3:7

konec (1:2, 2:3, 0:2)

22.09.2018, 18:00 • 3. kolo • Filip Lefenda

Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek sobotního večera. (20:20:00)
Plzeňský extraligový nováček má tak v tabulce po třech odehraných utkáních stále nula bodů. Panthers naopak slaví druhé vítězství v sezóně.
Duel, kterému přihlíželo 110 diváků, končí vítězstvím pražského celku v poměru 7:3. Domácí florbalistky sice šly v 10. minutě do vedení, Pražanky ale dokázaly v poslední minutě úvodní třetiny skóre otočit. Po změně stran sice srovnala Staňková, následně už ale začaly čím dál více diktovat tempo hry favoritky, které odskočily až na konečný rozdíl čtyř tref.

59:51

Tým Panthers právě vstřelil branku!
Snaha o snížení Plzeňským nevyšla, naopak jsou to Pražanky, kdo přidává sedmý gól do prázdné brány. Tečku za dnešním utkáním udělala VERONIKA ZITTOVÁ. Bez asistence.

58:51

Plzeň zkouší hru bez brankářky!

58:51

Slaná je vyloučena za nadzvedávání hokejky a domácí si berou před přesilovou hrou oddechový čas.

57:32

Utkání pomalu spěje ke svému konci. O vítězi je de facto rozhodnuto.

55:28

V závěru přesilovky to byly domácí hráčky, kdo se s balonkem dostal na útočnou polovinu. Vostracká už je zpět na palubovce.

54:30

Ani hostujícímu týmu se zatím nedaří v přesilovce skórovat.

53:28

Pražanky mohou definitivně rozhodnout. Vostracká to přehnala s důrazem a je vyloučena za bránění ve hře.

52:10

Velkou možnost ke snížení měla Přerostová, na hostující brankářku ale z dobré pozice nevyzrála.

51:45

A hned mohla mít Zittová čtvrtou! Balonek opět předložila zakončující Šusterové, ta ale tentokrát orazítkovala tyčku!

51:03

Skóre se tak po chvíli mění na druhé straně. Rychlou kombinaci hostů zakončila PETRA ŠUSTEROVÁ, která těžila z výtečné přihrávky Zittové. Ta dnes zaznamenává už svou třetí asistenci. Asistence: Veronika Zittová.

49:57

Florianová je zpátky na palubovce. Plzeň nesehrála přesilovku špatně, své šance ale nevyužila.

48:58

Minuta přesilové hry za námi. Slavia je na balonku, Pražanky ale odolávají.

47:57

Šance pro domácí tým. Florianová putuje na dvě minuty ze hry za sekání.

46:31

Na druhé straně musela vytáhnout zákrok Horňákové proti štiplavé střele Přerostové.

44:55

Velká skrumáž před plzeňskou brankou. Balonek má nakonec v moci gólmanka Fišerová.

3:7

Branky a nahrávky: 10. Přerostová (Staňková), 24. Staňková (Přerostová), 35. Volkmannová (Nachtmanová) – 20. Zittová, 20. Tůmová (Florianová), 25. Škvorová (Lamková), 32. Syslová (Zittová), 39. Florianová (Zittová), 52. Šusterová (Zittová), 60. Zittová

FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň: Fišerová (Fialová) – Nachtmanová, Vostracká, Volkmannová, Koulová, Krňoulová, Havlová – Křemenáková, Mašková, Staňková – Drugdová, Böhmová, Šnebergrová – Ježková, Vaníčková, Urbanová – Přerostová, Košťálová.

Panthers Praha: Horňáková (Červová) – Vranová, Florianová, Kučerová, Syslová, Kalinová, Šusterová – Vesecká, Lamková, Tůmová – Slaná, Škvorová, Miklíková – A. Nováková, Zittová, Lupačová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt