konec (22:25, 25:15, 25:23, 28:26)

15.09.2018, 21:15 • Skupina A • Marek Jašek

Tipsport: 1.1 6.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Tak a je tady konec dnešního utkání. Favorit dnešního zápasu sice dokázal zvítězit, ale opravdu velice se nadřel. První set jasně patřil Argentině, která neudělala prakticky žádnou větší chybu. Druhý set ale zase byl už naprosto o něčem jiném z pohledu Itálie, ta dominovala na každém koutku hrací plochy a zvítězila desetibodovým rozdílem. Třetí set byl naprosto vyrovnaný a rozhodl opravdu jen jeden míček. Nejdůležitější a nejvíce napínavý byl rozhodně čtvrtý set, v něm Itálie vedla už 18:10, ale nedokázal si své komfortní vedení udržet a nakonec z toho byl bitva až do samého závěru, hráči v modrých dresech nakonec odvrátili dva setbally a proměnili až druhou šanci o ukončení utkání. To je z dnešního přenosu vše, přeji dobrou noc. (23:34:14)

28:26

Čtvrtý set skončil.

28:26

A je konec! Přímý bod z podání! Itálie vítězí v tomto utkání!

27:26

Opět už chybí pouze jediný bod od vítězství pro Italy!

26:26

Hotovo ale není! Argentina výborně připravila akci a vyrovnává!

26:25

Tento blok je ve hřišti! Itálie má první matchball v utkání!

25:25

Itálie opět dobře reaguje! Kdo by čekal takové drama ve čtvrtém setu, když už bylo skóre 18:10?