19.09.2018, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • Petr Sumbal

Tipsport: 1.7 4.0 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, díky za pozornost. (04:06:43)
Dominik Mašín (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:59
Ondřej Palát (TBL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:35
Michal Čajkovský (CAR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:37
Petr Mrázek (CAR) 31 minut, 9 zákroků, 0 gólů, 100,0%
Carolina zvládla přípravný zápas před NHL, na ledě Tampy dokázala zvítězit 4:1. A je to zasloužené vítězství, protože Hurricanes byli většinu utkání lepším týmem. Už v páté minutě otevřel skóre Čajkovský a v první třetině ještě zvýšil Wallmark. Až na gól Žykova dokázal reagovat domácí Joseph. Jenže to bylo od Tampy všechno. Na konečných 4:1 uzavřel Svečnikov z přesilovky.

59:28

Pálil Brown, ale Vasilevskij si to pohlídal.

58:10

Tampa se snaží ještě o tlak, ale vůbec se nemůže dostat ke střele.

57:16

Dalším, kdo prozkoušel pozornost Vasilevského byl Bishop, ovšem také bez úspěchu.

56:41

Carolina pokračuje ve svém tlaku, ale ani McKegg se nestal úspěšným střelcem.

54:30

McDonagh střílel zápěstím hodně zajímavě, jenže pro Vasilevského ne nechytatelně. Takže Carolina i dál prohrává o tři branky.

53:51

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Dominik Mašín – 2 min., hákování).

52:45

A další Vasilevského úspěšný zákrok. Tentokrát proti střele Geekieho. Ten je dnes hodně aktivní.

51:03

Bean nebezpečně pálil, ale nedokázal překonat Vasilevského v brance Tampy.

49:18

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Braydon Coburn – 2 min., podrážení).

48:06

Pokus o rychlou odpověď nevyšel Volkovovi, protože mířil vedle branky Caroliny.

47:11

Carolina právě vstřelila branku!
Carolina už má zase utkání pod kontrolou, má zpátky tříbrankový náskok. Vrátil jí ho ANDREJ SVEČNIKOV, který vstřelil gól a Carolina už podruhé dnes proměnila přesilovku. Asistence: Phil Di Giuseppe, Lucas Wallmark.

46:03

Josephova střela zápěstím nemohla Nedeljkovice ohrozit.

45:43

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Viktor Hedman – 2 min., nedovolené bránění).

44:53

Pálil Hedman, ale netrefil branku Caroliny.

1:4

Branky a nahrávky: 45. Joseph (Raddysh, Johnson) – 5. Čajkovský (McKegg), 14. Wallmark (Bean, Svečnikov), 40. Žykov (Brown, Riemsdyk), 48. Svečnikov (Giuseppe, Wallmark)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Ingram) – Andreoff, Coburn, Fortier, Girardi, Hedman (A), Johnston, Joseph, Kučerov, Lipanov, Mašín, McDonagh, Palát, Point, Raddysh, Stamkos (C), Stralman, Tammela, Volkov

Carolina Hurricanes: Mrázek (Nedeljkovic) – Bean, Bishop, Brown, Čajkovský, Di Giuseppe, Fleury, Geekie, Martinook, McGinn, McKeown, Pu, Renouf, Saarela, Švečnikov, Van Riemsdyk, Wallmark, Žykov

00:21 TBL 2 Giuseppe, držení
04:06 CAR 0:1 Čajkovský (McKegg)
12:02 TBL 2 Fortier, hákování
13:05 CAR 0:2 Wallmark (Bean, Svečnikov)
14:44 TBL 2 Lapinov, nedovolené bránění
22:56 CAR 2 Bishop, vysoká hůl