2:4

konec (1:0, 0:3, 1:1 - N 1:0)

22.09.2018, 13:00 • Ostravar aréna • Skupina Východ • Monika Baloghová

Z Ostravy je to ode mne pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek soboty a užijte si také probíhající víkend. Já se na Vás budu těšit znovu brzy na počtenou. (15:29:40)
Dnešní zápas už zná svého vítěze. Havířov nezačal utkání nejlépe, ale ještě před první sirénou dal jasně najevo, že to vítkovičtí rozhodně nebudou mít jednoduché. Ve druhé třetině hosté srovnali a zároveň využili dvě přesilovky a rázem byli na koni. Vítkovičtí si s jejich hrou nedokázali poradit. Třetí třetina skončila nerozhodně, vítkovičtí sice snížili, ale ani při závěrečné hře bez brankáře nedokázali vyrovnávací branku vstřelit. Naopak, na třetí pokus Havířovští trefili prázdnou klec a o vítězi bylo rozhodnuto. Nadstavbová část se dlouho nehrála, po nahrávce Puchaly se za Zlatnického trefil Kotásek.

61:16

Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovický ALEX KOTÁSEK vybojoval s asistencí Puchaly pro svůj tým alespoň prémiový bod.

61:04

Ofsajd pro Havířov.

60:47

Prodloužení začalo v poklidu, hráči nikam nespěchají.

59:40

Münch je zpět mezi třemi tyčemi.

59:40

Havířov právě vstřelil branku!
MARTIN PAVLAČKA nechtěl nechat do třetice nic náhodě a zavezl kotouč přímo do opuštěné klece – 2:4. Asistence: Kevin Horváth.

59:31

Další pokus havířovských, ale opět mimo.

59:13

Hosté poslali puk na branku, ale minuli.

59:05

Vítkovickým se nedaří dostat zpět do pásma.

58:50

Ofsajd vítkovických.

58:45

Domácí museli vycouvat do středního pásma.

58:38

Oddechový čas pro hosty.

58:38

Kubíček poslal puk podél mantinelu na zakázané uvolnění.

58:02

Domácí jsou bez gólmana.

57:51

Bárta vybojoval puk a v pádu ho posílá alespoň do středního pásma.

2:4

Branky a nahrávky: 4. Kubík (Kotásek, Holaník), 48. Kotásek, 62. Kotásek (Puchala) – 23. Szturc (Křivohlávek), 30. Kubíček (Horváth, Szturc), 32. Vojkůvka (Kubíček, Szturc), 60. Pavlačka (Horváth)

HC Vítkovice Ridera: Münch (Vítek) – Machů (A), Bystroň, Smolka (A), Puchala, Cubo, Veřmířovský – Juříček, Petr, Krejsa (C), Kotásek, Melovský, Přibyl, Kubík, Holaník, Schauer

AZ Havířov: Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Křivohlávek, Zmarzlák, Becher – Pavlačka (A), Szturc (C), Spurný, Moškoř, Kolat, Urbančík, Vojkůvka, M. Kusak, Bárta, Horváth

Rozhodčí: D. Beránek – P. Rychlý, M. Zicháček