19.09.2018, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • Petr Sumbal

Tipsport: 1.85 3.9 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost. (04:19:21)
Československá stopa v utkání:
Žádná český ani slovenský hráč do utkání nezasáhl.
Je konec, Toronto v přípravném utkání před NHL porazilo Ottawu 4:1. Toronto si z celkového pohledu výhru zaslouží, protože bylo lepší. Ottawě se nejvíce povedla třetí třtina a úplný začátek utkání, ale to proti Torontu dnes nestačilo. Byli to ale Senators, kteří otevřeli skóre, konkrétně se to povedlo už v první minutě Dzingelovi. Jenže Toronto reagovalo rychle. Ještě v první třetině vývoj utkání otočili Tavares a Borgman. Tavares pak přidal ve třetí třetině další branku a definitivní tečku dal utkání gólem Marner.

59:45

Akci Toronta zabrzdil ofsajd.

59:15

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Emerson Clark – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:15

Ale znovu se v něm bude vhazovat po zakázaného uvolnění Maple Leafs.

59:01

Toronto vyhrálo buly a dostalo puk z obranného pásma.

58:28

Holl byl nakonec u zakončení Toronta, když k němu propadl puk. Z levé strany se ale neprosadil.

58:05

Holl nemusí nikam spěchat, v klidu rozehrává za brankou.

57:11

Píská se postavení mimo hru Ottawy Senators.

56:27

Ožiganov se dostal ke střele z levého kruhu, ale minul branku Ottawy.

55:58

Kotouč po střele Ottawy skončil v ochranné síti.

53:32

DeMelo přenechal kotouč za sebe na Dzingela, ten ale z pravé strany minul.

51:48

51:48 Mitchell MARNER - 4:1

51:48

Toronto právě vstřelilo branku!
Z tlaku Ottawy nakonec vyplynul jen gól Toronta. Protiútok kanadského mužstva táhl Tavares, který pak nabil na modrou MITCHELLU MARNEROVI a jeho projektil se od tyčky odrazil do sítě. Asistence: John Tavares.

51:25

Píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Toronta.

50:45

Další Widemanův pokus a další úspěšný zákrok brankáře Toronta.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Tavares (Marner), 7. Borgman (Clark, Moore), 47. Tavares (Holl, Marner), 52. Marner (Tavares) – 1. Dziinge (Duchene)

Toronto Maple Leafs: McElhinney (31. Sparks) – Borgman, Brown, Clark, Cracknell, Der-Argučincev, Dermott, Grundström, Hainsey, Holl, Hyman, Kadri, Leivo, Marner, Moore, Mueller, Nielsen, Ožiganov, Rielly, Subban, Tavares, Timaschov

Ottawa Senators: Condon (31. Hoghberg) – Balisy, Batherson, Boedker, Borowiecki, Brown, Burgdofer, DeMelo, Duchene, Dzingel, Formenton, Paul, Rodewald, Ryan, Sieloff, Tambellini, White, Wideman, Wolanin

00:21 OTT 0:1 Dziinge (Duchene)
04:50 OTT 2
05:12 TOR 1:1 Tavares (Marner)
06:34 TOR 2:1 Borgman (Clark, Moore)
15:12 OTT 2 Sieloff, hákování
17:48 TOR 2 Cracknell, podrážení