5:0
konec (4:0, 1:0, 0:0)
22.09.2018, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • 6. kolo • Daniel Doležal
Tipsport: 1.15 9.3 9.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.15 - 9.3 - 9.6
HC ZUBR Přerov – SK Trhači Kadaň
5:0
konec (4:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Navrátil (Zbořil, Moučka), 4. M. Novotný (Plášek ml.), 8. Moučka (Mašín, Navrátil), 18. R. Černý (T. Sýkora, Rachůnek), 22. Plášek ml. (Zbořil, Milan Procházka)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Klimeš (Šurý) – Pala (A), M. Pohl, M. Novotný, Zbořil, R. Černý, Padrnos, Malina – Rachůnek, T. Sýkora (C), Sikora – Milan Procházka (A), Pšurný, Plášek ml. – T. Doležal, Hejcman, Goiš – Navrátil, Moučka, Mašín.
Náhradníci:
Trenér:
SK Trhači Kadaň:
Hamalčík (Štěpánek) – Novák, Grebeňuk, Janeba, Franc, Kachyňa, Popela – Klíma (A), Kůs (C), Wágner – Šulek, Říha (A), Jánský – Helt, Tupý, Řehoř – Vašíček, Maršoun, Rezek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kopeček, Obadal – Novák, Zídek
Diváci:
1. třetina | ||||
02:02 | PRE | 1:0 | Navrátil (Zbořil, Moučka) | |
03:38 | KAD | 2 | Jánský, držení | |
03:57 | PRE | 2:0 | M. Novotný (Plášek ml.) | |
07:56 | PRE | 3:0 | Moučka (Mašín, Navrátil) | |
14:36 | PRE | 2 | M. Pohl, hákování | |
16:07 | KAD | 2 | Jánský, držení | |
17:24 | PRE | 4:0 | R. Černý (T. Sýkora, Rachůnek) | |
18:39 | PRE | 2 | Padrnos, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:13 | PRE | 5:0 | Plášek ml. (Zbořil, Milan Procházka) | |
26:21 | KAD | 2 | Jánský, podrážení | |
33:38 | PRE | 2 | Zbořil, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
53:12 | PRE | 2 | Mašín, pozdní dohrání | |
54:32 | KAD | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Wágner | |
55:52 | PRE | 2 | Hejcman, podrážení | |
59:56 | PRE | 2 | Sikora, podrážení | |
Konec |
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Slavia – Chomutov 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:5
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 3:4
Havířov – Třinec 14:00 2:7
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 16:00 5:2
Sparta – Liberec 16:00 4:6
Pardubice – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Plzeň – K. Vary • po prodl. 16:00 2:3
Kometa Brno – Jihlava 17:00 4:1
Salzburg – Olomouc 17:40 5:6
Olomouc – Technika Brno 11:30 3:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 12:00 2:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 8:2
Vsetín – Třinec 12:00 4:3
Plzeň – Sparta 12:00 3:2
HC Litvínov – Chomutov 12:00 1:2
Vítkovice – Havířov 13:00 2:4
Tábor – Jihlava 13:30 2:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk 15:00 2:1
Zlín – Přerov 15:00 5:2
Třemošná – K. Vary 15:00 0:7
PZ Kladno – Kladno 15:30 0:8
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 8:0
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 17:00 1:4
Kobra – Slavia 17:00 0:5
59:56
59:35
58:50
57:59
57:29
56:32
55:52
55:16
54:32
54:28
53:40
53:12
52:51
52:31
52:17
51:54
51:07