11.10.2018, 20:45 • LFF stadionas (Vilnius) • Skupina 4 • Vendula Zdražilová

Tipsport: 6.9 3.62 1.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+4

90+4. Alexandru MAXIM - 1:2

90+4

Rumunsko právě vstřelilo branku!
A hosté jdou zpátky do vedení. Nádherně to udělal ALEXANDRU MAXIM, jenž v pokutovém území zasekl před obráncem domácích míč a poté ho napálil k levé tyči z pohledu Šetkuse, který na něho nedosáhl – 1:2.

90

Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut navíc.

90

90. Arturas ŽULPA - 1:1

90

Litva právě vstřelila branku!
Tak jsem to asi přivolala a hned na to založili akci domácí, po které je vyrovnáno. ARTURAS ŽULPA z pravé strany v pokutovém území napálil balon ke vzdálenější tyči a brankář hostů tak byl bez šance – 1:1. Asistence: Nerijus Valskis.

87

Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Fiodor Černych, přichází Deimantas Petravičius.

87

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Nicolae Stanciu, přichází Dorin Rotariu.

78

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Alexandru Mitrita, přichází Alexandru Maxim.

71

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází George Tucudean, přichází Claudiu Keseru.

69

Vykintas Slivka si vyšlápl na unikajícího soupeře a poté ho rukou srazil k zemi. Další žlutá karta v utkání a první pro domácí celek.

63

Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Darvydas Šernas, přichází Nerijus Valskis.

63

Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Modestas Vorobjovas, přichází Mantas Kuklys.

52

52. Nůžky v podání Mitrity

52

No tak to byla krásná akce Rumunska. V pokutovém území vystřihl parádní nůžky Ionut Mitrita a jeho nebezpečný pokus zlikvidoval domácí brankář Šetkus. Ten tak zabránil jasné tutovce.

45

Alexandru Chipciu je dalším hostujícím hráčem, který za faul inkasuje žlutou kartu. Následuje tak volný přímý kop pro Litvu.

42

42. Slivkovu střelu zneškodnil Tatarusanu

42

Vykintas Slivka vypálil kus před velkým vápnem a jeho střelu musel likvidovat Tatarusanu, jenž z výskoku ukryl míč v rukavicích!

32

Hostující Paul Anton si počínal proti soupeři tvrdě a při hlavičkovém souboji ho rukama poslal k zemi. Dostává tak žlutou kartu.

13

13. Alexandru CHIPCIU - 0:1

13

Hosté za svou aktivitu posledních minut jdou zaslouženě do vedení. Kousek před malé vápno našel odražený míč ALEXANDRU CHIPCIU a poté v pádu zakončil naprosto přesně mezi tři tyče – 0:1.

8

8. Šetkus vyrazil střelu Stanciua

8

První vážnější akce na hostující straně. Nicolae Stanciu napřáhl u velkého vápna k dělovce, kterou vyrazil Šetkus před sebe, následně jeho spoluhráči poslali míč na rohový kop!