Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Trenčín – HK 32 Liptovský Mikuláš

3:2

po prodl. (2:1, 1:1, 0:0 - 1:0)

18.09.2018, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 3. kolo • Milan Stehura (@MilanStehura)

Tipsport: 1.2 7.5 8.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dukla Trenčín tak bere alespoň dva body. Nutno říct, že soupeř z Liptovského Mikuláše rozhodně zanechal pozitivní dojem po dnešním utkání, a to díky především v obranných činnostech. Díky za pozornost! (20:30:39)

61:23

TIBOR VARGA rozhoduje v prodloužení o výhře Trenčína!

60:55

Hecl se snažil dostat před brankáře hostí, ale mezi kruhy mu jeden z obránců vypíchl puk.

60:01

Ve třetí třetině jsme žádnou branku neviděli, i když k ní především Dukla neměla příliš daleko. Dnešní utkání rozhodne prodloužení a případné samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40

Posledních 20 vteřin závěrečného dějství.

58:40

Holendova střele těsně minula tři tyče!

58:30

V závěru přesilovky hostů se snažil něco vymyslet Hlinka, nikoho však ze svých spoluhráčů nenašel. Liptovský Mikuláš zvládl skvěle svoje oslabení.

57:25

Radivojevičovu dělovku sráží jeden z obránců Mikuláše.

56:68

Oddechový čas pro hosty.

56:58

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Lištviak – 2 min., podrážení).

55:06

S Bartovičovou střelu z ostrého úhlu neměl Kislitsyn žádný problém.

54:49

Števuliak měl velkou šanci na rozhodnutí! Střela v samostatném úniku však byla moc slabá. Valent si připisuje důležitý zákrok.

53:32

Přesilovou hru Trenčína zastavuje ofsajd. Do konce trestu zbývá pár vteřin.

52:49

Špatnou rozehrávku Trenčína trestá vyhozením hosté.

52:31

Puk skončil na střídačce domácích. Zatím si Dukla během přesilovky nevytvořila žádnou pořádnou šanci.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Hecl (Bartovič, Fruhauf), 20. Kriška, 29. Špankovič, 62. Varga (Starosta, Radivojevič) – 3. Suchý, 37. Korým (Uhrík, Vybiral)

HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Starosta, Rýgl, Fruhauf, Cebák, Holenda, Bohunický, T. Bokroš, M. Hudec – Hlinka, Bližňák, Radivojevič – Hecl, Sádecký, Bartovič – Mikula, Pardavý, E. Smolka – Špankovič, Švec, D. Hudec, Varga

HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Nádašdi, Mezovský, Kurali, Suchý, Nemec, Horváth, Bača, Korím – Kriška, Ri. Huna, Ró. Huna – Heikkilä, Piatka, Sukeľ – Lichanec, Lištviak, Števuliak – Žiak, Uhrík, Vybiral

Rozhodčí: Adamec – Goga, Orolin, Rojík, Beniač

2:31 TRE 2 Hlinka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
2:52 LMI 0:1 Suchý
5:10 TRE 2 Varga, podrážení
9:16 LMI 2 Suchý, hákování
9:55 TRE 1:1 Hecl (Bartovič, Fruhauf)