6:1
konec (2:0, 2:1, 2:0)
13.10.2018, 18:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • 10. kolo • Daniel Ježek
Tipsport: 1.6 4.5 5.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.6 - 4.5 - 5.0
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
6:1
konec (2:0, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 10. Polanský (Gernát, Svačina), 17. Roberts Bukarts (Martynek, Krajíček), 23. M. Kovařčík (Krajíček, O. Kovařčík), 30. Gernát (Marcinko, Roberts Bukarts), 46. Adamský (Polanský), 49. Galvinš (Svačina, Polanský) – 36. Bubela (Skokan, Štindl)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Hrubec (Hamerlík) – Gernát, Krajíček (C), Galvinš, D. Musil, M. Doudera, Adámek – Roberts Bukarts, Marcinko, Martynek – Dravecký (A), Werek, Chmielewski – Adamský (A), Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrňa.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice:
Kacetl (30. Klouček) – Wishart, Miromanov, Holland, D. Kolář, Voženílek, Štindl, Bučko – Treille (A), Marosz (A), Vondráček – Mandát, Bubela, Skokan – Perret, Poulíček, P. Sýkora (C) – Dušek, Pochobradský, M. Kratochvíl.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hribik, Sýkora – Ganger, Hanzlík
Diváci:
1. třetina | ||||
09:09 | PCE | 2 | Vondráček, podrážení | |
09:34 | TRI | 1:0 | Polanský (Gernát, Svačina) | |
16:33 | TRI | 2:0 | Roberts Bukarts (Martynek, Krajíček) | |
16:56 | TRI | 2 | Werek, hákování | |
18:17 | TRI | 2 | Martynek, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:59 | TRI | 3:0 | M. Kovařčík (Krajíček, O. Kovařčík) | |
29:50 | TRI | 4:0 | Gernát (Marcinko, Roberts Bukarts) | |
29:50 | PCE | -Klouček +Kacetl (Střídání) | ||
31:56 | TRI | 2 | O. Kovařčík, podrážení | |
35:49 | PCE | 4:1 | Bubela (Skokan, Štindl) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:06 | PCE | 2 | Miromanov, držení | |
43:38 | PCE | 5+OK | Skokan, sekání+sekání, odpyká Pochobradský | |
45:10 | TRI | 5:1 | Adamský (Polanský) | |
48:18 | TRI | 6:1 | Galvinš (Svačina, Polanský) | |
51:49 | TRI | 2 | Adámek, nedovolené bránění | |
54:01 | TRI | 2 | Adámek, podrážení | |
Konec |
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 12:00 1:4
Vsetín – Vítkovice 12:00 1:2
Kladno – Kobra 12:00 13:1
HK MD Šumperk – Havířov 13:00 0:7
K. Vary – Sparta 13:00 1:4
Jihlava – Mladá Boleslav • po prodl. 14:00 4:3
PZ Kladno – Plzeň 14:55 2:7
Technika Brno – Přerov 15:00 3:2
Třemošná – HC Litvínov • po prodl. 15:00 4:3
Slavia – Chomutov 15:30 5:3
Žďár n/S – Liberec 16:00 0:5
Pardubice – Mountfield HK 16:00 1:5
Warriors Brno – Zlín 17:00 2:7
Nejlepší hráči zápasu
Martin Gernát (1+1) – Petr Štindl (0+1).
59:05
58:47
58:10
57:38
57:08
56:24
56:02
55:10
54:51
54:23
54:01
53:27
52:40
52:16
51:49