Tipos Extraliga (SR)

HC Košice – DVTK Jegesmedvék Miškovec

6:3

konec (3:0, 1:3, 2:0)

18.09.2018, 17:30 • Steel Aréna, Košice, Slovensko • 3. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.25 7.5 6.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi utkání třetího kola mezi Košicemi a Miškolcem. Zápas nám nabídl nijak zvlášť extrémně skvělý hokej, DVTK ale ukázalo bojovnost, když ze stavu 4:0 se dostalo na 4:3. Košice ale v poslední třetině kontrolovaly stav, díky gólům Galamboše a Netíka v 50. a 54. minutě nakonec berou výhru 6:3. Match nabídl i pěstní výměnu po faulu Ruska na Nagyho, do faulujícího se pustil Dudáš. Pro Ruska zápas skončil, domácí bek dostal 2+10 minut. Z mé strany je to dnes vše, s přáním pěkného zbytku víkendu se s vámi loučí Tomáš Kalas. (19:54:59)

59:32

Domácí dohrávají zápas v útočném pásmu a DVTK už tak trochu rezignovalo.

59:05

Duschek musel zakročit proti lehce zmatečné střele jednoho z domácích, na tribunách je mezitím k vidění standing ovation.

58:03

Jdeme do posledních minut utkání, Miškovec je v plném počtu a Somogyi najížděl do slušné akce, jenže zprava si na Habala nepřišel.

56:36

Domácí hrají tedy další přesilovku, ale zápas se jenom dohrává, ani Košice tolik nespěchají při zakládání útoku.

56:05

Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Milam – 2 min., podrážení).

55:27

Miškovec je v plném počtu, ale o zápasu je již zřejmě rozhodnuto.

54:49

Signalizovaný ofsajd, respektive již úmyslný. Hra se tak stěhuje zase před Habala.

53:58

Košice vstřelily branku!
Přesilovkové komando Košic se opět prosadilo a je to o tři branky. Kafka křižně přehrál na pravý kruh TOMÁŠI NETÍKOVI, který tvrdou střelou k pravé tyči propálil Duscheka. To už je pro Košice dobré. Asistence: Petr Kafka, Klemen Pretnar.

53:26

Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Magosi – 2 min., podrážení).

52:46

Šoltés se pokusil o individuální průnik do pásma, následně předal z rohu mezi kruhy na Netíka, domácí plejer ale neprostřelil Duscheka.

50:08

Tresty jsou následovné: Rusk dostává za bitku + naražení Nagya na mantinel 5+20 minut, trest za něj odsedí Vinczi. Na domácí straně je trestán Dudáš, ten to má 2+10 minut za hrubost, menší trest odsedí Žitný. Hraje se 4 na 4.

50:08

Stále se sudí radí, nicméně Rusk již opustil i trestnou lavici, očekává se tedy pětiminutový trest.

50:08

Nagy schytal u mantinelu velice tvrdý hit od Ruska a Dudáš se hned vydal mstít, nakonec dopadl pěstní souboj nerozhodně, hráči se nicméně postrkávají stále. Čekáme na tresty.

49:59

Ohromný tlak hostí před brankou Košic! Hned tři hráči vyvinuli obrovský tlak na Habala, ale nepovedlo se protlačit kotouč do sítě! Vinczemu chyběly centimetry, ale nakonec z toho nic nevzešlo.

49:10

Košice budou mít do závěrečných minut klid na udržení náskoku. Vyhraný souboj ve středním pásmu přešel do přečíslení 3 na 1, které vyřešil sám střelou z vrcholu pravého kruhu mezi nohy Duscheka PETER GALAMBOŠ a ani protesty hostí nic nezmůžou – 5:3. Asistence: Dávid Šoltés, Patrik Koch.

48:50

Ládův průnik byl zastaven hvizdem čárového sudího, který posoudil přechod modré čáry jako nedovolený. Komerční pauza.

6:3

Branky a nahrávky: 3. Suja (McDowell III, Nagy), 9. Suja (Spilár, Lenďák), 17. Dudáš (Kafka, Pretnar), 27. Šoltés (Haščák, Nagy), 50. Galamboš (Šoltés, Koch), 54. Netík (Kafka, Pretnar) – 29. Kulmala, 38. Loiseau (Magosi, Miskolczi), 40. Láda (Kulmala)

HC Košice: Habal (Škorvánek) – Lenďák, Dudáš, Pretnar, Koch, McDowell III, Pulli, Čížek, Žitný – Kafka, Bropney, Netík – Nagy, Suja, Spilár – Šoltés, Galamboš, Haščák – Klíma, Krajňák, Hričina trenér: Roman Šimíček

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Adorján) – Szirányi, Slovák, Crawford, Kiss, Rusk, Milam, Láda, Vojtkó – Miskolczi, Galanisz, Magosi – Pance, Kulmala, Somogyi – Harrison, Vas, Loiseau – Ritó, Hájos, Vincze trenér: Glen Hanlon

Rozhodčí: Konc, Štefik – Gajan, Smrek

02:41 KOS 1:0 Suja (McDowell III, Nagy)
08:22 KOS 2:0 Suja (Spilár, Lenďák)
16:00 MIS 2 Vojtkó, podrážení
16:23 KOS 3:0 Dudáš (Kafka, Pretnar)
25:15 MIS 2 Milam, hákování