12.10.2018, 11:00 • Hřiště 1.FC Dubí-Pozorka • 12. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.9 4.0 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (13:07:57)
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 3:7. Rohy: 9:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:9.
Je konec a Liberec nakonec po fantastické koncovce vítězí 3:2!
Hosté se v 16. minutě dostali do šance, ale následná střela skončila vedle levé tyče. V 19. minutě se už domácí mohli radovat, jelikož si Jan Vošahlík zpracoval míč ve vápně a následně zakončil přesně k levé tyči. Posléze se domácí opět dostali do šance, ale následné zakončení šlo vedle brány. Ve druhé půli prvního poločasu se hra uklidnila a gól nepadl.
V 59. minutě se trefil z dorážky Vepřovský a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Ovšem v 64. Pešek skvěle přeloboval domácího brankáře. V 89. minutě poslal Nešický střelu z přímého kopu na bránu, kterou si gólman Němeček srazil do vlastní brány a v nastaveném čase se Slovan dostal do rychlého protiútoku, který zakončil střelou k pravé tyči Lábek. Liberec předvedl něco neskutečného a v posledních minutách otočil utkání.

90+3

90+2

Žlutou kartu dostává Lábek (FC Slovan Liberec).

90+2

90+2. Michal LÁBEK - 2:3

90+2

Liberec právě vstřelil branku!
Tak tohle je neskutečné, jelikož hosté dávají branku a otáčí skóre na 3:2! Po rohovém kopu se Slovan dostal do rychlého protiútoku po pravé straně a následně přišla skvělá přihrávka na hranici vápna, kde byl osamocený MICHAL LÁBEK a ten zakončil přesně k pravé tyči.

90+1

Nyní domácí získali rohový kop z pravé strany.

90

Liberec je nabuzený a opět se dostal dopředu, ovšem následná střela skončila vedle brány.

89

89. Aleš NEŠICKÝ - 2:2

89

Hosté dávají minutu před koncem základní hrací doby a srovnávají tak na 2:2! K exekuci přímého kopu se postavil ALEŠ NEŠICKÝ, jehož prudká rána překonala domácího brankáře, který vyrazil míč jen do své brány!

88

Nyní se domácí hráč provinil faulem a Liberec získal volný kop.

87

Posléze sice přišel střelecký pokus z nohy libereckého hráče, ale ten skončil jen v moci brankáře Němečka.

86

Žlutou kartu dostává Blažek (FC Slovan Liberec).

85

Domácí hráč se dostal ke střele na hranici vápna, ale míč mu sklouzl po kopačce a jeho pokus tak nebyl nijak nebezpečný.

84

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Bafftijar, přichází Dobiáš.

84

A opět se Liberec dostal ke střele, ovšem ta letěla i tentokrát vedle domácí svatyně.

83

Střela hostujícího hráče nebyla nijak přesná a skončila pouze vedle domácí brány.