Chance liga

HC Dukla Jihlava – AZ Havířov

1:3

konec (1:2, 0:0, 0:1)

22.09.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 6. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.45 5.2 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 1 972 diváků. (19:56:48)
Nutno říci, že zhruba 20 jihlavských fanoušků po utkání zůstalo a vyvolávalo jméno Filipa Semana, který se jim odvděčil rybičkou.
Šesté utkání Chance Ligy je za námi a Havířov prolomil kletbu jihlavského zimáku. Nutno říci, že zaslouženě. Jihlava měla sice šance, ale nedokázala je vůbec zužitkovat, to i díky skvělému Bláhovi v hostující brance. Naopak ve třetí třetině přidal gól ještě Veselý ve 46. minutě. Jihlava tak poprvé prohrává doma, tentokrát nestačila na Havířov poměrem 1:3. Hosté si tak mohou poděkovat s hostujícími fanoušky, kterých přicestovalo do Havířova nemnoho. Z mé strany je to dnes vše a s přáním příjemného konce víkendu se s vámi loučím.

59:41

Další ofsajd. Pochmurný sobotní večer zde v Jihlavě, tribuny navíc notně řídnou.

59:25

Kajínkovi uskočil kotouč, navíc se domácí dostali do ofsajdu a to už pro AZ vypadá dobře.

59:05

Dukla jde do hry bez gólmana!

58:04

Jdeme do posledních dvou minut třetiny, které zahajují domácí náporem v pásmu. Od modré pálil Pohl a Bláhu opět překonal, ale do brány se zkrátka kotouč nepodívá!

57:18

Mareš se dostal ke střele po křižném pasu od Anděla, Bláha vyrazil před sebe, kde se nacházel Skořepa, který se ale přes obránce nemohl dostat.

56:46

Z levého kruhu se napřáhl Veselý, Lundström byl připraven a vyrážečkou vytěsnil do ochranné sítě.

56:02

Z otočky se pokusil prosadit Dostálek, tomu se ale dnes v zakončení opravdu nedaří a nejinak tomu bylo i teď.

55:50

Zanedlouho hosté vyhodili přes všechny čáry a pískán je icing. Po něm zákrok Bláhy a zase přerušení...

55:32

Anděl si zpracoval vyhozený puk rukou, ale nacházel se již v ofsajdu, a proto se přerušuje hra. Někteří už by chtěli, aby se přerušila naposledy a mohli jít na co jiného než pivo.

54:57

Pěknou individuální akci předvedl Dostálek, který si povodil trojici hostujících hráčů a prodral se do zakončení, trefil však pouze Bláhovu hruď.

54:30

Rehuš sice vyhrál souboj nad Andělem a získal kotouč, ale byl již v ofsajdu, proto se přerušuje hra.

53:12

Z modré čáry se napřáhl Matai, jeho pokus byl sražen zadním mantinelem na hůl Gřeše, který se ale nedokázal prosadit do poloprázdné branky.

52:55

Dlouhý pas dopředu na Veselého nevyšel a Lundström zahajuje komerční přestávku na ztichlém stadionu.

51:13

Zeman si vyměnil touš s Kajínkem a zkoušel proniknout mezi obránci, ti mu to ale nedovolili a navíc ho zbavili puku.

50:52

Ofsajd hostí přerušuje znovu hru.

1:3

Branky a nahrávky: 20. Dostálek (Kajínek, Zeman) – 8. Pořízek (Gřeš), 12. Rehuš (Houdek, Holec), 46. R. Veselý (Rehuš, Dujsík)

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – J. Pohl, Kajínek (A), D. Váňa, Suchánek, Štebih, Štindl, Mareš – Dostálek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, Skořepa (A), Pekr – Harkabus, Osmík, Hrníčko – Půža, D. Čermák.

AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Chroboček, Matai, Luža, Houdek, Mrowiec, Dujsík – R. Veselý, F. Seman (A), Rehuš – Maruna (C), Haas (A), L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Holec – Macuh, Cihlář, Bambula.

Rozhodčí: Souček, Ondráček – Štola, Beneš

Diváci: 1 972

02:34 JIH 2 Harkabus, podrážení
07:47 HAV 0:1 Pořízek (Gřeš)
11:14 JIH 2 Suchánek, pozdní dohrání
11:22 HAV 0:2 Rehuš (Houdek, Holec)