4:0

konec (1:0)

13.10.2018, 15:30 • SA Střelnice tráva • 10. kolo • Štěpán Čuda

Tipsport: 1.35 4.7 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Dnes jsme viděli jednoznačné utkání ze strany Domažlic. Domácí vstřelili vítězný gól už v prvním poločase a na výhru se dnes rozhodně nadřít nemuseli, protože hostům se v útoku vůbec nedařilo.
Domažlice se díky tomuto vítězství posouvají na sedmé místo v tabulce ČFL a na Velvary mají náskok tří bodů.
To je od nás pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a zas někdy přístě (nejen) na zápase České fotbalové ligy. (17:33:24)

90+3

90+1

Hráči a fanoušci už odpočítavají poslední vteřiny zápasu.

88

Brych si s balónem nevěděl rady a tak ho dlouhým odkopem poslal co nejdál od své branky.

87

Nastavovat se budou tři minuty.

85

Do konce zápasu zbývá pět minut a vypadá to, že duel už se dohraje v klidu. Domácí s míčem na svých kopačkách kontrolují hru.

84

A znova Doležal! Tato střela byla o poznání nebezpečnější. Z dobrých dvaceti metrůtlačil svoji střelu k levé tyči Brychovi brány. Tentokrát však Brych gólman domácích zasahovat musel, aby nepřispustil změnu skóre.

83

Michal Doležal se šikovnou kličkou zbavil dvou obránců a poté vyslal střelu na Brychovu bránu. Ten však zasahovat nemusel, protože Doležaova střela bránu netrefila.

81

Domácí ubrali na tempu a dopřávají tak hostům trochu větší prostor na útočení.

80

Čtvrtým gólem domácích je tak zápas deset minut před koncem utkání očividně rozhodnut.

79

79. VAIS - 4:0

79

Další branka Domažlic
Úspěšně zakončený kontr domácích. Svojí dnešní druhou branku střílí JONÁŠ VAIS. Stav je 4:0.

76

Hosté se teď po zisku balónu hnali do útoku. Šalda si však příliš předkopl balón a tím akci svého týmu pohřbil.

74

Jonáš Vais teď kličkou oklamal svého strážce a poté vyslal bránu prudkou střelu z hranice pokutového území. Měsiček si připisuje pohotový zákrok.

72

Domácí rychle vybojovali míč zpátky na svojí stranu a zakládají nový útok.

71

Ladislav Vopat vybojoval balón ve středu hřiště. Míč tak mají na kopačkách hosté.

70

Domácí rozehráli roh na krátko.

70

František Dvořák na hranici pokutového území zamotal hlavu dvěma obráncům. Jeden z nich mu však ještě stihl na poslední chvíli míč ukopnou. Roh pro domácí.