9:3

konec (0:1, 5:1, 4:1)

22.09.2018, 16:30 • SH Jižní Město • 3. kolo • Týna Zíková (@tyn_zikova)

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dnešní soboty. Těším se u dalších online textových přenosů. Na shledanou! (18:53:10)
Po nepovedené první třetině nakonec domácí Ivanti Tigers Jižní Město přestřílelo své pražské soupeřky z Tatranu Střešovice a berou všechny tři body poměrem 9:3.
Dnešní utkání sledovalo 148 diváků.
Střely třetí třetiny:
Ivanti Tigers – 14
Tatran – 8
Nejlepší hráčky utkání:
Lucie Řezáčová (FK Jižní Město)
Daniela Reindlová (Tatran Teka Střešovice)

59:58

Domácí dohrávají utkání s míčkem na svých holích.

59:40

Šance Tatranu před brankou nekončí gólem.

59:15

Domácím nevyšla standardní situace a míček končí v rohu.

59:01

Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

58:28

Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
Minutu a pul před koncem utkání ještě upravuje stav SIMONA PÁLKOVÁ. Asistence: Dagmar Surá.

58:02

Rychlý útok Hermannové neprošel obranou Tatranu.

56:58

Po individuální akci DOMINIKY KUBIŠOVÉ končí první střela na Antalovou v síťce. Bez asistence

56:35

Hra pokračuje a domácí jsou na míčku.

56:32

Střídání v týmu Tatran Teka Střešovice: ze hřiště odchází Eliška Drbalová, přichází Markéta Antalová.

56:32

Hra je stále pozastavena a čeká se na příjezd záchranné služby.

56:32

Hra je přerušena z důvodu zranění. Hostující gólmanka Drbalová zůstává ležet na hrací ploše bez helmy. Doufáme, že nejde o nic vážného.

56:08

Drbalová znovu vytáhla parádní zákrok!

9:3

Branky a nahrávky: 24. Řezáčová (Pálková), 27. Surá (Pálková), 28. Hermannová (Hyršlová), 35. Chudá (Kubišová), 40. Šebestová (Řezáčová), 48. Řezáčová (Surá), 52. Hyršlová (Chudá), 57. Kubišová, 59. Pálková (Surá) – 1. Reindlová (Válková), 37. Reindlová (Válková), 50. Reindlová (Zabavská)

Ne: Karli – Hermannová, V. Beránková, Šulanová, Polívková, Kleinová – Pisárová, Surá, Kvasková – Hyršlová, Řezáčová, Pálková – Hamerníková, Kubišová, Šebestová – Chudá, Kovaříková, Papoušková.

PSN Tatran Střešovice: Drbalová (57. Antalová) – Svobodová, Zikmundová, Válková – Prontekerová, Reindlová, Viplerová – Zabavská, Vlachová, Marko – Houžvičková, Matěvosová, Faťunová – Rybínová, Kramperová.

Rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka