konec (3:0)

11.10.2018, 18:00 • Stadion Miejski, Łódź • Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:57:33)
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:15.
Je konec. Polsko si pohlídalo utkání od povedeného začátku a vyhrálo 3:0. Už v 8. minutě se domácí dostali do vedení, když se prosadil Puchacz, který byl před bránou soupeře důrazný a dokázal vstřelit gól. O tři minuty později získalo Polsko pokutový kop, ke kterému se postavil Lyszczarz a vypálil přesně k levé tyči, kde šel i Jedlička, ale ten na střelu nedosáhl. O pět minut později domácí získali další penaltu. Tentokrát byl její exekutor Moder a i on vypálil k levé tyči a poslal svůj tým do vedení 3:0. Ve druhém poločase se dostal do šance Rezek i Šašinka, ale gól už nepadl.

90+3

90+2

Domácí se momentálně nedostali ke střele uvnitř vápna, když skvěle zasáhla obrana České republiky.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Jedlička měl nyní hodně práce, když musel vyboxovat centr z pravé strany.

89

Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Lyszczarz, přichází Makowski.

88

Česko má autové vhazování na půdě soupeře, ale posléze jen ztratilo míč.

87

Střela domácího hráče skončila jen vedle hostující svatyně a Jedlička nemusel zasahovat.

85

Polsko získalo míč ve středu hrací plochy, ale následně nic vážnějšího nevymyslelo.

84

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Šašinka, přichází Šípek.

83

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Sadílek, přichází Krejčí.

80

Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Goral, přichází Benedyczak.

79

Posléze Česká republika získala volný kop a následně se dostal do zakončení Jan Král, ale ten nepřekonal domácího brankáře.

78

A opět se hosté dostali do šance, ale Majecki předvedl další velmi dobrý zákrok.

77

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Havelka, přichází Žitný.

75

Až na úvod, kde si Polsko vytvořilo velký náskok, je hra poměrně vyrovnaná a ani jedno mužstvo nemá nějaký větší tlak.

73

73. Šašinka neproměnil velkou šanci.

73

A další velká šance českého týmu, ovšem Ondřej Šašinka ani tentokrát nepřekonal domácího brankáře a následně nakopl baner za bránou.

72

Opět to byl Šašinka, který poslal nedovoleným zákrokem soupeře k zemi.

70

Polsko nyní získalo přímý kop z velice dobrého místa.

68

Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Strozik, přichází Gutowski.

67

Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Moder, přichází Kopacz.

66

Ovšem tentokrát centr polského týmu nepřinesl nic vážnějšího.

65

Poláci mají rohový kop z pravé strany a mohou zvýšit svůj náskok.

63

Češi získali autové vhazování na polovině soupeře, ovšem posléze ztratili míč.

62

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Rezek, přichází Doudera.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Lingr, přichází Granečný.

61

Posléze se ocitl Jakub Rezek ve velké šanci, ale Majeckého nepřekonal, jelikož polský brankář i se štěstím uhlídal míč!

61

Souček se dostal do zakončení, ale to skončilo vedle brány.

60

Hodina hry je u konce a Polsko stále vede 3:0, díky skvělému začátku utkání.

59

Nakonec z toho byl centr do vápna, se kterým si ale i tentokrát poradila obrana Polska.

58

Domácí se provinili faulem na své polovině a Česko tak má přímý kop, o který se postará Janošek.

56

Rezek nyní vystřelil k pravé tyči, kde míč vyrazil brankář Majecki a následně se k dorážce dostal Šašinka, ale ten vypálil hodně nepřesně.

55

Ovšem následné zakončení skončilo pouze vedle brány Polska.

54

Nyní Češi získali rohový kop z pravé strany a mohou snížit stav utkání.

53

S následným centrem si ale Česká republika poradila.

52

Poláci nyní získali rohový kop z pravé strany.

50

Následně se Češi pokoušeli něco vymyslet ve středu hrací plochy, ale domácí se dopustili jen faulu.

49

Posléze přišel opět faul Šašinky, který je dnes velice důrazný.

48

Ovšem rohové kopy se českému týmu dnes nedaří a i tentokrát se domácí dostali do rychlého protiútoku, který ale nakonec nic nepřinesl díky faulu hostujícího obránce.

47

Hosté nyní získal rohový kop z levé strany.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
První poločas je u konce a domácí tým vede jasně 3:0. Už v 8. minutě se domácí dostali do vedení, když se prosadil Puchacz, který byl před bránou soupeře důrazný a dokázal vstřelit gól. O tři minuty později získalo Polsko pokutový kop, ke kterému se postavil Lyszczarz a vypálil přesně k levé tyči, kde šel i Jedlička, ale ten na střelu nedosáhl. O pět minut později domácí získali další penaltu. Tentokrát byl její exekutor Moder a i on vypálil k levé tyči a poslal svůj tým do vedení 3:0. Následně už branka nepadla a hra se vyrovnala.

45+1

45+1

Po následném centru do vápna se domácí hráč provinil jen faulem.

45+1

Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45

Posléze ještě polským tým získal rohový kop z levé strany a může zvýšit svůj náskok.

44

Následný nákop skončil v moci brankáře Majeckého.

43

Centry Česka zatím nic nepřináší, jelikož ve vápně vyhrávají hlavičky pouze domácí obránci.

42

Český útočník Ondřej Šašinka se nyní ocitl jen v ofsajdové pasti a nemohl tak pokračovat v útoku.

40

Česko se sice dostala až do vápna, ale následně přišel jen faul Jakuba Rezka.

39

Nyní Polsko získalo autové vhazování na své polovině hrací plochy, ale poslední minuty nevidíme příliš pohledný fotbal.

37

Nyní skončil míč jen v moci brankáře Majeckého.

35

Posléze přiletěl centr do vápna z pravé strany, ale brankář Majecki byl připraven a vyboxoval míč.

34

Po hrůzostrašném začátku utkání se Češi dostali do hry, ale nemohou se dostat do nějaké větší šance.

33

Česká republika se dostala do šance po levé straně a následný centr sice skončil na hlavě hostujícího hráče, ovšem ten přestřelil.

31

Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Gryszkiewicz, přichází Steczyk.

31

Ale následná střela Janoška letěla jen vedle brány.

30

Češi jsou poslední minuty velice aktivní a nyní získali další volný kop.

29

Následně se dostal do šance Lyszczarz na druhé straně, ale nakonec tato střela skončila jen v moci Jedličky.

28

Česko poté mělo rohový kop z levé strany, ale ten nenabídl nic velkého.

27

Následně obdrželi žlutou kartu také Puchacz a Souček.

25

Nyní se Stroza provinil faulem, za který uviděl žlutou kartu.

24

Český obránce si musel velice opatrně poradit, když šel dopředu Strozik.

22

A opět se domácí mužstvo dostalo do velké šance, když polský hráč prošel po pravé straně až do vápna a následně poslal míč před bránu, kde si s ním velice špatně poradil český obránce, ale domácí útočník nestihl zareagovat.

21

Posléze bojoval o míč ve vápně Šašinka, ale dopustil se jen nedovoleného zákroku na domácího obránce.

20

Nyní se Češi dopustili faulu v útočné fázi a Polsko tak může něco podniknout směrem dopředu.

19

Posléze hosté získali autové vhazování na polovině soupeře.

18

Posléze ale skončil míč jen u domácích, kteří ho dostali ze svého vápna, ale do protiútoku už ne.

17

Česko nyní získalo volný kop z pravé strany.

16

16. Jakub MODER - 3:0

16

Polsko právě vstřelilo branku!
Tentokrát se k pokutovému kopu postavil JAKUB MODER a tvrdou střelou k levé tyči nedal Jedličkovi šanci, který stejně šel na druhou stranu a pro Českou republiku je to naprosto strašný vstup do utkání.

15

Žlutou kartu dostává Lingr (Česko).

15

15. Lingrův penaltový faul.

15

Byla nařízena penalta pro Polsko. Česko sice mělo rohový kop, ovšem po něm se domácí dostali do rychlého protiútoku, který končí faulem Lingra ve vápně.

14

Opět se dopředu dostalo Česko a získalo rohový kop. Může tak něco udělat se špatným vstupem do utkání.

12

Nyní se Česká republika dostala dopředu po pravé straně, ale následnou přihrávku zneškodnil Majecki.

11

11. Adrian LYSZCZARZ - 2:0

11

K exekuci pokutového kopu se postavil ADRIAN LYSZCZARZ a vystřelil přesně k levé tyči, kde sice šel i brankář Jedlička, ale ten na míč nedosáhl a Polsko tak vede už 2:0!

9

9. Penaltový faul České republiky.

9

Byla nařízena penalta pro Polsko. Domácí hráč stáhl soupeře uvnitř vápna a začátek zápasu se pro Česko vůbec nevyvíjí dobře.

8

8. Tymoteusz PUCHACZ - 1:0

8

Polsko jde v úvodu utkání do vedení! Strozik perfektně vybojoval míč ve vápně, kde si následně poradil s obráncem a poslal přihrávku před bránu, kde byl důrazný TYMOTEUSZ PUCHACZ a dostal balón do hostující sítě.

7

Gryszkiewicz vhodil míč do hry z autového vhazování

6

Po centru z volného kopu se dostal ke hlavičce Libor Holík, ovšem přestřelil domácí svatyni a Majecki nemusel zasahovat.

4

Česká republika získala volný kop z pravé strany po faulu domácího hráče.

3

Poláci se sice dostali až do vápna soupeře, ale tam nedokázali vystřelit.

2

Následně se hosté dostali na levou stranu, ovšem tam Polsko získalo autové vhazování.

1

Česko drží míč na své polovině hrací plochy a zkouší něco vymyslet postupnou kombinací.

1

Polsko: Majecki – Szota, Walukiewicz, Moder, Gryszkiewicz, Yszczarz, Kanach, Sobocinski, Strozik, Goral, Puchacz

Česko: Jedlička – Rezek, Havelka, Holík, Lingr, Janošek, Klíma, Král, Souček, Sadílek, Šašinka.