0:1

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)

10.10.2018, 18:30 • Ice Palace • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.44 5.1 5.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám také děkuji za pozornost. (21:00:01)
Česká stopa v utkání

Jakub Nakládal (Jaroslavl) – 1 asistence, 2 střely, čas na ledě: 18:29.
Vyhrané buly: 29 – 36.
Lokomotiv tvrdou prací dosáhl svého a veze si z Petrohradu cenné dva body za vítězství 1:0 v prodloužení, a to díky brance Andreje Loktionova a skvělého výkonu maskovaného muže v brance Lokomotivu Ilje Konovalova!

61:04

61:04 Andrej LOKTIONOV - 0:1

61:04

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Čekání na branku v dnešním utkání ukončil hostující ANDREJ LOKTIONOV! Útočník Lokomotivu obdržel přihrávku od Denise Alexejeva, uvolni se přes obránce do samostatného úniku a bekhendovou kličkou rozvlnil dnes poprvé a naposled síť! Asistence: Denis Alexejev a Jakub Nakládal.

60:45

Sergej Plotnikov ještě poté držel kotouč, ale musel vyjet ven z útočné třetiny.

60:15

Sergej Plotnikov první ranou prodloužení přestřelil hostující branku!

60:01

Diváci v Ledovém paláci neviděli za šedesát minut hry ani jednu branku, a tak je logicky stav po základní hrací době 0:0.
Za pár minut začne prodloužení třech proti třem. Uvidíme zda se dočkáme dnes branky ze hry, nebo si budeme muset na rozuzlení do samostatných nájezdů.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40

Dacjuk vyhrál buly, Hersley kotouč posunul po modré na hůl Gavrikova, který pálil z první, ale i na konci této akce byla lapačka Konovalova.

59:30

Hosté zahráli na icing. Další vhazování před jejich brankou.

59:20

Ilja Konovalov raději podržel v lapačce nahození Patrika Hersleyho ze střední třetině.