Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice

6:1

konec (2:0, 2:1, 2:0)

13.10.2018, 18:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • 10. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.6 4.5 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, přejí hezký zbytek večera. Na shledanou! (20:30:40)
Domácí v závěrečné periodě přidali další dvě branky, když Martin Adamský a Guntis Galvinš využili dlouhou početní výhodu po faulu Davida Skokana. Dynamo se na další trefu již nezmohlo, z třineckého ledu tak odjíždí s prázdnou.
Utkání je u konce, z jednoznačného vítězství 6:1 se radují domácí Oceláři Třinec. Hráči s drakem na prsou v každé třetině vsítili dvě branky, Dynamu povolili jen jednu přesnou trefu a zaslouženě si připisují tři body do tabulky.

Nejlepší hráči zápasu

Martin Gernát (1+1) – Petr Štindl (0+1).

59:05

Domácí se pokusili o ještě jednu akci, tečujícího Ciencialu ale Klouček vychytal.

58:47

Gernát se chtěl vydat do útočného pásma, jeho postup ale skončil již ve střední třetině.

58:10

Polanský chtěl ve středním pásmu najít rozjetého Martynka, kotouč ale sebrali hosté.

57:38

Utkání se již pouze dohrává. Slezané se pokusili o další průnik do útočné třetiny, ten ale byl hosty zastaven. Dynamo ale následně poslalo puk na třineckou střídačku.

57:08

Oceláři dlouho drželi kotouč ve vlastním pásmu, pak se po ose Hrňa – Cienciala – Ondřej Kovařčík dostali do útočné třetiny. Tam ale snažení domácích skončilo, když poslední jmenovaný nepřesně přihrával.

56:24

Matouš Kratochvíl se prezentoval sólovou akcí skrz celé kluziště, na jejím konci ale byla nepříliš prudká střela, které Hrubcovi žádné problémy nenadělala.

56:02

Oceláři jsou kompletní. Dynamo se v závěru přesilové hry nedostalo do útočné třetiny.

55:10

Dynamo pálilo ze všech pozic, ani jeden z pokusů ale netrefil Hrubcovu branku. Oceláři se následně osvobodili.

54:51

Wishart od modré posílal do předbrankového prostoru nabídku na teč, té se však nikdo neujal. Hosté pokračují v útočném pásmu.

54:23

Hrubec musel v úvodu oslabení likvidovat střelu Treilleho i následnou dorážku Duška.

54:01

Oceláři jedno oslabení ustáli, hned ale budou hrát další. Marian Adámek se po návratu z trestné lavice provinil dalším faulem, po komerční přestávce tak Dynamo znovu bude hrát v početní výhodě.

53:27

Petr Sýkora se na modré dlouho napřahoval, pak ale při stele zlomil hůl a pouze posunul puk Werekovi. Ten jej odpálil za hostující branku.

52:40

Martynek s Hrňou zachytili hostující nahození do útočného pásma, druhý jmenovaná pak odpálil kotouč ke Kloučkovi.

52:16

Miromanov od modré netrefil branku, Bubelovi se pak nepovedla kombinace s Duškem. Oceláři se osvobodili vyhozením puku na hostující střídačku.

51:49

Marianu Adámkovi se nepovedla střela od modré, do rychlé protiakce tak mohl jít Mandát. Třinecký obránce nedovoleným způsobem zastavit průnik pardubického útočníka.

6:1

Branky a nahrávky: 10. Polanský (Gernát, Svačina), 17. Roberts Bukarts (Martynek, Krajíček), 23. M. Kovařčík (Krajíček, O. Kovařčík), 30. Gernát (Marcinko, Roberts Bukarts), 46. Adamský (Polanský), 49. Galvinš (Svačina, Polanský) – 36. Bubela (Skokan, Štindl)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Gernát, Krajíček (C), Galvinš, D. Musil, M. Doudera, Adámek – Roberts Bukarts, Marcinko, Martynek – Dravecký (A), Werek, Chmielewski – Adamský (A), Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrňa.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (30. Klouček) – Wishart, Miromanov, Holland, D. Kolář, Voženílek, Štindl, Bučko – Treille (A), Marosz (A), Vondráček – Mandát, Bubela, Skokan – Perret, Poulíček, P. Sýkora (C) – Dušek, Pochobradský, M. Kratochvíl.

Rozhodčí: Hribik, Sýkora – Ganger, Hanzlík

09:09 PCE 2 Vondráček, podrážení
09:34 TRI 1:0 Polanský (Gernát, Svačina)
16:33 TRI 2:0 Roberts Bukarts (Martynek, Krajíček)
16:56 TRI 2 Werek, hákování
18:17 TRI 2 Martynek, podrážení
22:59 TRI 3:0 M. Kovařčík (Krajíček, O. Kovařčík)
29:50 TRI 4:0 Gernát (Marcinko, Roberts Bukarts)