Česká para hokejová liga

HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomoučtí Kohouti

2:1

po s.n. (2:0) (1:0, 0:1, 0:0)

22.09.2018, 16:30 • Škoda Icerink, Praha-Strašnice • 1. kolo • Martina Martinková

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. Na počtenou! (18:14:23)
Ve Strašnicích je dobojováno! Vyrovnané střetnutí Sparty s Olomoucí nakonec musely rozhodnout až nájezdy, ve kterých vítězství domácím hokejistům vystřelili Zdeněk Krupička a Miroslav Novotný.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha (sledge).
Autorem vítězné branky je ZDENĚK KRUPIČKA.

Samostatné nájezdy začínají.
Pojede se pět sérií, jako první své štěstí vyzkouší olomoucký Mikuš.
Je to tak. Pětačtyřicet minut hrací doby o vítězi utkání nerozhodlo, po krátké pauze tak přijdou na řadu nájezdy.

45:00

44:46

Zapletal hledal u modré připraveného Raula, jenž nakonec nezvládl přihrávku zachytit. Vypadá to, že nás prodloužení nemine.

43:36

Večerek se probojoval za modrou čáru, připravený Raul jej ale bleskově odstavil od kotouče a ukončil tak olomoucký výpad vpřed.

43:10

Sparťané se dopustili icingu, zhruba dvě minuty před koncem základní hrací doby se tak bude vhazovat před jejich klecí.