konec (2:0)

27.09.2018, 18:45 • Stadión FK Viktoria Žižkov (Praha) • Ondřej Klos

Tipsport: 1.25 6.12 10.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:38:51)
Sledovali jsme utkání mezi Slávií Praha a Gintrou, který končí jasným vítězstvím domácích 4:0. Celkově vyhráli toto utkání 7:0 a jednoznačně postoupili do další fáze. Hattrickem se dnes předvedla skvělá Kožárová, která vstřelila dvě branky z dorážky a jednu z penalty. Poslední branku vstřelila střídající Herndronová, která byla na hřišti pouze čtyři minuty a hned se radovala z branky.

90+3

90+2

Bartovičová parádně zasáhla před rozběhnutou Alekperovou.

90+1

Svvítková vystřelila, jenže její pokus chytá Kasalyteová.

90

Rozhodčí Bradyová se rozhodla, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88

Gintra sice vybojovala míč, jenže poté ho opět rychle ztratila.

87

Zápas se dohrává. Proffittová drží míč kolem půlicí čáry, kde kombinuje se svými kamarádkami.

86

Velickaiteová pokusila vypálil z hranice vápna, jenže pokus blokuje bezchybná Pincová.

85

Střídání v týmu Gintra Universitetas: ze hřiště odchází Cleopfilová, přichází Zizyteová.

84

A ani patnáctý pokus od rohového praporku nekončí radostí. To jim ale moc nevadí, protože v pohodě vedou 3:0.

83

Šestnáctý rohový kop pro domácí Slávii Praha, která nadále dominuje.

82

Crossonová vystřelila z pokutového území, jenže její pokus v pohodě kryje Votíková, která bez problémů drží čisté konto.

81

Do ofsajdového postavení se dostala hostující Cleopfilová.

80

Posledních deset minut základní hrací doby a Slávie vede celkově 7:0 a v tomto dvojzápase svého soupeře totálně zničila.

79

K zakončení se dostala Divišová, jenže její pokus jde metr od pravé tyče Gintry.

78

Standardní situace pro Slavii blízko rohového praporku.

77

Zápas se již pouze dohrává. Uvidíme, zda stojící obrana hostů dostane ještě nějakou branku.

4:0

konec (2:0)

Branky: 2. Kožárová, 29. Kožárová, 68. Kožárová, 73. Herndonová

Karty:   44. Proffittová (SLA) – 6. Neverdauskaiteová (GIN)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 13:1. Rohy: 15:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:12.

SK Slavia Praha: Votíková- Sjomanová, Pincová, Bartoviová, Bartpňová- Dubcová M. (76. Mikutaiteová), Dubcová K (61. Pěníčková)., Proffittová, Svítková, Divišová- Kožárová (69. Herndonová)
Náhradníci: Lukášová- Dědinová, Herndonová, Jarchovská, Pěníčková, Sedláčková, Veselá

Gintra Universitetas: Kasalyteová- Karasiovaiteová (75. Mikutaiteová), Gaileviciuteová, Neverdauskaiteová, Gudčenková- Crossonová, Smedaová, Alekporová, Freitasová, Bahamová (56. Velickaiteová)- Cleopfilová (85. Zizyteová)
Náhradníci: Savickaiteová- Fileková, Mikutaiteová, Toropovaiteová, Velickaiteová, Zizyteová

Rozhodčí: Bradyová P. (Irl)

První zápas: Gintra - Slavia 0:3