18.09.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Jan Prošek

Tipsport: 1.95 3.85 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Linus Ullmark (BUF) 20 zák., 1 gól, 90,2%
2. Alexander Nylander (BUF) 0+2
3. David Savard(CBJ) 1+0 (03:31:45)
Hostující celek vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně 4:1. O výsledku rozhodla druhá třetina, kterou zvládli hostující hráči velmi dobře. Buffalo, které bylo v zápase střelecky méně aktivní, se mohlo spolehnout na své brankáře. Columbus vstřelil ze 37 střel jednu branku, Buffalo z 20 hned 4.

59:39

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Vitaly Abramov – 2 min., vysoká hůl).

58:14

Po zakázaném uvolnění se vrací hra před branku Columbusu.

58:10

Thiessen nemusel zasahovat proti střele od modré čáry.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v zápasu, hosté tento duel vyhrají díky povedení druhé třetině.

57:13

56:37

Nutivaara to myslel dobře, jeho rána od modré čáry byla před brankou možná ještě tečovaná. I tak si ale brankář dokázal poradit.

55:20

Dubois pálil z první, jeho ránu byla zblokovaná obráncem Buffala.

55:13

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Tyler Randell – 2 min., nedovolené bránění).

54:11

Komerční přestávka. Hostující brankář po střele Thurkaufa kryje kotouč. Vhazovat se tak bude po krátkém přerušení hry před jeho brankou.

52:45

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, oba celky střídají za hry. Momentálně hraje v útočném pásmu hostující celek.

52:05

Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.

51:18

Columbus se pokouší hrát aktivně, nyní vypálil Hannikainen, jenže jeho projektil nedokázal trefit odkrytou část branky.

50:34

Thurkauf dobře tečoval před brankou, ale ještě lépe zasáhl brankář hostů. Domácí početní výhoda končí.

50:27

Alex Broadhurst vypálil z pravého kruhu. Jeho tvrdou střelu poměrně snadno kryje brankář Buffala. Vhazovat se bude před jeho brankou.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek vede o tři branky a má namířeno za výhrou v tomto zápase.

49:42

Po hře vysokou holí se vhazovalo v domácím útočném pásmu, tlak Columbusu může pokračovat.

1:4

Branky a nahrávky: 27. Savard (Duclair, Dubois) – 21. Berglund (Nylander, Thompson), 27. Beaulieu (Nylander, Thompson), 34. Criscuolo (Malone, Randell), 43. Oglevie (Wilson, Rodrigues)

Columbus Blue Jackets: Kivlenieks (20. Thiessen) – Clendening, Cross, Harrington, Kukan, Nutivaara, Savard – Abramov, Bjorkstrand, Broadhurst, Davidsson, Dubinsky, Dubois, Duclair, Hannikainen, MacInnis, Milano, Thurkauf, Vigneault

Buffalo Sabres: Ullmark (40. Johansson) – Beaulieu, Tennyson, Guhle, Nelson, Hickey, Fedun – Nylander, Berglund, Thompson – Wilson, Rodrigues, O'Regan – Olofsson, Larsson, Oglevie – Malone, Criscuolo, Randell

Rozhodčí: StPierre, Syvret – Alphonso, Smith

Diváci: 9 854

06:31 CBJ 2 Savard, držení
13:18 BUF 2 O'Regan, podrážení
39:59 CBJ -Thiessen +Kivlenieks (Střídání)
20:22 BUF 0:1 Berglund (Nylander, Thompson)