1:4

konec (0:1, 1:2, 0:1)

11.10.2018, 17:30 • Zimní stadion Příbram • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

59:45

Radek Mužík v závěru zápasu dostal dvě minuty za vysokou hůl a ještě osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Jak zápas začal, tak také končí. Vyloučením.

59:41

Radek Kučeřík a Vasilij Podkolzin byli v závěru zápasu shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

52:39

Nikolaj Burenov dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Češi si mohou zvednout pošramocené sebevědomí během přesilové hry, zatím v dnešním zápase nevyužili ani jednu.

41:29

Theodor Pištěk usedl na trestnou lavici, aby odpykal menší trest po špatném střídání české lavice.

35:41

Rodion Amirov usedl na trestnou lavici, aby odpykal trest za Vsevoloda Skotnikova. Brankář Ruska dostal menší trest za sekání. Češi hrají přesilovou hru 5:3.

35:02

Semen Čristjakov dostal desetiminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku plus osobní trest do konce utkání poté, co ve středním pásmu nechutně sestřelil jednoho z českých hokejistů. Menší trest odpyká Denis Počivalov.

33:40

Rodion Amirov usedl na trestnou lavici poté, co sevřel puk rukou. Zbytečné vyloučení, ale k naší radosti.

31:36

Ze tlaku českého týmu pramenil faul, kterého se dopustil Nikita Vašenko, a byl vyloučen na dvě minuty za krosček.

26:31

David Vitouch dostal dvě minuty za podražení a ruská reprezentace si zahraje další přesilovou hru.

23:59

Matěj Morong odpyká dvě minuty poté, co český výběr špatně střídal a dostal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

21:24

Dmitrij Šešin osekával českého brankáře a dostal dvě minuty za sekání, zatímco Jan Mlčák souběžně s ním dvě minuty za hrubost poté, co ho svalil nekompromisně k ledu.

17:06

Michal Teplý dostal dvě minuty za držení hole a zkrátil nechtěně přesilovou hru českého týmu. Tohle se českému kapitánovi v útočném pásmu příliš nepovedlo.

16:14

Ilia Mironov dostal dvě minuty za podražení a český tým má další možnost vyrovnat stav utkání v přesilové hře.

11:17

Denis Počivalov dostal dvě minuty za hákování a český výběr si zahraje v první třetině svou druhou přesilovou hru.

04:20

Nick Malík dostal dvě minuty za podražení a trest za českého brankáře na trestné lavici odpyká Theodor Pištěk.

00:13

Vasilij Podkolzin byl po pouhých 13 sekundách vyloučen, když dostal dvě minuty za napadení.

1:4

Branky a nahrávky: 30. Mužík (Teplý) – 4. Gordin (Spiridonov), 26. Čristjakov (Briutov, Gricjuk), 39. Podkolzin (Gutik), 53. Podkolzin (Gutik)

Česko: Malík (Škorpík) – Kučeřík (A), Klodner, Klikorka, Homola, Černohorský, Poizl, Tureček, Mlčák – Mužík (A), Najman, Teplý (C) – Novák, Morong, Myšák – Pištěk, Peterek, Raška – Koffer, Vitouch, Rychlovský.

Rusko: Skotnikov (Gorbunov) – Byčkov, Vašenko, Mironov, Burenov, Čristjakov, Briutov, Zajcev, Zaruba – Podkolzin (C), Nikolajev (A), Gutik – Gordin Spiridonov (A), Šešin – Amirov, Baškirov, Gricjuk – Chulapov, Ovčinnikov, Počivalov.

Rozhodčí: Vladimír Pešina, Daniel Pražák. Čároví: Milan Jindra, Michal Zíka

00:13 RUS 2 Podkolzin, napadení
03:17 RUS 0:1 Gordin (Spiridonov)
04:20 CZE 2 Malík, podrážení, odpyká Pištěk
11:17 RUS 2 Počivalov, hákování
16:14 RUS 2 Mirinov, podrážení