2:3

konec (1:1, 1:2, 0:0)

08.11.2018, 18:20 • Tipsport Aréna, Praha- Holešovice • Libor Kokoška

To je z naší strany pro dnešek vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (20:42:18)
A je tu konec dnešního zápasu! Švédové bohužel vyloupili Prahu a po velmi těsném a vyrovnaném zápase, kdy Češi měli lehce navrch, vyhrávají 2:3! Za český tým se prosadil v 11. minutě Zámorský a v 35. minutě Kolář! Na druhé straně barikády se trefil v 9. minutě Lilja, v 29. Sorensen a v 33. Davidsson.

Nejlepší hráči dnešního utkání: Jan Kolář (Česko) a Jacob Josefson (Švédsko)

59:58

Jeden ze Švédů je vykázán z vhazování.

59:58

Na konci dnešního zápasu si ještě po závaru před českou brankou připisuje Kovář zřejmě poslední zákrok dnešního zápasu.

59:45

Češi hráli v sedmi! Tohle je zřejmě konec českých nadějí v dnešním zápase. Trest si odpyká Jiří Sekáč.

59:16

59:01

I Řepík to zkouší z modré lajny! Jeho pokus nakonec končí v mantinelech.

58:44

Další tvrdá střela Nakládala! Ani tentokrát ale nemířila do švédské branky!

58:18

Sražená střela Nakládala nekončí český útok! Češi teď navíc hrají bez brankáře.

57:49

Další sporný zákrok na české hráče! Tohle měl rozhodčí určitě pískat.

57:16

Na konci rychlého brejku Švédů stojí Bengtosson, který směřuje svůj pokus do pravé šibenice domácí branky! Kovář zachraňuje český tým a předvádí velmi pohledný zákrok. Josefson nedovoleně dojel českého brankáře, čímž si zajistil letenku na trestnou lavici.

56:54

Tvrdá střela Kubalíka po strohé české kombinaci málem prošla až do švédské branky! Johansson jí ale v poslední třetině zamkl svým úžasným výkonem.

56:23

55:53

Tentokrát se Češi nepovedenou kombinací z útočného pásma vyhodili sami!

55:30

Švédům se už podruhé povedlo vyhodit puk z obranného pásma. Tentokrát tomu ale přecházel kontroverzní zákrok jednoho ze švédských hráčů.

54:59

I Nestrašil v nadějné pozici! Jeho střela nakonec těsně minula levou tyč hostující branky.

54:46

Sekáč teď smolně prošvilhl nadějný pokus z pravé strany hřiště.

2:3

Branky a nahrávky: 11. Zámorský (D. Kubalík), 35. J. Kolář (Sekáč) – 9. Lilja (Larsson), 29. Sörensen (Bengtsson, Wikstrand), 33. Davidsson (Nygard)

Česko: Jakub Kovář (Hrubec) – Nakládal (C), J. Kolář (A), Mozík, J. Krejčík, Zámorský, Jordán, M. Doudera, D. Musil – Sekáč, Nestrašil, D. Kubalík – R. Kousal, Tomášek, H. Zohorna – Řepík (A), R. Hanzl, Červený – Vincour, Horák, Lenc – P. Zdráhal.

Švédsko: L. Johansson (Hellberg) – Bertilsson, Persson, Sellgren, Arnesson, Wikstrand (A), Bengtsson – Nygard, Lilja, Josefson (A) – Brodin, Sörensen, Rasmussen – Wedin, Lander (C), Davidsson – Fröberg, L. Johansson, Larsson.

Rozhodčí: Roman Gofman, Jurij Oskirko – Josef Špůr, Daniel Hynek

01:30 SWE 2 Arnesson, krosček
08:32 SWE 0:1 Lilja (Larsson)
10:31 CZE 1:1 Zámorský (D. Kubalík)
10:54 CZE 2 J. Krejčík, podrážení
28:41 SWE 1:2 Sörensen (Bengtsson, Wikstrand)