4:5

po prodl. (3:1, 1:0, 0:3 - 0:1)

17.10.2018, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Petr Sumbal

Tipsport: 1.81 4.14 3.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezké časné ráno. (04:49:03)
Československá stopa v utkání:
Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
1. Connor McDavid (EDM) 2+2
2. Adam Lowry (WPG) 2+0
3. Darnell Nurse (EDM) 1+0
Winnipeg před vlastním publikem přišel o náskok 4:1 a prohrává s Edmontonem 4:5 po prodloužení. První dvě branky utkání zařídil Adam Lowry, který nejprve překonal Talbota vyjetím zpoza branky a poté z dorážky. Následovalo snížení Connora McDavida, ale zase rychlá odpověď domácích, těm vrátil dvoubrankový náskok střelou do modré čáry Ben Chiarot. Ve druhé třetině padla jen jedna branka, hned na jejím začátku se prosadil v přesilovce z dorážky Mark Scheifele. Ve třetí třetině začala stíhací jízda Edmontonu. Už v první minutě se po přihrávce McDavida postaral o snížení Ty Rattie a poté přidal svou druhou branku v utkání sám Connor McDavid dorážkou střely Nnugenta-Hopkinse do tyče. V 54. minutě se povedlo Edmontonu vyrovnat, když se po šikovně teči trefil Jesse Puljujärvi. I na tento gól asistoval McDavid a prožil tak už pátý čtyřbodový zápas své kariéry. V prodloužení poté o vítězství Oilers rozhodl obránce Darnell Nurse.

61:25

61:25 Darnell NURSE - 4:5

61:25

Edmonton právě vstřelil branku!
Je konec! Edmonton v prodloužení dokonává otočku a vítězí 5:4. Perfektní přihrávku do jízdy za obranu dostal obránce DARNELL NURS a ocitl se sám před Hellebuyckem. A velké šance se nezalekl, překonal ho přesně mířenou ranou pod vyrážečku. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins.

61:05

Leon Draisaitl střílel z levé strany nepřesně.

60:55

Edmonton je znovu u puku a střídá síly na ledě.

60:16

Connor McDavid ukázal výbornou rychlost, ale přihrávkou mezi kruhy už nikoho nenašel.

60:01

Prodloužení začne za pár sekund.
Třetí třetina nabídla velkou stíhací jízdu Edmontonu. Vše začal na začátku třetiny snížením v přesilové hře Ty Rattie . Poté se prosadil podruhé v utkání Connor McDavid z dorážky a následně vyrovnal šikovnou tečí Jesse Puljujärvi.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58

Jeden a půl sekundy před koncem proběhne ještě jedno vhazování ve středním pásmu, poté co kotouč skončil na střídačce Jets.

59:34

Ehlersova přihrávka na modrou přeskočila Morrowovi hokejku a Jets ztrácí útočné pásmo.

59:14

Connor McDavid jen nahodil puk do pásma, tam ho získal Winnipeg a už míří dopředu.

4:5

Branky a nahrávky: 5. Lowry (B. Tanev), 8. Lowry (Perreault, Copp), 14. Chiarot (Ehlers, D. Kulikov), 22. Scheifele (Laine, Morrissey) – 13. McDavid (Draisaitl), 41. Rattie (McDavid, Klefbom), 43. McDavid (Nugent-Hopkins, Draisaitl), 54. Puljujärvi (Nugent-Hopkins, McDavid), 62. Nurse (Nugent-Hopkins)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, T. Myers, Morrow, Chiarot, D. Kulikov – Wheeler, Scheifele, Connor – Laine, Little, Ehlers – B. Tanev, Lowry, Copp – Perreault, Roslovic, Lemieux.

Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – A. Larsson, Klefbom, Russell, Nurse, Benning, Garrison – Rattie, McDavid, Nugent-Hopkins – Yamamoto, Draisaitl, Lucic – Puljujärvi, R. Strome, Caggiula – Khaira, Brodziak, Rieder.

Rozhodčí: Kozari, Hebert – Cameron, Pancich

04:51 WPG 1:0 Lowry (B. Tanev)
07:47 WPG 2:0 Lowry (Perreault, Copp)
11:50 WPG 2 D. Kulikov, podrážení
12:49 EDM 2:1 McDavid (Draisaitl)
13:11 WPG 3:1 Chiarot (Ehlers, D. Kulikov)