:01

Od začátku prodloužení nás dělí pouze několik málo okamžiků.

Střely na bránu: 21 – 32
Po 60 minutách základní hrací doby vítěze neznáme. Rozhodne tedy pětiminutové prodloužení, v případě nutnosti může dojít ještě na samostatné nájezdy.

Po 3. třetině: Stars vs Predators 4:4

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56

Spezzova střela z první, Saros dokázal puk vyrazit.

59:51

Johansen vyhrál buly, Josi ale následně nevyhodil.

59:46

Necelých 14 vteřin do konce třetí třetiny, přesilová hra pro domácí a vhazování po pravici Sarose.

59:46

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., krosček).

59:35

Ničuškinova střela z pravé strany skončila v rukavici Sarose.

59:17

59:17 Roman JOSI - 4:4

59:17

43 vteřin do konce závěrečné sirény, Predators srovnávají skóre na 4:4! Po skvělé přihrávce Johansena se prosazuje z pravé strany bez přípravy ROMAN JOSI. Kapitán Nashvillu do statistik zapisuje svou letošní pátou trefu! Asistence: Ryan Johansen, Filip Forsberg.

59:03

Josiho střela bez přípravy zablokována Hanleym.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:28

Stars se daří po vhazování osvobodit.

58:21

1 minuta a 39 vteřin do konce, důležité vhazování po pravici Bishopa. Preds samozřejmě v šesti, bez brankáře.

58:21

Oddechový čas pro hosty.

58:21

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., sekání).

58:11

Zaplněné American Airlines Center vstává ze svých sedadel.

57:50

Saros už nyní míří na střídačku, Predators zkusí štěstí v šesti!

57:11

Seguin pálil prudce z první ze středu útočného pásma, jen těsně minul pravou tyč.

56:01

Necelé čtyři minuty do závěrečné sirény. Podaří se Nashvillu něco vymyslet?

55:58

Ellis střílel od modré z první, Bishopa ale nezaměstnal.

55:37

Josiho střela od modré čáry, z levé strany, končí v náručí Bishopa.

54:44

54:44

Hra je přerušena, 5 minut a 16 vteřin před koncem třetí třetiny proběhne reklamní přestávka.

54:25

Utkání má nyní skvělé tempo.

54:16

Střely na bránu: 20 – 29

53:52

53:50

Heiskanen nabral ve střední třetině dobrou rychlost, jeho následná střela z levého kruhu ale skončila mimo tři tyče.

53:36

Domácí v plném počtu. Začíná jejich kratičká přesilovka.

52:51

Velká šance na druhé straně! Gleason a jeho bekhend z těsné blízkosti, Saros našel puk ve svém náručí.

52:15

Arvidssonův střelecký pokus zprava, Bishop ale bez problémů vyráží.

51:52

Tak přesilovka Nashvillu netrvala dlouho. Sledovat budeme hru ve čtyřech.

51:52

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Filip Forsberg – 2 min., nedovolené bránění).

51:42

Stars se daří na úvod oslabení vyhodit.

51:36

V pořadí čtvrtá přesilová hra Preds v tomto utkání. Dočkáme se vyrovnání?

51:36

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:36

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Miro Heiskanen – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:26

Faksa a Johansen v souboji na vhazování ve střední třetině, před střídačkou Dallasu.

51:26

Ofsajd v podání Predators, pokračovat se bude po reklamní přestávce.

50:35

Dokáží na Gurjanovův gól Predátoři zareagovat?

49:58

Jsme těsně před polovinou třetí třetiny a Stars vedou na domácím ledě nad Predators 4:3.

49:30

Zakázané uvolnění Dallasu.

48:58

48:58 Denis GURJANOV - 4:3

48:58

Dallas právě vstřelil branku!
Stars jsou zpět ve vedení! Po dobré práci Benna a Spezzy vystřelil od modré čáry Gleason. Jeho střelecký pokus tečoval mezi kruhy kolenem DENIS GURJANOV. Pro mladého ruského útočníka premiérový gól v NHL, 4:3! Asistence: Ben Gleason, Jamie Benn.

48:30

Turris nabil na modrou Subbanovi, jeho ránu ale zablokoval hned první bránící hráč.

47:44

Rozehrávka Nashvillu končí na icingu.

47:37

Zpět do akce! Seguin a Bonino na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou hostů.

47:37

Brána za zády finského gólmana Preds je mimo své obvyklé postavení, je tu navíc první reklamní přestávka závěrečné periody.

47:37

Na opačné straně kluziště měl dobrou šanci skórovat Heatherington, Saros ale dokázal odolat.

47:15

Subbanův pokus od modré čáry ještě tečoval před bránou Arvidsson, kotouč skončil jen těsně mimo.

46:53

Icing domácích.

46:35

Dallas se na chvíli udržel v útočném pásmu, Sarose se mu ovšem ohrozit nepodařilo.

45:51

Střely na bránu: 14 – 25

45:35

Turris a jeho střela od pravého mantinelu, Bishop vyráží pravým betonem.

44:59

Zakázané uvolnění hostujícího celku.

44:46

Následný útok Predators zase zastavilo postavení mimo hru.

44:37

Útočná akce Gemela Smithe neměla dlouhého trvání.

43:48

Seguinova střela z pravé strany, kotouč zaduněl o Sarosův beton.

43:10

Velká šance pro Forsberga, Bishop ale vytáhl velmi dobrý zákrok.

42:15

Predátorů je najednou plný led.

42:05

Grimaldiho pokus z nulového úhlu pořádně vystrašil Bishopa a všechny fanoušky domácích v ochozech.

41:54

41:54 Yannick WEBER - 3:3

41:54

Hostům se daří srovnat skóre! Nahození YANNICKA WEBERA od modré čáry si srazil do vlastní brány ramenem bránící Dickinson. Weberův druhý gól v tomto ročníku zámořské soutěže, 3:3! Asistence: Kevin Fiala, Anthony Bitetto.

41:25

Po pasu od Hartmana vystřelil z první Turris, avšak minul Bishopovu bránu.

40:46

Shoreova střela z ostrého úhlu, Saros byl u své levé tyče pozorný.

40:17

40:17 Ryan JOHANSEN - 3:2

40:17

Preds opět vychází start do třetiny, 2:3 z jejich pohledu! Bekhend Josiho ještě úspěšný nebyl. Puk ale vzápětí za Bishopa dostal dorážkou z těsné blízkosti RYAN JOHANSEN. Jeho třetí gól v letošní sezoně! Asistence: Roman Josi, Viktor Arvidsson.

40:02

Úvodní vhazování třetí třetiny ovládli Predators.

40:01

Oba týmy zpět na ledě American Airlines Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka bude zahájena co nevidět!

Po 2. třetině: Stars vs Predators 3:1

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:52

Střela Forsberga z levé strany na Bishopa neprošla.

39:33

Po střele Josiho nastal před Bishopem pořádný zmatek. Gólman Stars a jeho spoluhráči ovšem dokázali odolat.

39:01

Hlasatel ohlásil poslední minutu prostředního dějství.

38:50

70 vteřin do konce třetiny, vhazuje se mezi hole Seguina a Bonina po levici Sarose.

38:50

Proběhne další reklamní přestávka.

38:50

Honka měl skvělou příležitost poslat Stars do třígólového vedení! Saros však své mužstvo podržel.

38:26

Grimaldiho pokus z pravé strany byl zablokován mimo Bishopův dosah.

37:40

Benn přihrával zpoza brány do ohně, nikdo z jeho spoluhráčů se ale do zakončení nedostal.

37:29

Přichází další icing Predators.

37:21

Nepřesnost Nashvillu, konkrétně Subbana. Odpískáno bylo zakázané uvolnění.

36:37

Craig Smith se obtočil kolem brány a následně zakončoval k bližší tyči. Bishop se ale stačil přesunout.

36:32

Stars se provinili icingem.

35:59

Arvidsson s Johansenem se po levé straně příliš daleko nedostali. Obrana Dallasu byla pozorná.

35:31

Střely na bránu: 11 – 20

34:55

Ellisovo nahození od modré čáry trefuje boční brankovou konstrukci.

34:32

34:32 Jason SPEZZA - 3:1

34:32

Využitá přesilovka domácích, 3:1! Střelu Lindella bez přípravy od modré čáry ještě Saros dokázal vyrazit. Proti následné ráně JASONA SPEZZA z levé strany byl ale bezmocný. Zkušený Kanaďan zaznamenal svůj čtvrtý gól v sezoně! Bez asistence.

34:04

Bonino útočil při vlastním oslabení, Bishop ale zasahovat nemusel.

33:54

Stars se zatím při přesilovce příliš nedaří.

33:05

Dnešní první početní výhoda Dallasu. Vhazuje se po pravici Sarose.

33:05

Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., podrážení).

32:58

Opět se píská zakázané uvolnění Preds.

32:22

Další icing od svěřenců Petera Laviolettea. Znovu se tak bude vhazovat před Sarosem.

32:13

Čároví pískají Predators zakázané uvolnění.

32:00

Můžeme znovu pokračovat. Faksa a Sissons na vhazování po pravici gólmana hostů.

32:00

Hra je následně přerušena, proběhne reklamní přestávka.

31:58

Dobrá a nebezpečná střela Benna z mezikruží, Saros ale vyrazil vyrážečkou.

30:50

Další icing Predátorů.

30:44

Seguinova střela z pravé strany minula Sarosovu svatyni.

30:01

Máme za sebou polovinu utkání. Stars vedou doma nad Predators 2:1.

29:51

Nepřesná rozehrávka Preds, čároví jsou nuceni odpískat zakázané uvolnění.

29:35

Pitlick nepošel po pravé straně do útočného pásma, kupředu může Forsberg.

28:50

Hra je nyní plná nepřesností.

28:09

Ekholm si při útočné akci nerozuměl s Turrisem, hrát mohou domácí.

27:28

27:28

Kotouč mimo hrací plochu, je tu reklamní přestávka.

26:47

26:47 Tyler SEGUIN - 2:1

26:47

Hvězdy podruhé v zápase vedou! Po pěkné přihrávce Honky se trefil z první, z úhlu, TYLER SEGUIN. Jeho pátá trefa, sedmnáctý bod v sezoně 2018/2019, 2:1! Asistence: Julius Honka, Valerij Ničuškin.

26:30

Grimaldi se snažil středem dostat před Bishopa, obrana Dallasu byla ovšem dobře zorganizovaná.

26:06

Střely na bránu: 6 – 19

25:38

Forsberg střílel po skončení přesilovky z mezikruží, jeho pokus ale zablokoval Faksa holí do ochranné sítě.

25:34

24:48

Turrisova střela bez přípravy z levé strany, Bishop dokázal puk vyrazit před sebe.

24:35

Bennovi začíná běžet druhá trestná minuta.

23:40

Seguin vyhrál vhazování, Lindellovi se ale následně vyhodit nepodařilo.

23:34

Třetí početní výhoda Preds v tomto utkání. Vhazuje se po pravici Bishopa.

23:34

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., držení).

23:09

Stars znovu uspěli na vhazování, následná střela Lindella však Sarose neohrozila.

23:06

22:39

Seguin vyhrál buly, na modré napřáhl ke střele Honka, jeho pokus ale zablokoval Salomäki.

22:36

Zakázané uvolnění v podání Predators. Vhazovat se za malý moment bude znovu před Sarosem.

22:26

Na druhé straně velmi dobrá šance Ničuškina, Saros byl ovšem připraven na správném místě.

21:42

Po přihrávce Johansena zakončoval z těsné blízkosti Forsberg, trefil se ale do Bishopovy rukavice.

21:11

Vhazovalo se ve střední třetině, před střídačkou Hvězd.

21:09

Lindellova střela od modré čáry končí v ochranné síti.

20:20

Spezza se snažil svůj tým rychle vrátit zpět do vedení, zprava ale na Sarose nevyzrál.

20:12

20:12 Ryan HARTMAN - 1:1

20:12

Ze druhé třetiny uplynulo pouze 12 vteřin. Máme srovnáno! Zaváhání Honky v neutrální zóně potrestal RYAN HARTMAN. Bishopa následně překonal střelou z levého kruhu pro vhazování. Hartmanův pátý gól v této sezoně, 1:1! Bez asistence.

20:01

Hokejisté Dallasu a Nashvillu jsou zpět na ledové ploše, druhá část začne za malou chvíli.

Po 1. třetině: Stars vs Predators 1:0

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:59

V posledních vteřinách se ještě ke střele dostal Forsberg, Bishop ale zasahovat nemusel.

19:08

Útočná akce Fialy, Bishop byl ale u své levé tyče připraven.

19:01

Ohlášena byla poslední minuta úvodní periody.

18:15

Ihned po vhazování se píská zakázané uvolnění Nashvillu.

18:08

1 minuta a 52 vteřin do konce první třetiny, Seguin a Bonino v souboji na vhazování po levici Sarose.

18:08

Střela Honky od modré čáry, Saros drží kotouč ve svém náručí. Na řadu ještě přichází reklamní přestávka.

17:55

Už delší dobu se hraje bez přerušení.

17:28

Hanleyho pokus od modré byl hodně nepřesný, Saros tak zůstal bez práce.

16:44

Obrana Dallasu s kotoučem ve vlastní zóně, oba trenéři zaveleli ke střídání.

15:11

15:00

Nyní obrovská šance pro Fialu, Bishop ale odmítl vyrovnání na 1:1 skvělým zákrokem!

14:53

Ellisovo nahození od modré čáry, z pravé strany, bylo zablokováno před Bishopem.

14:12

Začíná druhá minuta z Dickinsonova trestu. Touš momentálně v neutrální zóně.

13:26

Také Forsbergova střela z levé strany minula tři tyče.

13:17

Craig Smith střílel ihned od modré, netrefil ale bránu.

13:11

Konec reklamní přestávky, přesilovka hostů může začít. Souboj na vhazování po levici Bishopa obstarávají Faksa a Johansen.

13:11

Po reklamní přestávce budeme sledovat druhou přesilovku Predators.

13:11

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Dickinson – 2 min., sekání).

13:05

13:05 Tyler PITLICK - 1:0

13:05

Začátek čtrnácté minuty utkání, Stars otevírají skóre! Z mezikruží Sarose prostřelil TYLER PITLICK. Pro sedmadvacetiletého forvarda je to třetí gól v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Radek Faksa.

12:55

Pitlick to zkoušel z levého kruhu pro vhazování z otočky, jeho střele ale chyběla razance.

12:16

Střely na bránu: 2 – 10

12:11

Zakázané uvolnění Dallasu, hra se vrátí zpět do jeho obranné třetiny.

12:03

Střelecký pokus Hartmana z levé strany, Bishop dokázal vyrazit.

11:31

Nashvillu první početní převaha příliš nevyšla.

11:22

11:15

A další vyhození Hvězd, Janmark se vrátí zpět na led co nevidět.

10:47

Stars se daří osvobodit.

10:23

První polovina z trestu Janmarka je minulostí, Bishop zatím může být relativně v klidu.

09:59

Preds vyhodili při přesilovce puk na zakázané uvolnění.

09:45

Nyní už ale ano, a bránící čtveřice tak bude moci vystřídat.

09:28

Dallasu se nepodařilo kotouč vyhodit z obranné zóny.

09:22

Desátá minuta utkání, Predators si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazování po levici Bishopa.

09:22

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Mattias Janmark – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

08:50

Johansen přihrával zprava mezi kruhy, nikoho ze spoluhráčů zde ovšem nenašel.

07:28

Smithova střela od levého mantinelu, Bishop vyráží betonem do rohu.

07:08

Benn dostal před bránu přihrávku od Gurjanova, zakončit se mu však nepodařilo.

06:37

Zpět do akce! Vhazuje se mezi hole Benna a Sissonse po pravici Sarose.

06:37

Benn se šikovně prokličkoval do útočného pásma, jeho následná střela byla ale zablokována vysoko nad, do ochranné sítě. Proběhne první reklamní přestávka.

05:20

Predátoři jsou v úvodu utkání výrazně aktivnějším mužstvem.

05:06

Prudká střela Josiho od modré čáry byla zablokována.

04:51

Střely na bránu: 2 – 5

04:13

Stars vyhodili kotouč na icing.

03:41

Další dobrá šance Nashvillu, další těžký zákrok pro Bishopa. Skórovat přitom nyní mohl Gaudreau.

03:24

Nebezpečný bekhend Subbana z mezikruží, Bishop měl plné ruce práce.

03:16

Grimaldiho nahození od pravého mantinelu, Bishop vyráží bez větších problémů.

02:40

Na druhé straně nahazoval na bránu od modré čáry, z pravé strany, Weber, Bishopa ovšem neohrozil.

02:15

Janmark zkoušel štěstí bekhendem z pravé strany, Saros vyrazil touš před sebe.

01:58

Josi s pukem u vlastní brány, oba týmy prostřídávají své formace.

01:27

Ničuškin vytvořil šanci pro Seguina, ten ale z pravého kruhu na Sarose nevyzrál.

01:17

Nahození Subbana ze střední třetiny, Bishop hru přerušuje.

00:55

Arvidsson se snažil zleva dostat za obranu soupeře, úspěšný ovšem nebyl.

00:18

Útočnou akci domácích zastavují čároví a ofsajd.

00:03

Úvodní buly vyhráli hokejisté Dallasu.

00:01

Na vhazování se do středového kruhu staví oceněný Spezza a Bonino, jdeme na to!
Utkání mezi Stars a Predators bude zahájeno za několik málo okamžiků.
Před pár dny útočník Dallasu Stars Jason Spezza odehrál 1000. zápas v National Hockey League. Nyní probíhá na ledě American Airlines Center slavnostní ceremoniál.
Zahajovací formace

DAL: Bishop – Lindell, Honka – Ja. Benn, Spezza, Gurjanov

NSH: Saros – Josi, Ellis – Hartman, Bonino, Sissons
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

DAL: Ben Bishop – 31 let, USA
Z:11 REC:6-5-0 OG:26 PR:2.40 %ÚS:92.1 SO:1

NSH: Juuse Saros – 23 let, FIN
Z:8 REC:6-2-0 OG:18 PR:2.49 %ÚS:91.7 SO:1

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, Honka, Heatherington, Heiskanen, Gleason, Hanley – D. Shore, Seguin (A), Ničuškin – Ja. Benn (C), Spezza (A), Gurjanov – Comeau, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, G. Smith.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartman, Bonino, Sissons – Salomäki, F. Gaudreau, Grimaldi.

Rozhodčí: Jake Brenk, Brian Pochmara – Bryan Pancich, Steve Barton.

Příjemný sobotní večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Dallas Stars a Nashville Predators.

NASHVILLE PREDATORS

Predators budou v Dallasu útočit už na pátou výhru v řadě za sebou. Za posledních šest zápasů mají bilanci 5-1-0.

Mužstvo Petera Laviolettea odehraje druhé utkání z pětizápasového tripu. V tom prvním uspělo na ledě Colorada Avalanche 4:1. V tabulce Západní konference mají Predátoři na čele dvoubodový náskok před Minnesotou Wild, která však odehrála o jeden zápas více.

Kdo je ve formě?

Brankář Pekka Rinne inkasoval za poslední tři zápasy pouze dva góly. Předvedl přitom hned 92 úspěšných zákroků. … Kapitán týmu, obránce Roman Josi dokázal bodovat ve čtyřech zápasech v řadě. Blýskl se v nich celkem pěti kanadskými body – dva góly, tři asistence.
DALLAS STARS

Stars si mohou momentálně užívat čtyřzápasového homestandu. Na jeho úvod přitom porazili San Jose Sharks 4:3.

V tabulce Západní konference Hvězdy nyní okupují sedmou příčku, přičemž na svém kontě mají 19 bodů. Ve zbývajících zápasech homestandu přivítají ve svém American Airlines Center Columbus Blue Jackets a Bruins.

Obránce Miro Heiskanen bodoval ve třech zápasech po sobě, přičemž si za tři asistence připsal celkem tři kanadské body. … Útočník Devin Shore skóroval dvakrát v posledním zápase svého týmu. Za uplynulých šest zápasů vstřelil čtyři góly.
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Dnešní program nejlepší hokejové ligy světa nabídne celkem jedenáct zápasů. Zde budete moci sledovat souboj mezi dvěma týmy z Centrální divize. Dallas Stars totiž přivítají Nashville Predators. Úvodní vhazování přitom bude v American Airlines Center vhozeno už v 20:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

4:5

Branky a nahrávky: 14. Pitlick (Faksa), 27. Seguin (Honka, Ničuškin), 35. Spezza, 49. Gurjanov (Gleason, Ja. Benn) – 21. Hartman, 41. Johansen (Josi, Arvidsson), 42. Y. Weber (Fiala, Bitetto), 60. Josi (Johansen, F. Forsberg), 63. Ekholm (Turris, P. K. Subban)

Rozhodčí: Jake Brenk, Brian Pochmara – Bryan Pancich, Steve Barton

Diváci: 18 532

09:22 DAL 2 Janmark, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
13:05 DAL 1:0 Pitlick (Faksa)
13:11 DAL 2 Dickinson, sekání
20:12 NSH 1:1 Hartman
23:34 DAL 2 Ja. Benn, držení
26:47 DAL 2:1 Seguin (Honka, Ničuškin)