10.10.2018, 16:00 • Arena Metallurg • Jan Prošek

Tipsport: 2.5 3.9 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Jakub Kovář (JEK) 60 minut, 29 střel, 28 zákroků, 1 gól. (18:12:14)
Favorit tohoto zápasu vyhrává tento duel poměrně jednoznačně. Avtomobilist Jekatěrinburg předvedl zodpovědný výkon a díky povedenému vstupu do druhé třetiny se dostal do vedení 3:0. Domácí v poslední třetině skórovali jen jednou. Avtomobilist bere dva body a v této sezóně ještě neprohrál.

59:13

Domácí se dostali do postavení mimo hru, jejich následná branka platit nemohla. Buly ve středním pásmu. Vasilij Košečkin se vrací do hry.

59:00

Probíhá poslední minuta v zápase.

58:36

Jekatěrinburg se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

58:12

Domácí celk sice přešel o útočné pásmo, následně Stéphane Da Costa netrefil prázdnou branku.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:14

Domácí celek hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:14

Oddechový čas pro hosty.
Dnešní utkání sleduje 7 108 diváků.

56:08

Francis Paré pálil z první, jeho ránu možná brankář Vasilij Košečkin lehce vytěsnil nad.

55:35

Jakub Kovář překazil další zajímavou akci soupeře, domácí se snaží snížit, ale chybí jim klid na zakončení.

55:07

Magnotogorsk se dostal do postavení mimo hru.

54:34

Z mezikruží pálil jeden z domácích hráčů. Ten však trefil střed branky, kde byl Jakub Kovář.

54:06

Metallurg rozehrává od své branky, propracoval se rychle do útočného pásma. Pavel Varfolomejev to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

53:40

První minuta přesilovky je pryč, domácí sice byli v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostali.

52:42

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stéphane Da Costa – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:41

Domácí hráči se sice prorpacovali do útočného pásma, ale Alexej Běreglazov na modré čáře neudržel kotouč.

1:4

Branky a nahrávky: 47. Antipin (Wolski) – 8. Bělousov (Milovzorov), 21. Dawes, 23. Chripunov (Mamkin, V. Popov), 46. Paré (S. Da Costa)

Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (23. Košečkin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Zajcev – Ellison, Mozjakin, Wolski – Pakarinen, Timkin, Rasmussen – Čibisov, Varfolomejev, Ljubimov – Dorofejev, Jazkov, Kaletnik – Platonov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Mamkin, Gurkin, Ljamin, Jegoršev, Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Valitov, Mišarin – Sexton, Dawes, S. Da Costa – Paré, Bělousov, Milovzorov – Litovčenko, Gračov, Rassejkin – Chripunov, V. Popov, Obidin.

Rozhodčí: Belov, Gašilov – Gordenko, Zacharov

Diváci: 7 108

07:19 JEK 0:1 Bělousov (Milovzorov)
08:45 JEK 2 Jegoršev, nedovolené bránění
20:30 JEK 0:2 Dawes
22:09 JEK 0:3 Chripunov (Mamkin, V. Popov)
22:09 MET -Košečkin +Zagidulin (Střídání)