22.09.2018, 22:18 • United Center, Chicago, Illinois, USA • Vít Muzikář

Tipsport: 2.94 1.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme za pozornost, dobrou noc. (23:37:43)
Svět – Evropa 1:7

Od 2:00 bude navíc Djokovič favoritem v repríze letošního wimbledonského finále proti Andersonovi. Následně přijde na řadu čtyřhra Kyrgios / Sock – Dimitrov/ Goffin. Tady naopak bude Evropa outsiderem...
Jednoznačná záležitost pro Rogera Federera. Švýcar dominoval zejména od přelomu prvního a druhého setu. Fungoval mu forhend. Nick Kyrgios navíc v závěru neunesl rozhodnutí umpirového rozhodčího, dostal varování. John McEnroe si ke všemu pochopitelně také své řekl. Australan byl už poté trošku rozhozený. Federer zápas v klidu dovedl do vítězného konce. Zase neztratil ani set s Kyrgiosem, jako v New Yorku. Předvedl výkon, kterému není moc, co vytknout. Pořádně nepustil soupeře do utkání. Kyrgiosovi nechyběla snaha, což u něj není samozřejmostí, ale na výhru dnes dosáhnout nemohl.

Konec zápasu

2-6

Přímý bod po podání na téčko. Federer deklasoval Kyrgiose 6:3, 6:2 a Evropa jde do vedení 7:1.

30-40

Federer tlačil do bekhendu protihráče, ale forhendem se vyhodil.

15-40

Eso do bekhendu, dva mečboly!

15-30

Po servisu do forhendu zahrál Federer bekhendem do stejného úderu a viděli jsme chybu do sítě.

15-15

Po servisu do bekhendu chyboval Švýcar kontrabekhendem do sítě.

0-15

Eso Federera.

2:5

Kyrgios debatuje s Johnem Blomem. Podle Světu se nezachoval umpirový rozhodčí férově.

2:5

Kyrgios vyfasoval varování od svého krajana na umpiru.

2:5

Australan přehrál Švýcara díky forhendu v závěru a následné vítězné křižné smeči zprava. Jenže Švýcar půjde podávat na výhru v zápase.

40-30

Po bekhendovém returnu zrychlil Švýcar hru forhendem kros zprava a přidal vítězný křižný bekhend zleva.

40-15

Po dvou bekhendech Švýcara hrál Australan forhendem zprava do sítě.

40-0

Po servisu zkusil Kyrgios forhend a poté zahrál vítěznou těžkou smeč z levé strany.